Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam nie mały problem w moim g&p.

jest to wersja challenger kit i mam problem z reakcja na spust. działo sie tak na starej bateri 8.4 jak i na nowej 11.1 lipo. Po jakimś czasie na akcji po prostu spust przestaje reagować. trzeba go trzymać z 40 sek żeby nastąpił cykl zębatek cały. co moge zrobić. Kable ? mosfet ? styki ?

p.s. styki na silniku czyste. replika stock

Link to post
Share on other sites

Witam.Mam taki problem mianowicie posiadam pęknięte górne body od M4 G&P Colt.Czy ktoś wie,jakie dolne body będzie pasować do dolnego ? Pytam się,bo ciężko dorwać górne z G&P,a jest jeszcze wiele innych firm,tylko nie chce kupować na ślepo.A potem się okaże,że nie będzie pasować.Dziękuje i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam, mam mały problem, otóż ostatnio stałem się posiadaczem używanej i dosyć starej (z 2007 roku bodajże) repliki M4A1 od G&P i prawię od samego początku były z nią problemy, w każdym razie obecna konfiguracja wygląda tak

Szkielet g&p

Spręzyna m120

Tłok jakiś chinol, głowica łożyskowany cichy ultimate

łożyska ślizgi od elementa

zębatki nie mam pojęcia jakie, wiem tylko że środkowa jest A&K

popychacz boyi

cylinder typ 0, głowica aluminiowa cicha ultimate

dysza jakaś aluminiowa uszczelniona

i łożyskowana prowadnica

problem jest taki że wgl nie idzie z niej wykonać normalnego strzału, ciągle łapie jakieś zacinki i tak dalej próbowałem na 2 batkach firefoxie 9,6 2300mAh i ASG 9,6 1100mAh i na dwóch silnikach, na G&P ucm 120 high speed i na stockowym boyi i sprawa ma się tak że g&p wygląda jakby się spalił bo ciągle łapie jakieś zwarcia i wgl nie reaguje na prąd a boyka nie wiem jakim cudem nie ciągnie tego co jest w środku mimo tego że zestaw prawie taki sam jaki miałem w boyi, poza spreżyną zębatkami i łożyskowaną prowadnicą, wie ktoś co jej może dolegać ? Bo z kolegą się z nią męczyłem i obydwaj rozkładamy ręce

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Wybaczcie jeżeli gdzieś już o to ktoś pytał, ale nie znalazłem podobnego pytania a mianowicie

jak się ma sprawa z magazynkami firmy CYMA czy to też jedna wielka loteria jak z BOY'em

(jedne latają mniej inne więcej) czy może trochę lepiej?

Tak wiem CA są najlepsze (przynajmniej dla mnie) mam ich kilka i lepiej dopasowanych nie widziałem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam zakupiłem replikę z rynku wtórnego:

 

http://allegro.pl/m4...2643768537.html

Powisiała troszke u gościa na scianie, wady: wypadający pin nonstop, tłok w tylnej pozycji pozostawiony ale tak będzie robiony tuning do 420 fps.

AsgShop oferuje za 125zł:

Sp120 guardera.

Wzmocniona aluminiowa głowica tłoka (Deep Fire) czy to jest optymalny wybór?

 

Od siebie dołożył bym gumkę Systemy, aha i komora ma niebieskie pokrętła wymienić od razu na KA?

 

Replika jest stokowa nie posiada ani ryski więc nabytek chyba dobry?

 

Posiadałem już taką replikę tuningowaną w asgshop, ale co do głowicy tłoka to nasłuchałem się że lepiej z tworzywa. Więc konkretnie jaką i którą.

Edited by Mrpiotras
Link to post
Share on other sites

Mozę ktoś mi pomóc?Mam taką sprawę ,kupiłem sobie nie dawno m4 z G&P i chciał bym wsadzić w replikę sprężynę główną M120 lub M130 i używać baterii lipo 11,1 i mieć dużą szybkostrzelność. Co polecacie za części , jakich firm,co wymienić.

Prosił bym o fachową pomoc. Sam myślałem nad wymianą silnika na systemy oraz zestaw FTK systemy do M130 lub M150.

Z góry dziękuje za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Tłok bierz ze wszystkimi metalowymi zębami, SHS, Deep Fire, Systema - jaki znajdziesz taniej. Zębatki do M120-M130 spokojnie wytrzymają XYZ z Cymy, więc możesz poszukać nieprzetyranych w komisie. Głowica tłoka najlepiej plastikowa Prometheus lub Systema.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...