Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

Koledzy forumowicze. Zachoworwałem. Konkretnie na jedną replikę od G&P; mimo, że nie mam zamiaru pisać tu o wersji M4A1, tylko o pochodnej eMce, chciałbym zapytać Was o opinie, bo sądzę, że to właściwy temat.

 

http://shop.ehobbyasia.com/g-p-troy-battle-9-inch-rifle.html

 

Mowa o tej replice. Czy jest dobra? Słyszałem opinie, że ma luzy w body oraz części GB są badziewne (podobno przypadłość nowych G&P). Tak czy siak bebeczy będą wymieniane, bo szykuje się ostry tuning. Jakimi opiniami moglibyście się podzielić na temat tej repliki? Wszystko może okazać się pomocne ;) pozdr.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Luzy jak luzy, ja nie widziałem żadnej G&P z luzami. Moja ma cztery lata i dalej korpus jak złoto się trzyma. Jak się nie boisz 350fps na dzień dobry i masz hajs, to bierz. A to rzekome badziewie to ośka w zębatce ;).

Link to post
Share on other sites

Mowa o tej replice. Czy jest dobra? Słyszałem opinie, że ma luzy w body oraz części GB są badziewne (podobno przypadłość nowych G&P). Tak czy siak bebeczy będą wymieniane, bo szykuje się ostry tuning. Jakimi opiniami moglibyście się podzielić na temat tej repliki? Wszystko może okazać się pomocne :icon_wink: pozdr.

To moje pierwsze G&P i wcześniej tutaj już o niej pisałem. Replika jak najbardziej godna polecenia. Żadnych luzów nie stwierdziłem, a kilka razy już wszystko rozbierałem. Części wewnętrzne ok, szału nie robią ale działają, z resztą i tak większość już zmieniłem. Front jest przykręcany w dosyć solidny sposób, więc nie sądzę aby to złapało luzy. Dodałem parę nowych zdjęć do galerii: https://plus.google.com/photos/103285205058750918510/albums/5866765038418579521

Wczoraj przeszła test po założeniu tłoka z metalowymi zębami i przez całą strzelankę śmigała bez problemu. Silnik tak trochę dziwnie działa, taki stuk po strzale (bez Active Brake bo mi się zjarał układzik po zwarciu) ale nie widzę problemu. Lufa mimo tego, że jest krótka daje całkiem dobre skupienie (porównuję z precką 410mm w innej giwerze). Generalnie jestem zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Kilka stron wcześniej Cervantez wrzucał skupienie stockowego karabinka na francuzie. Karabiny z najnowszej serii (czarne pokrętło hopa, 8mm łożyska, ten niby t connector w prowadnicy) różnią się tylko "opakowaniem" i sprężyną jaką mają wsadzoną, gearbox, lufa wew, komora i guma jest IDENTYCZNA.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Chłopaki. Kupiłem jakiś czas temu G&P M4A1 RAS z WGCShopu.

Jest piękna :icon_mrgreen: Kultura pracy - świetna. Jednak hop up nie trzyma mi ustawień. Strzelę raz dobrze, a z każdym następnym strzałem kulka leci w dół... Dodam, że kręcąc regulacją nie osiąga ona skrajnych ustawień, tzn. kręci się ciągle bez oporu w każdą stronę, nie zatrzymuje się.

Co zrobić? Wystarczy wsadzić nową gumkę czy komora do wymiany?

Link to post
Share on other sites

Obstawiam komorę hopa-zobacz czy wszystkie trzpienie od zębatek są OK (w moim starym gp pękł trzpień i podczas strzelania jedna zębatka się wysuwała przez co nie było docisku), czy śrubka przy pokrętle regulacyjnym nie jest zbyt luźna, etc.

Link to post
Share on other sites

Posiadam G&P z M130. Na semi tylko strzelam i daje radę na 11.1V Długość baterii w prowadnicy to 10.5cm. Jeśli masz głębszą prowadnicę jak w replikach z kolbą SF to wejdzie z 14cm bateria. Nie wiem jaką prowadnice mają te nowe bo posiadam stare wersje G&P.

Link to post
Share on other sites

Właśnie doszła do mnie moja replika Defender G&P. Tylko jest mały problem. Jest jeden luz w replice. A mianowicie hałasująca atrapa rury gazowej. Która po prostu wkurza. Można to samemu wyeliminować? Czy jakieś inne rozwiązanie?

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Ok. Z rurą już nie aktualne. Ale pojawił się problem techniczny. Karabin strzelał cudnie. Ale od wczoraj wystrzelone kulki latają jak chcą. Przy poprzednio ustawionym hopie , i dobrze latających kulkach. Teraz latają jak chcą, jedna spada po 30m inna jeszcze 40m. Czasami bo 30m zawija bardzo mocno ku górze innym razem na boki lekko. Czyli podsumowując celność zerowa. Czy to wina gumki?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...