Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lesio

Użytkownik
 • Content Count

  3758
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

33426 profile views
 1. Ile u niego aktualnie kosztuje VSR?
 2. ja używam magazynków E&L do E&L, żadnych problemów nie mam. Cymy musiałem piłować, Guardery wlazły bez problemu i siedzą najlepiej (plasticzaki taktyczne).
 3. Cyma ma typowo zabawkowy feeling, którego nie uświadczy się w E&L. Kto raz spróbował tego drugiego - do cymki nie wróci :)
 4. Klient roku - sklep wysyła uszkodzony towar, a on, zamiast reklamować - stara się sam naprawić.
 5. U nas w ekipie jest 5 dziewczyn, z czego jedna bardzo często dowodzi własnym teamem. Nikt nigdy nie kręcił nosem ani nic nie powiedział.
 6. Mordeczki, czy RIS dedykowane na front AK itp pasują do RPK?
 7. Kupuję właśnie RPK od LCT, niestety nie ma on jaskółczego ogona. Czy wiecie, gdzie mógłbym takowy zanitować? Mam dojście do stalowego, pytanie brzmi, czy operacja zamontowania go jest możliwa i prosta. Druga sprawa - czy szyny RIS od zwykłego AK pasują? Szczerze mówiąc - nie pamiętam już czym te fronty się różniły. Jeżeli nie - czy są łatwo dostępne dedykowane szyny albo czy pasują szyny z Saigi? Ostatnia rzecz - gdzie dorwać kolbę kompozytową?
 8. Dla USowskich spadaków polecam klikera do wyposażenia :) https://www.olx.pl/oferta/clicker-swierszczyk-kliker-2ws-kompania-braci-rekonstrukcja-us-ww2-CID767-IDxIqko.html
 9. W takim razie chyba dokupię coś takiego: https://gunfire.com/pl/products/zestaw-sluchawkowy-k0916p1-1152215974.html i przetestuję oba rozwiązania.
 10. Dzięki wielkie! Anteny zakupione. A co myślicie o słuchawkach/laryngofonach? jest sens w to inwestować na tym poziomie cenowym?
 11. okay, jak rozpoznać który model i czy są to oryginały?
 12. Panowie i Panie, moja ekipa zabrała się za zakup radyjek. Postawiliśmy na Baofenga https://gunfire.com/pl/products/reczna-dwukanalowa-radiostacja-baofeng-uv-82-vhf-uhf-1152209761.html zamiast na UV-5R, bo może akurat przyda nam się ta dwukanałowość. domyślam się, że słuchawki i majk z zestawu to kosmiczny szmelc, więc szukam czegoś innego. Jako, że ekipa nie chce wydawać sporej kasy, musimy zamknąć się z radyjkiem, słuchawkami, majkiem i ogólnie wszystkim, co potrzebne, maksymalnie w 200-250 zł. Podrzucę teraz rzeczy, o których myslimy, a wy powiedzcie proszę, na które warto postawi
 13. Ostatnie fanty z redukcji (te, które chciało mi się opisać, mam jeszcze 1-2 ładownice i z dwie pary szelek do pasa głównego): ciężarki do repliki 1911A1: https://www.olx.pl/oferta/1911a1-meu-ciezarki-obciazniki-pod-okladziny-chwyt-grip-metal-pistolet-CID767-IDirNkR.html mundur M42 Jump suit: https://www.olx.pl/oferta/mundur-jump-suit-m42-amerykanski-kompania-braci-101dpd-usa-army-ww2-ii-CID767-IDwZQAW.html Springfield M1903A3: https://www.olx.pl/oferta/springfield-m1903a3-karabin-snajperski-luneta-ww2-replika-asg-us-army-CID767-IDwA5Rd.html dla mordek ze środowiska każ
 14. Okay, mój błąd więc - byłem przekonany, że przewaga mikrofonu krtaniowego polega na tym, że mogę do niego szeptać. W takim razie - co wybrać, gdy zależy mi na tym, by mikrofon był czuły i słyszał mowę cichszą, niż normalna?
 15. Lesio

  Gunfire.pl

  Aktualizacja. Po moim wpisie odezwało się GunFire i podesłali kuriera po replikę. W piątek wróciła do mnie. Magazynek jest już trzymany przez zatrzask i nie giba się, gumka wg informacji została wymieniona. Niestety, kolba się lekko rozwarstwiła i giba się na boki, czego nie było wcześniej, ale taki już urok chińszczyzny, mogła się popsuć w transporcie. To, jak strzela sprawdzę dopiero w piątek.
×
×
 • Create New...