Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rudi_

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by rudi_

 1. Wiem, że kompatybilność magazynków w przypadku G&P to temat rzeka, ale pozwolę sobie podbić temat: czy jest może ktoś, komu się trafiło wyjątkowo kapryśne G&P i udało mu się dobrać inne magazynki oprócz tego samego producenta? Do tej pory próbowałem BOYI, specny i jakiś pmagów z TG i żadne z nich nie podawały kulek bez ingerencji, a podklejanie gniazda magazynka w replice też daje średnie rezultaty (czasem trzeba dodatkowo pomóc). 

  Z innej beczki: czy próbował ktoś reanimować mid capy G&P (zmęczona sprężyna) niewielkim kosztem i chciałby się podzielić sposobem?

 2. Jak wyżej, tym bardziej, że nie są to jakieś ogromne koszta. W przypadku szturmówki precka nawet za te + / - 100 zł lub pół precka dobrej jakości (np z G&P) zrobi robotę i zobaczysz sporą różnicę.

   

  Mocniejszej repliki nie chcę bo tu o skradanie i ściąganie pojedynczym strzałem się rozchodzi ale jak pisałem coś nie wychodzi.

   

  Tym bardziej przydałaby się co najmniej wymiana lufy na porządną ;)

 3. Słuchawki aktywne by się przydały :icon_wink:

  Plan na garnek już masz?

   

  Tak, gdyby chińczyk z ali się nie pomylił byłaby już baza :) Bazując na ostatnich zdjęciach będzie to Maritime w MC +/- pokrowiec, przeciwwaga Ops-Core, strobo Hel-star 6, L4G24 no i ochrona słuchu :) Kwestia czasu zebrać odpowiednie fanty

 4. Nieśmiała próba wskrzeszenia tematu. :D Mój aktualny set (in progress) inspirowany późnym afganem oraz niedawnymi wydarzeniami w UK. Do pełni szczęścia jeszcze nieco brakuje (po zrobieniu giwery planuję ogarnąć hełm), ale myślę, że jest bliżej niż dalej. Na zdjęciach widać zalążek L119A2 (niedawno dotarła do mnie szyna od Angry Gun, większość potrzebnych części także w drodze).

   

  2dsmp15.jpg

   

  2dcakif.jpg

 5. Jeżeli chodzi o UKSF to przez cały okres Afganistanu też przewinęło się tego trochę: RAV (chociaż to bardziej Irak), SOHPC, Crye CPC, jak wspomniał kolega wyżej na zdjeciach można dopatrzyć się LBT 6094. Na jednym zdjęciu pojawił się też JPC, ale nie jestem pewny na 100% czy to był Afganistan.

 6. Szukając informacji też trafiliśmy jedynie na ten temat, więc pozwolę sobie odkopać i wrzucić info dla potomnych. Wraz z zespołem zdecydowaliśmy się na zakup kieszeni + atrap MBITR pod stylizację i żeby nie nosić tego jedynie do lansu to wpadliśmy na podobny pomysł. Baofeng UV-82 odpadł niestety od razu - z podłączonym PTT całość jest za szeroka (może dałoby się coś pokombinować z końcówką PTT albo wycinać bok atrapy). UV-5 natomiast po drobnych przeróbkach siedzi idealnie na styk :) Głównie trzeba było zetrzeć w środku odstające fragmenty w przedniej części + zdemontować zatrzask baterii z tyłu radia. Ewentualnie można usunąć jeszcze ten większy kawałek plastiku zamiast zatrzasku radia ale wtedy będzie prześwit (widać na zdjęciach bo na początku mieliśmy iść tą drogą). Dodatkowo koledze udało się zrobić działające pokrętło :) (widoczne na zdjęciach). Po zdjęciu dolnej pokrywy radio jest na tyle widoczne, że przy odpowiedniej kieszeni można operować nawet bez wyjmowania (u mnie niestety atrapa nie wsuwa się na tyle głęboko przez grzbiet).

  Zdjęcia: https://drive.google.com/open?id=0Bzz60Gd2HLE4VUlPT0IwQy05SEU

×
×
 • Create New...