Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wymiana hop up w AK


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

A jezeli ja mam 040c, to czy muszę wyjmowac GB zeby sie dostac do komory hopup? Nigdy nie rozbieralem tego karabinu, ale nie ma w nim za duzo śrubek, tylko jest na jakies nity, a wymieniłbym gumkę jezeli nie trzeba by tylko rozbierac calkowicie calego karabinu

Link to post
Share on other sites

Z tymi dystanseremi jest bardzo różnie, nie wiem jak to wygląda w cm 028, ale np w cm 049, żeby wsadzić nowy dystanser np Guardera trzeba rozkręcić komorę, ponieważ jest on za szeroki i wchodzi tylko "na siłę".

Edited by Koszyk
Link to post
Share on other sites

mas1o:

Nie pamiętam dokładnie, ale ja wyjmuję GB. Wtedy dysza nie przeszkadza w wyciągnięciu zespołu lufy.

 

Koszyk:

Możliwe, ale ja nigdy nie miałem problemów z innymi dystanserami.

 

Pzdr

Edited by Pucu
Link to post
Share on other sites

Można wybić nit i rozkłada sie na 2 części i to już wtedy naprawdę banał, albo wyjąć GB i gmerać w środku co także nie jest szczególnym problemem, ale pamiętajcie ze jak wyjmujecie GB do nie na chama tylko puścić serię tak zeby dysza sie schowała bo bedzie problem z wyjęciem.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Panowie proszę o pomoc!

 

Posiadam cm.042 i mam problem (tak myslę) z systemem hop-up.

A wygląda on tak że karabin normalnie strzela, ale kulki leca gdzie chca, rowniez zasięg jest dużo gorszy (regulacja nic nie daje).

Nie wiem co mam zrobić czy bd musiał wymienić gumkę hop-up?

(nie wygląda na zmaltretowaną)

 

Mam pytania:

1. Jaka gumka hop-up do cm.042

2. Czy mogę ją sam zamontować

3. Prosilbym o podanie zaufanego serwisu/serwisanta, który sie zna na rzeczy

 

jak coś to gg 22196492

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 7 months later...

Do ludzi ktorzy by to kiedys czytali, ten oring o ktory pytal Kacperasg zaklada od drugiej strony na oś tego plastikowego uchwytu ktory wystaje po zlozeniu repliki i sluzy do regulacji hopupa.

 

A teraz moje pytanie, gdzie sie wtyka ten caly dystanser? :P Mi to pasuje z drugiej strony jako jakby nakretka taka na os od tego co sie obraca i wtedy ten plastik dociska gumke hopupa.

Link to post
Share on other sites
  • 11 years later...
W dniu 3.08.2010 o 09:19, bestsiwy napisał:

Mam pytanie poszukuje elementu do ktorego przykręca sie komorę tymi 2 śrugkami jak na początki filmu.. Jak nazywa sie ta cześć i gdzie ją dostać...W moim egzemplarzy jest jeszcze bardzo stare mocowanie komory do lufy zew. (a takich juz nie robią)wiec automatycznie nie posiadam tego elementu  a z nowa komorą  by ja dokręcić  to musze mieć do czego..  Proszą o pomoc.. bo komora jata mi jak cholera teraz

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...