Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

fullweesky

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by fullweesky

 1. Artykuł był wcześniej inaczej napisany, były użyte słowa "replika" co starszym osobą w naszym kraju na pewno skojarzyło by się od razu z wiatrówkami straszakami i asg. Takie sytuacje powodują, że przeciwnicy wolności mają kolejne argumenty do zaostrzenia przepisów. Wszędzie teraz o tym piszą tylko dlatego, że to była "broń". Co chwilę ktoś popełnia samobójstwo, i jakoś cisza.

 2. Mam takie pytanie, czytając artykuł formacji sgo natknąłem się na pojęcie "wagaszanie jednostki", szukająć zawzięcie w googlach i badając artykuł nie doszukałem się dokładnego znaczenia tego pojęcia. Może ktoś z was wie co oznacza?

   

  Edit. Do zamknięcia, dostałem olśnienia i nie było tu tajemnych technik tylko zwykłe skierowanie broni w górę (taktyka zielona) albo w dół ( taktyka czarna). I od razu przepraszam za zaśmiecanie forum.

 3. Witam,

  Jakiś czas temu zakupiłem na taiwangunie kamizelkę MOLLE ARMOR VEST i pozytywnie mnie zaskoczyła, Kamizelka jest dosyć wygodna i naprawdę wytrzymała, wzmacniana stalowymi linkami. Jak na kamizelkę za 150zł naprawdę dobre wykonanie. Wystarczy ją dobrze wyregulować i dokupić porządne ładownice. Sama w sobie ich nie posiada co na pewno jest zaletą, każdy może dokupić sobie taki szpej jaki potrzebuje. Już trochę siedzę w asg i miałem styczność z wieloma kamizelkami ta nie odbiega od tych z wyższej półki. Może nie jest wykonana z Cordury tylko nylonu ale po co lepszy materiał w warunkach asg ? Jeśli komuś się marzy ciras za małe pieniądze to chyba jedyna alternatywa markowych produktów. Na kilku godzinne sobotnie strzelanki spokojnie wystarczy i będzie spełniała swoją rolę. Pamiętajmy, że asg to nie prawdziwy konflikt zbrojny i nie potrzebujemy produktów najlepszej jakości. Kamizelka dodaje 50 punktów do lansu bez ponoszenia strat w komforcie poruszania się.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  809ae4cc8fb0c26020c3c7353e9367c4.jpg

×
×
 • Create New...