Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Malowanie hełmu


Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja użyłem jakiejś siatki nylonowej(konkretnie rozprułem jakiś worek niewiadomego pochodzenia) więc siatka od warzyw powinna się nadać jeśli tylko ma odpowiednio duże oczka, przed malowaniem spróbuj coś tak pomalować w ramach testu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Muszę jeszcze dodać jeden jaśniejszy i jeden ciemniejszy kolor, żeby stworzyć kontrasty. Farby Montana Gold Pepperoni Hot i Manila Green.zdjcie0049g.th.jpgzdjcie0050c.th.jpg

 

Głupio tak cytować własnego posta, ale zastanawiam się nad dodaniem jeszcze jednego, ciemnego kolory, tak żeby stworzyć kontrast do zieleni. I teraz pytanie: jakiego kolory najlepiej użyć, bo czarnego to chyba nie? Czy ktoś kto używał farb Montana może polecić jakiś konkretny kolor?

Link to post
Share on other sites

Głupio tak cytować własnego posta, ale zastanawiam się nad dodaniem jeszcze jednego, ciemnego kolory, tak żeby stworzyć kontrast do zieleni. I teraz pytanie: jakiego kolory najlepiej użyć, bo czarnego to chyba nie? Czy ktoś kto używał farb Montana może polecić jakiś konkretny kolor?

 

Szczerze mówiąc to makabra jakaś jest...

 

Zmyj wszystko, użyj Krylonu/Army Piant/Sniper Paint/Rust Oleum.

Najpierw nakładasz "podkład" z koloru bazowego (u Ciebie zielony) a potem rzeźbisz wzorki przykładając jakąś siatkę z oczkami, gałązki lub liście.

Link to post
Share on other sites

Chyba czegoś nie zrozumiałeś - ja nie pytałem "czy Ci się podoba", tylko

Czy ktoś kto używał farb Montana może polecić jakiś konkretny kolor?

 

Z resztą już dokupiłem kolory i będę dzisiaj poprawiał, więc pytanie już jest nieaktualne.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

U mnie kropelka, albo super glue (teraz nie pamietam dokladnie) "topilo" rzep (tj. lecial dymek jak by sie cos palilo, najprawdopodobnie musiala zachodzic jakas reakcja chemiczna i zostawaly brzytkie biale slady- to samo mialem jak podczas klejenia kropla kapla mi na sztruksy :) )

Link to post
Share on other sites

Weźcie sobie kupcie porządny klej w Spray'u 3M Klej uniwersalny "77" (lub "76") to jest porządny klej, a nie żaden butapren bądź Superglue...

 

Prysnąć na rzep, odczekać minutę, przyłożyć w wymagane miejsce, docisnąć przez chwilę i pozostawić na dzień dla pewności. Potem trzyma i się nic nie odkleja...

 

BTW. jak komuś jakaś tapicerka w aucie się odkleiła itp. to też do tego polecam ten klej.

 

Macie tu przykładową stronkę z opisem:

 

http://www.kleje3m.pl/

Link to post
Share on other sites

A to Ci dopiero klej. Nie wiedziałem, że coś takiego istnieje. Powiem szczerze, że będzie to o wiele wygodniejsze od kleju polimerowego - jakim kleiłem swoje velcro.

Minus to cena... za tubkę polimerowego zapłaciłem chyba 2zł. A tutaj za 400ml chcą ok 50zł.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...