Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snow47

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Snow47

 1. Jak chcesz do flecka to może kup z demobilu pasoszelki niemieckie. Będzie tanio, pytanie tylko do użytkowników jakie dać ładownice aby wlazły magi AK. Możesz też pomyśleć nad jakimś chest rigiem.

  Wolę nosić wszystko przy pasie

   

  Ja pasoszelki z ladownicami na magi, saperke, chlebak i mabierke dałem 40zl, we flecku. Co do magów to można dokupic zaczepy na pas i przyszyc do ladownic na AK.

  A jak nie to widziałem na GF lub TG pasoszelki do AK w olive za 50? zeta.... Kwestia już wiec gustu i chęci ewentualnej pracy z igłą.

   

  Wysłane z mojego ASUS_X014D przy użyciu Tapatalka

  A gdzie tak tanio?
 2. Siemka. Jestem nowy. Repliki jeszcze nie mam, ale już zaczynam wszystko planować i obliczać ile na to wszstko wydam :l No oczywiśćie się domyśłacie, że chcę zaoszczędzić jak najwięcej. Cebula na całego. Co do okularów to nie ma co planować. Chusta, maska stalkera itp. To raczej logiczne. Ale planuję dokupić do Rk-02, które zamierzam właśnie sobie sprawić dokupić ze 3 magazynki. No i nie wiem gdzie je nosić. Jak to jest z tymi pasoszelkami itp :c Co kupić do 40-50 zł? Najbardziej odpowiadał by mi chyba pas, ale nie wiem jaki. Najlepiej, zeby pasował do flectarnu.

 3. Witam. Zacznę od tego, że około 2 miesięcy temu sprzedałem starego Agm-a. Byłem z niego zadowolony. Okazało się jednak, że mój kumpel ma zamiar kupić replikę, mundur itp... No i zachęcił mnie znowu. Więc co do repliki wybrałem Rk-02. Mundur oczywiście Flectarn :) Bluza, spodnie i chusta. No i tutaj mam już problem. Chodzi o ochronę głowy. Na pewno na twarzy znajdzie się maska stalker trzeciej generacji. Na samej głowie pewnie będę miał zwykła zieloną, grubą czapkę zimową. No i wracamy to tytułu. Okulary na początku odrzuciłem. Czy jesteście w stanie polecić mi jakieś (w miarę) tanie Gogle. Czy w granicach do 60-70 zł jestem w stanie znaleźć coś z atestem?

×
×
 • Create New...