Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie no wszystko wygląda ok

 

No ale widocznie nie jest:D sprawdź czy gumka hu się dobrze ułożyła po włożeniu jej z lufą do komory, szczególnie kołnierz. Zobacz czy komora dobrze dolega do GB. Przeczyść lufe. Upewnij sie, żu kulki nie uderzają np. w tłumik płomienia i czy masz prostą lufe, może gdzieś ją podgiąłeś niechcący.

Link to post
Share on other sites

Czemu masz czerwone pokrętło? Pewnie dlatego, że ja miałem w jednym GP silnik z szarą dupą-przejściowa wersja pomiędzy starszą a nowszą generacją. A jeśli batka siedzi w prowadnicy kolby to zdejmij kolbę i z tyłu powinna być zatyczka (na imbus).

Link to post
Share on other sites

Ja mam w swoim Battle 9 własnie czerwone pokrętła i nawet po wymianie gumki, muszę dokręcić na maksa, żeby podkręcało. Tylko czuję, że jest trochę za mocno, tzn. kulki pod koniec lecą lekko do góry, przez co czasem ciężko trafić przeciwnika leżącego na ziemi. Jednak pod sam koniec zakresu regulacji docisku dystansera, jakieś 1/5 obrotu, nie mam już możliwości dokładnego ustawienia i albo za słabo albo lekko za mocno. Teraz kombinuje, żeby dodać kawałek gumy do elementu dociskającego dystanser, dzięki czemu będę miał płynną regulację w końcowym zakresie.

Edited by Trapez
Link to post
Share on other sites

Może te czerwone pokrętła to nowe modele :icon_smile: Po prostu sobie serie zaznaczają w jakiś sposób.

Ja w zeszłym roku kupowałem komorę G&P z ehobbyasia i dostałem własnie z czerwonymi pokrętłami. Na oko wygląda tak samo jak ta z niebieskimi tylko kolor pokręteł inny. Z przezroczysta gumka Guardera ''hula jak ta lala'', odskoki +/- 5fps.

Edited by chomik_pl
Link to post
Share on other sites

U mnie przy stockowej gumce prawie nie widać różnicy gdy hop up ustawiony jest na max lub na min.

Mam jeszcze takie głupie pytanie aby ściągnąć górną część korpusu muszę wyciągnąć te dwa piny?

Sprawdź dystanser w komorze hopup.

Wyjmij tylko przedni pin.

Link to post
Share on other sites

Wszystkie moje repliki mają kawałek izolacji z kabla bez kabla w środku zamiast dystanserów stockowych czy tych co dają do gumek. Nie narzekam, gumki mam Systemy. Dwie repliki G&P śmigają na takim ustawieniu. Jedna z replik ma komorę KA w środku. Osiągi to 480fps(M130) na stockowej komorze(niebieskie pokrętła) i 340fps(M100) na komorze KA.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...