Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widzisz... nie doczytałem się tego linku na dole...

 

Choć nie dał mi wiele do myślenia. Zdjęcie komory jest, wszystko fajnie. Na GF nie znalazłem w innych produktach takiej komory, przez co mogę sądzić, że jest w zestawie, tak ? Pytanie brzmi, dlaczego jej nie ma na zdjęciu. A jeżeli jest tam odnośnik przekierowujący, na którym jest komora, tzn. że mam sobie ją na własną rękę ściągnąć ?

Link to post
Share on other sites

:icon_exclaim: Komory HU od AS nie są w zestawie z ASCU :icon_exclaim:

:icon_exclaim: Komory dokupuję się osobno :icon_exclaim:

W ASCU jest port przygotowany do podłączenia komory dedykowanej do tego układu. Dla mnie jest to zbędne.

Przerobiłem już prawie każde ASCU.

 

Na Gunfire jest już od jakiegoś czasu, aczkolwiek obecnie niedostępna:

http://gunfire.pl/pr...ASCU-gen-3.html

Ziom, kolega wyżej pisał o ASCU do AK/G36, nie M4... :icon_mrgreen:

Link to post
Share on other sites

verb007 właśnie o taką odpowiedź mi chodziło. :)

 

A jeżeli zakupie pierwsze ASHU, to mogę je jakoś tak podłączyć, żeby działało, czy niezbędne będzie ASCU ?

 

Nie znalazłem może dlatego, że kiedyś "odhaczyłem" niedostępne produkty.

 

W googlach poszukałem ASHU do v3, ale jedyne co to znalazłem to: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.518441721527931.1073741834.120305174674923&type=1

Wyglądem przypomina to, które kolega dał z GF do v2. Mam rozumieć, że wyglądem się nie różnią ?

Pytanie brzmi, czy jest w Polsce/GunFire, dostępne lub nie jest ASHU dla v3 ?

Link to post
Share on other sites

Nie ma jeszcze komory go gearboxów V3. Myślę że będą musieli zrobić dwie komory, do AK i G36. Swoją drogą gdyby to jeszcze miało jakiś sens stosować taką komorę to ok, ale według mnie jest to nie potrzebne.

Do czego chcesz tą komorę podpiąć skoro jest to produkt dedykowany do ASCU :icon_exclaim:

Link to post
Share on other sites

Prosta sprawa na rynku są:

ASCU do gb.V2 w wer. 2

ASCU do gb V2 w wer. 3 (mini)

ASCU do gb V3

ASHU do gb V2 czyli do ASCU do gb V2 w wer. 2 i 3

ASCU działają bez ASHU, Wszystkie ASCU mają dedykowane do ASHU gniazdo podłączeniowe

ASHU nie działa bez ASCU - nie działa w sposób odcinania strzałów przy pustym magu bo po prostu nie ma zasilania i czemu przekazać sygnału. Samo ASHU może być kupione i zamontowane w replice z gb V2 ale działa jako zwykła komora HU.z ogonkiem w postaci nieużytego kabelka.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

3 szt ASCU dla V2 - wszystko OK.

1szt ASCU dla V3 - problem z zaprogramowaniem. Odesłana do GF na serwis. Była to RK-08S na gwarancji. Dzwoni do mnie serwisant i mówi do mnie że nastąpiła pomyłka i zamontowano w tej replice ASCU dla V2 stąd problemy z programowaniem. Wybuchłem śmiechem. Zażądałem wymiany repliki na sprawną.

1szt ASCU dla V3 - kupiłem dla siebie nową, wszystko ok, odsprzedałem dalej, nadal działa.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Moje ASCU Gen3+ V2 , padło po kilku miesiącach. GF naprawiał to prawie 1,5 miesiąca. W końcu wymienili na "nowy", wyciągnięty chyba z jakieś repliki. BTC ma lepsze parametry ale cholernie ciężko to dostać, ale da się. Nie zrozum mnie źle sam układ działa super i jestem z niego zadowolony, jak na razie działa i mam nadzieję, że podziała jak najdłużej.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panowie, mam pewien problem. Wyrobiły mi się kabelki sygnałowe przy wtykach w ASCU (starsza 1 albo 2 gen). Czy ktoś wie gdzie mogę dostać takie wtyki i gniazda 4-o pinowe i jaki to jest typ/nazwa? Bo chciałbym założyć nowe kabelki sygnałowe, ponieważ stare są już w kiepskim stanie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...