Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Madness Tactical Gear


Recommended Posts

  • 7 months later...
  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam bardzo, że odkopię temat niczym stary górnik, aczkolwiek muszę się dowiedzieć.

Czy MTG jeszcze szyje?

Jeżeli tak to czy mają jakąś stronę internetową? Stara niestety została sprzedana....

Czy da się gdzieś jeszcze dostać ich wyroby?

Będę ogromnie wdzięczny za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Strona stroną, chłopaki już nie szyją, a MTG nie istnieje już dłuższy czas. To ludzie z mojej ekipy, ale rozjechali się niestety po kraju i każdy gdzie indziej pracuje.

Jeśli coś chcecie ze starej oferty to pisać do gościa o ksywce Looc - http://wmasg.pl/pl/profil/show/2729

 

Ja tam tłukę ichnie wynalazki już któryś rok z kolei i sobie chwalę.

Link to post
Share on other sites

Chłopaki szyli super rzeczy, drogie z racji dobrych materiałów i rozwiązań, porównywalne jakością z najlepszymi markami, mięli na to zbyt - np. nasi wojacy jadący na misje, chętnie od nich graty brali. Poza tym cały Madness hasa w ichnich kamizelkach i pasach, do dziś używam 2 prototypów (plecaczek i panel udowy pod serpę), które nie trafiły do produkcji.

Ale widać zbyt był za mały w obliczu zalewającej rynek chińszczyzny, wielu maniaków nie mając nigdy w ręce czy na sobie na prawdę porządnego oporządzenia, patrzy tylko na niską cenę chińczyków i jara się tym shitem, skopiowanym bezmyślnie i mizernie wykonanym.

 

Piszta do Looca, ja czekam obecnie na ładownice pod swd od niego.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...