Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej mam takie pytanie jestem poza domem i nie mogę zmierzyć/sprawdzić rozmiarów chwytu przedniego a chciałbym kupić pakiet LiPo

i nie jestem pewien czy się zmieści.

Z tego co widzę na stronach to bateria mini ma rozmiary mniej więcej 108x35x18 a pakiet który mnie interesuje

TURNIGY 2200mAh 2S 40C ma wymiary 114x34x19mm, orientuje się ktoś z was czy się zmieści?

 

Jak by co to zostają mi jescze

LiPo 1800mAh 7,4V 25-50C Turnigy

lub

Turnigy LiPo 2200mAh 2S 40-80C

Link to post
Share on other sites

Co do baterii to nie wejdzie batka o szerokości 35mm, kupić podwójną.

 

Kurcze nie zauważyłem, że źle zapisały się wymiary baterii mini czyli 108x35x18.

Pytałem bo miałem baterie mini dokładnie taką

King Arms - Bateria AEG - 8,4V - 1600mAh - Mini

i bez problemu mieściła się w przednim chwycie a zakładam, że ma wymiary takie same jak ta

VB Power - Bateria AEG - 8,4V - 1600mAh - Mini

Czyli tak naprawdę niewielkie różnice w porównaniu z

TURNIGY 2200mAh 2S 40C

a już tym bardziej z

Turnigy LiPo 2200mAh 2S 40-80C

tylko w tym przypadku nie jestem pewien grubości i wysokości na długość jak widać powinna się zmieścić ale nie (tylko nie wiem co sądzić o tym stałym 40C czy nie za dużo).

Edited by ernest210
Link to post
Share on other sites

Czy ktoś mi wytłumaczy, dlaczego po wymianie głowic tłok/cylinder w M4 CQBR G&P, oczywiście złożeniu wszystkiego (poprawnie) w całość, nagle GB nie może zmieścić się w szkielecie? Próbowałem na 10tki możliwych sposobów, wraz z ustawianiem selektora w różnych pozycjach - i nic!. Inne szkielety wchodzą bez problemu (VFC).

 

To trochę dziwne, bo to nie pierwsza M'ka z którą robię, lecz pierwsza od G&P i nigdy wcześniej nie miałem takiego problemów, który wynikają hmm - z powietrza?? Myśląc logicznie skoro GB bezproblemowo wyszedł z body, to dlaczego nie może w nie z powrotem wejść, boję się używać większej siły, aby czegoś nie zniszczyć. Jako że to nówka - 300kulek przebiegu.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Mam zamiar wymienić w mojej zmordowanej eMce komore Hop-Up no mam jeszcze tą z niebieskimi pokrętłami. Co będzie najlepszym wyborem? Moze komora od Ultimate na specshop jest za 95zł, czy lepiej dołożyć i kupić coś lepszego? Tylko co?

 

Przy okazji opłaca się wymieniać starą głowicę tłoka, ta niebieska, bo będę chciał włożyć m120 ultimate i tak się zastanawiam czy by nie wymienić głowicy przy okazji.

 

Dodam, że moja replika ma już 6 lat i wystrzeliła tyle paczek kulek, że sam nie mogę zliczyć, wiec konserwacja środka i wymiana części by się jakaś przydała.

Link to post
Share on other sites

Pomyśl nad komorą King Armsa, ja robiłem podmiankę z komory z niebieskimi pokrętłami i był do bardzo dobry wybór (nowa komora z WGC kosztowała mnie niecałe 70PLN z wysyłką). Jeśli masz większą gotowiznę to rozważ komorę Prometheusa, która jest po prostu boska (miałem na kilka strzelań przekładkę komora+lufa promyka prawie jak orgazm).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...