Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Chciałbym kupić G17... przeczytałem wątek o Glockach, lecz jest on sprzed 4 lat i wierzę, że mogło się wiele zmienić na prężnie rozwijającym się rynku replik ASG. Chcę aby był jak najbardziej wierny oryginałowi (tzn oznaczenia i szczegóły), również ważna jest niezawodność broni. Ja jak na razie myślę konkretnie o tym: http://www.casg.pl/product-pol-326-KSC-Glo...wa-wersja-.html

Czy jest to dobra replika? mam nadzieje że ktoś pomorze mi w wyborze ;)

Link to post
Share on other sites

Serią produkcyjną. Ten w specu jest ze starszej serii produkcyjnej i posiada oznaczenia ostrego, a ten u Coyotów jest z serii nowszej posiadającej oznaczenia "zbliżone do oryginału" oraz, ponoć, jakieś udoskonalenia wewnętrzne (chociaż dziad jeden raczy wiedzieć jakie).

 

W ramach "świeższych" opinii o użytkowaniu: od prawie roku posiadam klocka 17 KWA-KSC (metal zamek bez oznaczeń, poza tym wszystko tak jak w KSC) i jestem z niego w pełni zadowolony: strzela równo, celnie i daleko, w zimie także dawał sobie radę, nie jest jakoś bardzo gazożerny i ani razu mi nie zsyfonił. Aktualnie ma na karku ok. 8k BB na GG i Top Gazie od krakmanów i jedyne co w nim wymieniałem to sprężynkę od mechanizmu blowback (uszkodzona z mojej winy przy składaniu).

Link to post
Share on other sites

ok... ale nadal nie wiem co wybrać... i czym różnią się te dwa modele...

 

Przeciez napisałem że ceną

wewnętrznie różnią się głównie datą produkcji (bo nie zauważyłem żadnych różnic w budowie starej i nowej serii)

 

a kup tego który ci się podoba

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...