Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam. W swoim m4 mam stockową sprężynę. Znalazłem kupca na mój silnik m120G&P. I moje pyt. jest takie: czy opłaca mi się sprzedawać ten silnik i wymienić go na silnik gfc HT??? żależy mi na b. dobrej reakcji, czy ten silnik z gfc dużo zmieni? i czy nie będzie za mocny do tej sprężyny? Sytrzelam na powerbean 7,4 lipo 15c 2400.

 

Proszę o szybko odpowiedz i z góry dziękuje.

Link to post
Share on other sites

Witam. Mam pytanie. Który z bore upów najlepiej przypasi do emki g&p? GUARDER, Systema? A może jakiś inny jak ktoś wie to niech pomoże bo chciałbym zamówić coś ale tak żeby to pasowało bez przeróbek żadnych.

Każdy będzie pasował, dobierz cylinder do długości lufy.

 

Witam. W swoim m4 mam stockową sprężynę. Znalazłem kupca na mój silnik m120G&P. I moje pyt. jest takie: czy opłaca mi się sprzedawać ten silnik i wymienić go na silnik gfc HT??? żależy mi na b. dobrej reakcji, czy ten silnik z gfc dużo zmieni? i czy nie będzie za mocny do tej sprężyny? Sytrzelam na powerbean 7,4 lipo 15c 2400.

 

Proszę o szybko odpowiedz i z góry dziękuje.

Ja bym zostawił silnik i kupił LiPo 7,4 z większym C lub 11,1V z dobrym C. Zależy czy używasz więcej semi czy auto.
Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Ciężko powiedzieć raz pasują raz nie. Zależy od dokładności wykonani gwintu na body. Tabelkowo różnią się niewiele, także wystarczy nożem mocniej naciąć gwint i jakimś włóknem ściernym zeszlifować farbę z gwintu. Wtedy spokojnie da się nakręcić. Sprawdzone.

Link to post
Share on other sites

SenkuPH - wiem, że są wersje G&P z szynami DD. Problem w tym, że mam już swoją emkę, chcę ją zmodyfikować.

 

Było.

Nie będą, musisz kupić specjalną nakrętke, albo bawić się z przerabianiem itd. Też mnie to cholernie denerwuje w G&P.

 

 

I nakrętka wystarczy? Rozumiem, że przeróbka wiązałaby się z brakiem możliwości powrotu do stockowych szyn G&P?

Link to post
Share on other sites

Poszukuję części która jest odpowiedzialna za odciąganie atrapy zamka, tej co jest przytwierdzona do rączki przeładowania i w wielu replikach (wiem że w G&P nie) otwiera klapkę wyrzutnika łusek.

 

Wie ktoś jak się takie coś nazywa i gdzie dostać? Może ktoś chce sprzedać, bo nie ma atrapy zamka?

 

Mogę się wymienić na taką klapkę która jest cały czas zamknięta i nie ma na niej tego cycka co przeszkadza

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam,

 

Przejrzałem cały temat, ale większość osób z tego co widzę ma g&p sprzed kilki lat.

Czy jest ktoś kto może całkiem niedawno nabył i/lub macał :

 

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2992

 

Przymierzam się do kupna tej mk18 lub tej od specna arms.

Chciałem osiągnąć jakieś 480-500 fpsów. I tutaj powstaje pytanie, ile z tego g&p trzeba wymienić poza oczywistą sprężyną/tłokiem. Czy zębatki dadzą radę ? jak się ma silnik hi-speed m120 do mocniejszych sprężyn ?

 

Bo jeśli tak czy siak będzie trzeba wymienić prawie wszystko w GB to chyba bardziej opłaca mi się brać specne :/

No i te problemy ze spasowaniem magów itp.

Link to post
Share on other sites

W stocku ze 140 ? Zapomnij. Tak jak pisałem, żeby to jakoś działało to musisz wymienić co najmniej wszytko. Ewentualnie możesz zaoszczędzić chwilowo na szkielecie, ale to też nie oszczędność na długo, bo to tylko kwestia czasu aż padnie ( a nastąpi to stosunkowo szybko)

Link to post
Share on other sites

Ano właśnie, Guarder/Madbull/JBU to nie precka tylko porażka :D. Szczerze-na 140 musisz się liczyć z wymianą wszystkiego. Silnik stockowy da radę maks 120stce, gearbox takoż, żeby czasem i na 120 potrafią się poddać (a raczej ośki, ale to między seriami się różni). Chcesz mieć dzidę laserową w korpusie G&P-komora promyka, lufa promyka, gearbox KWA (tłok, zęby do wymiany), silnik HT SHS, dobrze dobrana do mocy gumka i mucha nie siada. Oczywiście przeróbka komory nabojowej Cię czeka, ale to drobiazg.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...