Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"Gdzie jest nasza paczka?"


Recommended Posts

Często zdarza się, że gdy się prosi o podanie numeru przesyłki, otrzymujemy numer fałszywy, bądź mamy wątpliwości co do daty wysyłki (naklejka może być nieczytelna bądź uszkodzona w miejscu pieczątki) :F

 

http://sledzenie.poczta-polska.pl/

 

^ wystarczy wprowadzić numer znajdujący się pod kodem kreskowym na nalepce (numer wpisujemy cały, a dwa "00" na początku dajemy bez nawiasu). Po chwili ukazuje się nam, gdzie jest paczka, kiedy została wysłana, skąd, dokąd oraz jaki to rodzaj przesyłki :)

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites

Faktycznie Poczta Polska próbuje teraz nadrobić zaległości. Ostatnio kolega wysłał mi emkę z Torunia do Koszalina przed godziną 15:00 i już na drugi dzień o 12:15 była u mnie w Koszalinie, poprzedzając dostarczenie telefonem od kuriera czy mógłby ją dostarczyć w tej godzinie i czy mi to pasuje, jeśli nie to chętnie zaczeka. Byłem mile zaskoczony. :uśmiech:

 

Natomiast jeśli chodzi o przelewy to jeszcze muszą nad tym popracować, ostatnio jeden szedł mi 5 dni, a drugi 3,5 dnia.

 

Fajnie, że wprowadzili to udogodnienie, teraz będzie możliwość dodatkowego potwierdzenia nadania paczki. :) W firmach kurierskich ten system już funkcjonował dawno i moim zdaniem aktualizacje przebiegają szybciej, to dobrze, że PP chociaż się trochę stara i próbuje dbać o klientów. :uśmiech:

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 10 months later...

znalazłem taką oto stronkę w sieci, które pozwala monitorować paczki i przesyłki większosci krajowych operatorów. Sprawdzone na UPS i działa tak jak powinno. W najbliższym czasie podobno mają jeszcze powiększyć liczbę operatorów. W sumie fajna sprawa, wszystko w jednym miejscu.

 

 

http://www.sledzeniepaczek.pl/

Edited by Daysleeper
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...