Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czemu nie zamówisz sobie Ultimate?

 

Wiesz co, bo już z czasem doszedłem do wniosku, że jak mam coś kupić, a po jakimś czasie i tak to zastąpić czymś lepszym chcąc wycisnąć ostatnie soki z guna to wole dołożyć więcej na początku niż potem płacić w sumie dwa razy. A do tego ja mam stockowy cylinder, głowicę z dyszą HurricanE, więc takim zagraniem wymienię raz a porządnie wszystko.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Jeśli kupiłeś samą głowice tłoka to tak będziesz miał. Gdy kupujesz cichy zestaw to musisz!!! mieć glowice tloka i cylindra. A probl z zacinaniem się? przemyj cylinder, glowice cylindra i tłoka (ale zdejmij gumki bo se to rozwalisz, lepiej je tylko wytrzeć) ruzpuszczalnikiem i przezmaruj olejem sylikonowym ale go nie żaluj. wszystko

Link to post
Share on other sites

@zaki123:

weź może idź na dwór się pobawić... I nie gadaj takich bzdur tutaj...Nigdzie do aega nigdy nie wrzucaj oleju silikonowego!

 

Teraz testowałem kolejny zestaw cylindra Ultimate:

- wyciszona głowica tłoka

- głowica cylindra v3 G36

- cylinder typ 0

 

Spring stock z G36jg.

 

Efekt: z 360fps skoczyło do 395 ;) Po 5k żadnego zużycia a strzały są cichuteńkie jak nigdy ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Witam wszystkich, otóż mam pewien problem ponieważ głowica tłoka z bore up od classic army po prostu się roztrzaskała. I tu jest moje pytanie skierowane do osób które używają bore up od ca, czy jakaś inna głowica oprócz tej :

http://taktyczny.com/czeci/czeci-replik-aeg/wewnetrzne/czeci-gearboxa/gowice-toka/gowica-toka-bore-up-cicha-ca.html

będzie pasować do tego bore up (jest to bore up do m16). Z góry dziękuję.

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

Witam.

 

Kiedyś posiadałem cichą głowice tłoka, ogólnie cały ten zestaw głowic, kopie głowic Systemy wyprodukowaną przez Elementa. Ponieważ najpierw odkleił się zderzak głowicy tłoka, a później głowicy cylindra, oddałem to koledze w diabły... Zamiast to podkleić porządnie i testować dalej, no ale nie o tym temat...

 

Głowy nie dam że wszystkie to, to samo, ale tak podejrzewam, jedna fabryka to robi, dlatego chciałem to wszystko zamieścić w jednym temacie....

 

wzmocniona-lozyskowana-cicha-glowica-tloka.jpg

 

Element - http://azteko.pl/element-glowica-tloka-wyciszona-lozyskowana-p-1153.html

 

P&J - http://www.taiwangun.com/gearboxy-oraz-ich-czesci/glowice-tlokow/wzmocniona-lozyskowana-cicha-glowica-tloka-p-j.html

 

Big Dragon - http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=6321&name=Big_Dragon_-_Glowica_Tloka_Silent_-_Red

 

Interesuje mnie czy ktoś to męczy....

Na jakich spreżynach?

Jak długo?

Jak wychodzi szczelność?

Jak z trwałością kompozytu?

Mile widziane jakieś ekstremalne testy...

 

Interesują mnie konkrety, więc proszę o wypowiedź osób, które mają takie głowice, mieli, nie tych co chcą mieć, albo kupią...

 

Dzięki.

Pzdr.

Link to post
Share on other sites

Elementa, Bigdragona macałem po 1000 strzałach na sp120 odkleił się zderzak w elemencie, a po koljenych 3000 po zmianie na bigdragona odkleił się ponownie. Zakupiłem cichą głowicę CA i działa po dziś dzień. I pamiętaj oszczędny dwa razy płaci, kup CA albo systemkę i miej spokój. :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Ja co prawda nie mam głowicy cichej elementa a płaską. Na takiej akurat przeleciało u mnie blisko 10k kulek przy M120. Nie widać po niej oznak zmęczenia. Uszczelka z zestawu też nie najgorsza, nie było strat powietrza. Głowica niewątpliwie niezła jak za taką cenę, do tego jest na tyle gruba, że z tłokiem shs nie trzeba było się bawić w AOE i jakieś sorbo pady bo wszystko zgrywało się od ręki.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...