Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SikorPL

Użytkownik
  • Content Count

    552
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Strasznie przepraszam ale z gorączką się dopiero co obudziłem i nie zdążyłem się odwołać :-(((
  2. Cortes, super że ten pomysł powraca - jeśli będzie to 24-25 sierpnia dopisz mnie proszę do listy uczestników.
  3. Ententa: 1. Meister/Strzelec/Kozak - Iona Władelecow 2. Gregorius/Strzelec/Kozak - Grigorij Andriejewicz Filipow 3. Lolek/Saper - Kirił Rybakow 4. Arkusz/Strzelec/Piechota 5. Mękar/Oficer/Piechota 6. Cortes/Sierżant/Piechota 7. Pit/Sanitariusz - zgłaszam broń główną: strzelba 8. Mickiewicz/Strzelec/Piechota 9. PolishPartizan/Opołczenie - Ilja Miroszniczenko 10. Octan.inc/Opołczenie - Isem Morocić 11. Bullet/Strzelec/Kozak - Dimitrij Tarasow 12. Sikor/Strzelec/Piechota - Pawło Sikorski Centralni: 1. Kuba/Oficer/Niemcy - Oblt. Franz Relke 2. Michael/Strzel
  4. @Vlad: świetna robota ! Gadżet w postaci składanego bunkra zagrał bardzo fajnie. @Niemcy: gratulacje, świetnie się zorganizowaliście taktycznie i dobrze Wam to wyszło. @Polacy: dzięki za wspólna walkę, dawaliśmy długo odpór Faszystowskiej nawałnicy mimo ich znaczącej przewagi (18 Niemców, podczas gdy nas było tylko 14 a pod koniec uzbrojonych tylko 12) Ciekawy teren do wykorzystania w przyszłości. Bardzo dobrze wyszedł balans broni z przewagą 4-taktów. Czekam na kolejne bitwy Września 1939.
  5. To jeszcze słowo od Włochów jak to wyglądało z naszej strony: Już sam początek wskazywał na to, że sławna niemiecka organizacja trochę się posypała w czasie długich walk w Afryce ogniu walki i że DAK ma za sobą najlepsze czasy. Przyjęliśmy na siebie organizację obrony na północnym wschodzie gdzie wytyczyliśmy zasieki i przygotowaliśmy zasadzkę dla Brytyjczyków. Jednak ze względu na większość wysiłku bitewnego na lewym skrzydle na początku sporo czasu spędziliśmy jedząc pizzę i pijąc vino. Będąc czujnymi w pewnym momencie zauważyliśmy wysiłki DAK w kierunku odrzucenia Brytyjczyków i szybki
  6. A co tutaj tak cicho po bitwie ? ;-) Dominik (i Robert) jeszcze raz dziękuje Wam za fajnie przygotowaną imprezę. Wbrew moim obawom teren doskonale się zeskalował dla oczekiwanej liczby graczy. Usunięcie zagajników też się sprawdziło zmuszając do grzęźnięcia w piachu - klimat pustyni był! Z mojej strony jeszcze podziękowania dla Italiani, którzy kilka razy wykazali się sprawnością spec ops ;-) Do zobaczenia, Sikor
  7. Jako że (mam nadzieję) kurz opada dwie sprawy techniczne: Bazy: Do tej pory w większości naszych gier respy były typowymi punktami respawn w tym czasem mobilnymi. Praktyka i gentleman`s agreemet były też takie, że respy były safe haven dla graczy tzn. nie atakuje się ich i nie blokuje, pozwalając wyjść graczom na pole do walki. W MC2 sytuacja po raz pierwszy się mocno zmieniła i mamy case najazdu na niemiecka bazę. Pytanie czy można pomysł baz twórczo rozwinąć, moim zdaniem tak, przy pewnych warunkach które dość dowolnie przedstawiam poniżej do dyskusji: 1. Posiadanie baz daje
  8. Dobrze pisze Domin żeby pieniacze odpuścili i trochę z boku popatrzyli bo wszystkim (w tym sobie) zepsują zabawę. @Seph: (...) teren bazy (poza jej oznaczeniem) podlegał zwykłym zasadom pola!, wewnątrz są tajemnicze teczki, a łuski to element zasobów na których w dużej mierze opierał się sukces całej rozgrywki. (...) ostrzał Waszej bazy miał miejsce z góry z 10-15 m i nie był prowadzony „na ślepo”. Btw. słyszałem, że ktoś oberwał na bezpiecznym terenie, za co serdecznie przepraszam. Zwracam też uwagę, że alianci dość dobrze znali zasady i byli przygotowani do obrony swojej bazy. Co do
  9. Cześć, Wish, dzięki wielkie za Twój trud i nowy pomysł aby zróżnicować rozgrywkę i wprowadzić nową mechanikę. Hiszpan to był zaszczyt, Matt dzięki za życie :-) Mnie akurat formuła przeniesienia planszówki/gry komputerowej typu "COH" do ASH nie pasuje bo wolę bardziej "prawdziwe" rozgrywki oparte na "realnych" celach, najlepiej z domieszką elementów LARP. Myślę jednak że niektórym to może pasować i różnorodność typów gier jest ze wszech miar pożądana. Poczekajmy jak się rozwinie ta idea, w końcu testowaliśmy wersję beta i po to potrzebne są wszystkie opinie testerów. Nawiąz
  10. Szaman, a gdzie to się odbędzie ? Edit: aha tutaj :-) https://www.google.com/maps/place/34-625+Skrzydlna/@49.6489664,19.1051607,7.77z/data=!4m6!3m5!1s0x471611c6e3948a47:0x99cc50a017a1432b!8m2!3d49.7524226!4d20.1868689!16s%2Fm%2F047c7_3
  11. Szanowni, dzielnie walczyłem ale rodzina i znajomi postanowili na złość w dzień bitwy jechać na ferie :-/ odpadam więc :-(
  12. Panowie, niestety nie dam rady przyjechać :-((( I. Państwa Centralne 1. XrayPl/mundur/006/Sierżant 2. Bradley/CK/Strzelec 3. Nightmaresollen/niemiecki/019/Strzelec 4. Meister/CK/011/Strzelec 5. KubaJozefek/Prusy/Oficer 6. Michael/Prusy/Sierżant (nr karty uzupełnie poźniej) 7. Gregor/Prusy/Medyk 8. Horst/CK/Strzelec 9. Mękar/Prusy/017/Strzelec II. Ententa 1. Cortes/brytyjska/xxx/Sierżant nr książeczki wojskowej wpiszę później 2.
  13. I. Państwa Centralne 1. XrayPl/mundur/006/Sierżant 2. Bradley/CK/Strzelec 3. Nightmaresollen/niemiecki/019/Strzelec 4. Meister/CK/011/Strzelec 5. KubaJozefek/Prusy/Sierżant II. Ententa 1. Cortes/brytyjska/xxx/Sierżant nr książeczki wojskowej wpiszę później 2. Arkusz / brytyjska / 018 / Strzelec 3. Lord Czarna Żmija/brytyjska/007/oficer 4. Sikor / brytyjska / strzelec
  14. Chłopy, było dobrze a nawet bardzo dobrze. Dominik -> klasa sama w sobie: dobrze zbalansowany i ciekawy scenariusz, super pomysł z amunicją - pod koniec wszyscy już mocno oszczędzali. Dużo się działo bo i zmasowane ataki i misje specjalne (Hiszpan -> szacun), do tego dużo dymów i granatów. Atmossssssfera. Commano & Rangersi, daliście z siebie wszysko i wszystkie cele zostały osiągnięte :-) @Bullet: jak obaczyłem enigmę szczęka mi opadła z wrażenia, dobra robota @Wish: jak się pytam czy żyjesz odpowiedz, jak się drzesz z daleka przedstaw się że to TY :-p Do
×
×
  • Create New...