Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zakupiłem właśnie eMkę G&P z myślą o przyszłym tunningu. Co powiecie o stockowej obudowie gearboxa? Wytrzyma m130? Kumplowi po 2 tygodniach pękł gearbox...

 

Btw: polecam wymianę komory hop-up na king arms, ponieważ dzięki temu wreszcie podają metalowe magi innych producentów... :)

Link to post
Share on other sites
Najlepiej od razu coby się nie denerwować

 

rozrzut30m.jpg

 

Stockowa replika 400 FPS lufa zewn 10,3 cala

Gumka, komora, lufa - stock

3 strzałowy burst

Dystans 30 m

Strzały z podparcia.

 

Chyba nie potrzeba nic więcej, a przynajmniej uważam że g&g, systemy, prometheuse niewiele wniosą.

Link to post
Share on other sites

Skoro G&P w stocku oferuje nam aktualnie 420fps, to może ktoś bystrzejszy ode mnie wyjaśni dlaczego ten otóż nowy model ma jedynie 380 :icon_wink:

http://asgshop.pl/sk...ukt.php?id=4983

 

To wynik kombinacji cylindra G&P (coś ala typ 1) i krótkiej lufy.

W moim Magpul MOE CQB oryginalnie było ok 370fps

 

Po wymianie lufy na 397 mm Prędkosc wylotowa wzrosła do ok 415fps

 

Także dłuższa lufa, zmiana cylindra albo polubić 380FPS

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Chciałbym zapytać o komorę HU Prometheusa. Czy z nią też występują jakieś problemy instalacyjne jak w przypadku KA, czy wszystkie ładnie pasują do szkieletu? Mam najnowszą wersję karabinu (kupioną 3 miechy temu).

Wyjaśnijcie mi proszę również, jaka jest różnica między produktami oraz co w moim przypadku powinienem kupić (mam stockową komorę G&P):

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4472

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4473

 

Dzięki i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Radziej,

Żadna z tych komór nie ma kompletu części w tej drugiej są tylko części ze zdjęcia.

Pokrętło od oryginalnej nie pasuje do Prometheusa ?(jeśli dobrze pamiętam trzeba by je rozwiercać. Ja kupowałem dodatkowo jakiegoś badziewnego plastikowego PJ dla części, które brakują w tej komorze.

 

Swoją drogą komora jest rewelacyjna. Polecam

Link to post
Share on other sites

Panowie albo ja mam wyjatkowo udane repliki albo lubicie wyrzucać pieniadze w błoto.

Po co zmieniać stockowa komorę G&P (tą z czarnymi pokretłami) skoro sprawuje sie wysmienicie.

Kilka postów wyżej pokazałem jakie replika stockowa ma skupienie na 30 metrach strzelając seriami (burst).

Na singlu jest jeszcze ciasniej...

 

Dodam że replika to MK18 MOD0 z lufą 10,3 cala a moc to 400 FPSów.

 

Jakiego skupienia oczekujecie na 45-50 metrze że aż tak chętnie wymieniacie te komory ?

Link to post
Share on other sites

Jesteś niesamowitym szczęściarzem zatem. Standardowym zwyczajem wymieniłem stockową gumkę na inną - przezroczystego Mad Bulla Sharka. Zasięg trochę się poprawił, ale mankamentem jest bardzo duży rozrzut strzałów - zarówno jeśli chodzi o zasięg, celność,a nawet odchylenie/rotację boczną. Po prostu każda kulka tańczy znacznie inaczej.

 

Rozmawiałem trochę z ludźmi w środowisku, teraz doczytałem jeszcze w różnych wmasgowych tematach i skłaniam się ku temu, że kombinować z repliką należy dalej. Najpierw założę niezawodną gumkę Systemy. Jeśli to nie pomoże (a obawiam się że tak będzie, komory G&P są podobno inaczej zwymiarowane, przez co HU pracuje także w inny sposób), to trzeba będzie kombinować z komorą. Wina ewidentnie leży gdzieś wokół systemu HU.

 

Czy inni potwierdzają, że powyżej podlinkowane komory Prometheusa są niekompletnymi zestawami, przez co i tak, kupując wyłącznie samodzielny zestaw, nie zamontuje się poprawnie komory do repliki?

Link to post
Share on other sites

Takie slabe zebatki w GP sa, ze m120 nie uciagna? Sam mysle nad wsadzeniem m120 i jakiegos tloku, stad moje pytanie.

U mnie śmigają do tej pory od 2007 roku, przy sprężynie m 120. Replika G&P kupiona została w ASG Shopie w opcji z tunningiem level 1. Na początku tego roku pękł mu tłok ( ale biorąc pod uwagę lata repliki oraz zastosowanie lipo 11,1 V i osiąganym rofem rzędu 24 bb na sekundę), to mogę sobie sam sobie podziękować za tą usterkę. Pozostałe części GB oraz zębatki (standardowe od G&P) są bez zarzutu.

Link to post
Share on other sites

Panowie mam tą emke od 6 lat (2 lata stock, 4 lata m110 guarder, tłok CA żółty). Teraz wsadziłem komorę KA, lufe LCT i spreżynę m120 LCT, wyszło na chornowaniu 400fps, zdaję mi się że trochę za mało, Możecie podać patenty na sprawdzenie szczelności.

W GB:

m120 LCT

tłok żółty CA

reszta stock

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...