Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzieki za odpowiedz Panowie. Jutro idzie palnik i imadlo w ruch. Ale mam kolejny problem, mój brat wzial sie za rozbieranie tego i tak krecił, że az peklo body przy pinie w gornym body. Patrze co to za materiał, wydaje sie, ze jest to odlew i moje pytanie jest nastepujace, czy da sie to zespawac? Moze to aluminium?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja nie tylko we internetach widział, widziałem nawet na żywo spawane body i to nie G&P ale badziewie KWA. Dać się da, dobry majster zrobi, kwestia ile to będzie kosztowało i ile czasu zajmie ogarnięcie tematu, czas też kosztuje :icon_wink:.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Właśnie bede zamawial to górne body z asgshop-u. Ale kolejne pytanie kupiłem ten oto front http://www.airsoftarmory.pl/pl/p/Core-szyna-ris-MK18-11-cali-/550, wszystko ok tylko pierscien stabilizujacy lufe nie wkreca się do końca, tak jakby inny gwint był. I teraz moje pytanie, czy g&p ma inne gwinty? Czy co bardziej prawdopodobne gwint na body sie po prostu wyrobił, bo patrząc na pierscien od srodka po paru próbach to farba w nim sie zdarla, jakby gwint sie próbował zerwać. Nowe body powinno pomóc?

Link to post
Share on other sites

No masz, umknął mej uwadze. Dziękuję bardzo! W każdym razie w piwnicy znalazłem jakiś stary, niemiecki klucz Topex Heavy Duty 14" i poszło. Stary, bo stary. Trochę go pozdzierało (a delta ring nic), ale dał radę. Teraz mogę się cieszyć normalnym montażem granatnika, nową lufą i nie martwić, że mi się dziadostwo zsunie :icon_biggrin:

Edited by Marrtinez
Link to post
Share on other sites

Doszedł upper, ale heh niestety jest starego typu i nie pasuje do dolnego body. w pierwszej chwili chcialem go odeslac, ale za chwile wpadlem na pomysl zeby wydrazyc otwory w dolnym body na te dwa male bolce stabilizujace góre, zobaczymy jutro jak to wyjdzie. Bo front pasuje do tego body bez gwintowania.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam,

Postanowiłem nie otwierać nowego tematu ponieważ moje pytanie dotyczy właśnie Emek z firmy G&P

Kilka lat temu bawiłem się/grałem w ASG. W tamtym czasu z powodu niskich funduszy inwestowalem tylko w chinole ( G36 JG, M249 P&J)

Chce wrócic do tego wspaniałego sportu i po wstępnych poszukiwaniach padło właśnie na G&P a konkretnie na sklep asgshop ,który ma w ofercie kilka modeli w przedziałach 1100 - 1800 zł.

Na replike chciałbym przeznaczyc maks 2000 zł. Czy ślepo kupować G&P czy sa moze inni producenci/repliki godne uwagi ?

 

Pozdrawiam

Edited by Zerahat
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...