Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASG w Wielkiej Brytanii


Recommended Posts

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przyslicie priva jak ktos z londynu (polnocny) i rozkreca asg w londynie
A w Elektrowerks byłeś? To rzut beretem od stacji metra Angel, w każdy wtorek wieczorem robią tam strzelankę, wjazd za 20 funciaków.

Zresztą najlepsza brytolska strona o airsofcie: www.arniesairsoft.co.uk .

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Phoenix, nic nie kombinuj bo to sie moze skonczyc wizyta Policji ( bo domyslam sie ze chesz po prostu zwolac ludzi i pojsc sie gdzies postrzelac, gdzie nie trzeba placic ) i aresztowaniem za publiczne obnoszenie sie z przedmiotem przypominajacym bron. Nawet w lesie. Tym bardziej ze lasy w UK sa z reguly prywatne.

Powtarzam jeszcze raz, w UK nie mozna sobie pojsc do lasu z kolegami i postrzelac. Takie sa uwarunkowania prawne. Dlatego jest tyle miejscowek specjalnie do airsoftu.

Polecam www.airsoftmap.co.uk

tam zobaczysz najblizsze pole do grania.

 

A propos, Elektrowerkz w Londynie organizuje 17 grudnia, czyli w niedziele tzw. Easy sunday.

Byc moze bedzie tam kilku polakow, jak cos to dajcie znac. moj telefon to 07767042059

Mozna tez dzwonic jesli chcecie zapytac o cos w sprawie grania w UK.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

witam ja tez jestem w londynie z checia dolacze do jakiejs druzyny,mysle ze bedzie nas coraz wiecej pozdrawiam

 

zapomnialem moj nr.tel.07983457466 pozdro dla Macka z WOLF ARMOURIES AIRSOFT dzieki za pomoc i rady! mam nadzieje ze w krotce bedziemy mieki polska ekipe w londynie

Link to post
Share on other sites

A dla wszystkich na północ od okolic wszelkich Essex ;)

 

W Edynburgu jesteśmy w trakcie formowania nowej grupy, więc jeśli zamieszkujecie szkockie okolice, to zapraszamy na forum:

 

http://www.szkocja.net/forum/messageview.aspx?Id=30315

 

Oczywiście tuż po ustaleniu nazwy, składu i innych organizacyjnych bzdur zgłosimy się do adminów wmasg.pl z uprzejmą prośbą o otwarcie działu regionalnego na nasze wypociny :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam

 

Szukam maniakow z okolic Manchesteru. Jesli ktos sie strzela i moze pomoz (informacje, jak tu sie "to je" itp) to prosze o kontakt.

 

Niestety narazie caly sprzet jest w Polsce ale z tego co widze mozna tu spokojnie wypozyczyc na poligonach wiec nie widze problemu.

 

A rece do jakiejs giwerki az swedza :killer:

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Kontynuujac temat o ASG w BG - jak wiecie niebawem ma wejsc w zycie ustawa o VCRA. Od paru dni sledze forum arniesairsoft na ten temat - jak narazie sa spekulacje i inne dywagacje. Co bedzie zobaczymy. Chcialem powrocic do tego hobby tu w UK, ale moje checi zostaly niezle podkopane. Jakie sa wasze wiadomosci na ten temat ? Czy ktos niedawno zamawial/bedzie zamawial replike ASG z HK do GB ?

Czy wszystko nadal odbywa sie na normalnej drodze ? Data wprowadzenia ustawy w zycie to 1.10.2007, choc juz pojawiaja sie opinie angielskich kolegow (Stealthbombera z forum AA konkretnie) aby nie kupowac teraz replik ASG. Troche to dziwne - jesli kupowac sprzet to wlasnie teraz i jak najszybciej - tak ja bym zrobil. Ale z drugiej strony wtopic 300-400 funa troche szkoda. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

chyba w ai czytalem ze maja wprowadzic karty dla kazdego maniaka i tyle(bez karty nie kupisz w sklepach itp., wlasciciele sitow beda musieli sprawdzac fakt posiadania przed kazda gra)

ogolnie te 10f na rok to nic

:)

 

 

co do zamowienia to nasza ekipa niedawno zamawiala z wgc(wszystko masz na naszym podforum)

Link to post
Share on other sites

Dokladnie jak koledzy przedmowcy napisali.

Do tego trzeba jeszcze wziac pod uwage fakt ze sprawa airsoftu w UK powraca co jakis czas i nic sie nie zmienia (zazwyczaj gdy zaczynaja sie wybory i nowe partie szukaja czegos ciekawego "do zmiany").

 

Za duzo kasy, ludzi, firm, site'ow... ma w airsofcie interes zeby ot tak wszystkiego zabronic.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No to z czym ja sie mam zrzeszyć?

Przepraszam że nie doczytałem wszystkiego (mój angielski jest jaki jest).

Ale jak to będzie kontrolowane. Jeśli ja zamówię sobie w WGCshopie to co celnicy mi to zabiorą i przyślą list proszę się zgłosić i okazać kartę członkowską.

W ogóle będą jakieś karty członkowskie?

A może nie będzie możliwości zamówić AEGa za granicą.???????

Link to post
Share on other sites

Zeby moc grac bedziesz musial wyrobic sobie karte - robisz to zanoszac niezbedne dokumenty na swojego site'a a oni Cie rejestruja (oczywiscie musisz miec 18lat). Zeby cokolwiek qpic bedziesz musial okazac swoja karte (numer). Niestety moga wzrosnac oplaty za wejscie na site.

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...