Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Potwierdzam, wszystkie elementy doszły jednak nie jestem w stanie tego zrobić prawidłowo. Nie posiadam zaciskarki a jak lutuję kabelek do wtyku to wychodzi maniana. Argawen - byłaby możliwość żebym zamówił u Ciebie wykonanie takiego kabla sygnałowego określonej długości? Jak tak to pisz do mnie na PW to się dogadamy:)

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Zalezy czego wymagasz i jaki masz konfig.

Około ROF ok. 25, 430 FPS, SP130, silnik Element UT, Retro Arms CNC V2, AWG16, lipo 11,1 (miejsce mam tylko w prowadnicy kolby i nie jest go dużo, dla tego zastanawiam się nad ASCU ponieważ znajduje się w GB). Oczekiwałbym dobrej reakcji na spust, przede wszystkim zależy mi na tym aby sprężyna nie ubijała się i tłok wykonywał pełen cykl przy strzelaniu na semi (tutaj przemawia do mnie czujnik w ASCU), oczywiście AB, plusem jest też ochrona lipo w ASCU, na programowaniu spustu mi nie zależy, wystarcza mi semi/auto.

Link to post
Share on other sites

 

 

Wg. mnie, jak nie wymagasz, aby spręzyna była zwolniona też po serii z auto, to zwykły mosfet z AB wystarczy.

Różnica w cenie jest tu dosyć spora, bo 50zł za mosfet lub 300zł za ASCU...

 

Źle się wyraziłem, nie chodziło mi o pełne cykle tylko na semi a ogólnie ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Około ROF ok. 25, 430 FPS, SP130, silnik Element UT, Retro Arms CNC V2, AWG16, lipo 11,1 (miejsce mam tylko w prowadnicy kolby i nie jest go dużo, dla tego zastanawiam się nad ASCU ponieważ znajduje się w GB). Oczekiwałbym dobrej reakcji na spust, przede wszystkim zależy mi na tym aby sprężyna nie ubijała się i tłok wykonywał pełen cykl przy strzelaniu na semi (tutaj przemawia do mnie czujnik w ASCU), oczywiście AB, plusem jest też ochrona lipo w ASCU, na programowaniu spustu mi nie zależy, wystarcza mi semi/auto.

Polecam BTC SPECTRE

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 5 months later...

Mam pytanko... Mianowicie zakupiłem jakiś czas temu karabin Sa-A01 od SPECNA ARMS z systemem ASCU i wizualnie jak i jakościowo jest naprawdę zarąbiście wykonany jednak gdy przechodzimy do strzelania dzieje się coś śmiesznego. Gdy postrzelam chwile na ogniu pojedynczym karabin wydaje z siebie dwa krótkie sygnały " bip bip " i przestaje strzelać. Jak odłączę baterię i podłączę z powrotem to strzela normalnie do momentu magicznych dwóch dźwięków. Co może być przyczyną tego zjawiska.. .?

Link to post
Share on other sites

Możliwe ze to jest zapezpieczenie przed niskim napięciem i wyłącza sie. Wypróbuj na mocnieszej baterii pojemnościowo daje więcej prądu najlepiej lipo 11,1V i sprawc czy dalej jest ten objaw.

A w instrukcji ASCU nie piszę co oznacza ten sygnał?

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Panowie - liczę na Was :-) Zainstalowałem sobie ASCU 2 gen5, zębatki 100:200, sprężyna 120, silnik Tornado v1, zestaw bore up.

Wszystko ładnie się spasowało i działa, ale jest jeden problem. Dysza po strzale nie dochodzi z powrotem całkowicie do przodu tylko zatrzymuje się jakieś 2-3 mm w środku gearboxa. Tak jakby ascu źle wykryło cykl. Po wyjęciu silnika dysza wraz z popychaczem dochodzą do normalnej pozycji i słychać zwolnienie sprężyny i ruch zębatek. Niestety po włożeniu silnika i strzale znowu jest to samo. Skutek - mam 360 FPS :-( Antireversala nie zainstalowałem - zgodnie z instrukcją.

Ktoś wie o co może chodzić?

Link to post
Share on other sites

Co masz na zębatce tłokowej, jakiś opóźniacz zakładałeś czy jakiś już był na tłokowej ?

 

Zębatka silnikowa ile ma zapadek pod Antyrewersala ?

 

Nie ma znaczenia ile ma zapadek bo i tak nie ma zainstalowanego antyreversala

 

 

Ja Ci powiem z doświadczenia że przy ascu mocny silnik i słaby spring nigdy nie będzie ideału, bo zawsze silnik troszkę naciągnie ten popychacz i lekko cofnie dyszę, ale to i tak następuje po strzale więc do szczelności nic nie powinno mieć.

 

Antyreversal możesz założyć, nie zaszkodzi.

Link to post
Share on other sites

Sprawdzilem ze stockowym silnikiem King Armsa i jest jeszcze gorzej. Cofniecie dyszy jeszcze wieksze. Co radzicie (poza inwestycja w titana) ? Zalozyc antireversal? Zdjac opozniacz? Mam jeszcze springa 150 - zobacze jak na nim zadziala... no i dla czego takie niskie fps? Sprawdzilem zespol cylindra przed zalozeniem i byla strzykawka ...

Edited by LiZzArD
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...