Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

 

Zacznę od razu tak aby nie było, http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=58932 temat widziałem ale nie chodzi mi o Jagkommando a o zwykłą regularną armię.

 

 

Znalazłem zdjęcia mundurów i oporządzenia na oficjalnej stronie Austriackiego "MON'u"

takie:

kaz04468x6481272892752.jpgkaz01468x6481272892809.jpg

 

I teraz pytania:

 

-Czy to co na zdjęciach to jest ta bluza? http://rangershop.pl/product-pol-115263347...IV-DEMOBIL.html

 

-Czym różni się "Dienstanzug 75, Sommerversion" od "Dienstanzug 03, Sommerversion."?

da01.jpgda03.jpg

 

-Gdzie mógłbym dostać resztę? (proszę nie piszcie żebym sobie poszukał na allegro, jeżeli tak to proszę was o podanie linków)

 

-Co to za kamizelka i szelki na zdjęciach wyżej?

 

-Ma ktoś może jakieś opisy oporządzenia?

 

-Zajmuje się ktoś/jakaś grupa rekonstrukcją wojsk Austriackich? (Nie Austro-Węgierskich tylko współczesnej armii)

 

Z góry dziękuję za pomoc, ułatwiło by mi to rozwianie wszelkich moich wątpliwości i rozpoczęcie kompletowania szpeju. Pozdrawiam i do zastrzelenia. Jumbo.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Odgrzewam temat, może ktoś coś jeszcze podpowie odnośnie moich pytań w pierwszym poście.

 

 

 

 

Chyba mają mnie za bota bo nadal czekam na aktywację.

 

Powodzenia, podziel sie wynikami:P

 

Dorwałem komplet (kurtka + Spodnie) "Gore", ale z mundurem jest lipa a szczególnie z rozmiarem. No ale próbować będę dalej.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
Guest MaxKolanko

Troche to stare ale jesli ktos jest zainteresowany to prosze zajrzec na strone e-army shop.cz lub military range.cz , sa to strony czeskie ale wysylaja praktycznie po calej europie i maja troche autriackich mundurow .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...