Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mati13k

Użytkownik
 • Content Count

  1079
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

6021 profile views
 1. Cześć, Pytanie do profesjonalistów. Posiadam starą, używaną głównie na szkoleniach, M4A1 KWA (lic. LMT) z kultowym Gearboxem G2X. Korpus metalowy. Sam korpus już do niczego się nie nadaje, ale Gearbox ma ok 15. tys. przebiegu. Zmieniany był tłok i sprężyna, jeśli dobrze pamiętam, jeszcze u kultowego AnRa ;-) Ile taki gearbox jest warty rynkowo? Kupuje to ktoś?
 2. Pytanie tyczy się wprawdzie oryginału, a nie kopii, ale może ktoś wie - czy istnieje jakiś sprej (NFM, FOSCO, Krylon) o kolorze identycznym lub BARDZO podobnym do Ops-Core'owego piaskowego?
 3. Czy ktoś próbował wpakować GB KWA starej generacji (ten oldschoolowy z KWA z oznaczeniami LMT) do HK416 jakiegokolwiek producenta?
 4. Z hakami prawdopodobnie GROM v.0,2, czyli OSŻW Warszawa, a ze SCARami GIPN.
 5. Na sznurku pod bluzą schowaną w spodnie. Jak nosisz balistykę, to kieszeń na rękawie (ale również na sznurku).
 6. Trochę odgrzewam, ale jakiś czas temu widziałem foty Kangurów w maskach Stalker. Były to ćwiczenia kontrterrorystyczne z udziałem 2nd Commando Reg. bodajże. W użycie szła amunicja FX. Nie mogę ich teraz znaleźć. Ma ktoś może?
 7. Nie powiedziałbym, że warto Oakleye brać. Chyba, że nową wersję, FR. W ogóle moim zdaniem wydawanie jakiejkolwiek większej sumy na rękawiczki, które NIE CHRONIĄ jest kretynizmem. Szczególnie, że jest tyle firm, które robią bardzo dobre, trudnopalne i odporne na przecięcia rękawice w cenie Oakleyów - Blackhawk, Hatch, WileyX...
 8. Myślisz że oryginały i kopie JPC w G to z przetargu? Faktycznie jest tendencja, że "jakiś" ZB w JWK zechce zmienić ciuszki na inny wzór, to kupują od razu ciuszki, kamizelki, ładowniczki, pokrowce na hełmy. Zresztą nie od dziś wiadomo, że wszystkie jednostki spec. zyskały przy utworzeniu DWS, poza GROMem, który - no cóż - trochę stracił.
 9. Może by wysłać kogoś z logistyki na szkolenie z rozmiarówki UKO-M?
 10. Nokto i okulary przyciemniane. Sooo much lanz.
 11. 1. Massif ACS. 4. Być może elastyczna manierka/zbiornik Source'a.
 12. Hehehehehe. A Wojska Polskiego nie widziałeś? Na misjach na jednym żołnierzu można znaleźć: UCP, MC, dwie Pantery, oliwkę, czarny i jeszcze CB. W kraju za to ch*jowo, ale jednakowo: bawełniak, dusicielki i wz. 67 na głowie. Ruski szary piechur jest 40 lat do przodu w porównaniu z polskim szarym piechurem. Przykre, ale prawdziwe. A żeby do sedna nie offtopować: czepiacie się tych magazynków na potęgę. Co z tego? Póki co jest spokój, a nikt nie chce ryzykować przypadkowego wystrzału w takiej delikatnej - póki co - sytuacji.
 13. Oj dobra. MIWO L strzela sobie ciągłe samobóje, już nawet nie ma co się nad tym rozwodzić. Po prostu są złodziejami. Jak ktoś kopiuje czyjąś myśl techniczną, produkt, to jest złodziejem. I nie mówię tutaj tylko o JPC. Za to krytykować konkurencję (np. Helikona) można. W dodatku w żałosny sposób, robiąc z siebie pośmiewisko. No cóż...
×
×
 • Create New...