Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Nie różni się niczym w środku od innych replik G&P. Na zewnątrz jest to... XM177e1 a nie M4/M16. Dopóki nie rozmawiamy o dziwacznych customach jakie kiedyś sprzedawał Redwolf i WGC (i chyba Ehobbyasia, ale głowy nie daję) to można bezpiecznie przyjąć, że w środku będzie zawsze to samo.

Link to post
Share on other sites

Bo jest. Palne karabinki w systemie stonera maja czesto szpare ze mozna gazete czytac i ludzie na nich na zawodach kreca dobre wyniki. Mozna to wiec uznac za dobre odwzorowanie;). A tak serio to niestety, duzi gracze tez wala czasem kalafiory i tyle:(. Chcesz fajne body do reko? Prime i bomber robia do Inokatsu. I vipertech,tylko trzeba gladkie zamowic.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

Witam Panowie i Panie o ile takowe tu są. Posiadam replikę M4 Defender od G&P (LINK). Od jakiegoś czasu G&P robi swoje repliki z na stałe otwartym oknem wyrzutu łusek, tak jest i w moim przypadku stąd moje pytanie, czy jest jakiś patent na zamknięcie tego okna, tak by działało jak we wszystkich innych replikach?

Link to post
Share on other sites

DFM, ten problem "szpary" raczej dotyczy tylko body z grawerami colta. Mam gp z grawerami kolta jak Ty i również mam "szparkę" tyle, że większa zaczyna się w okolicach dźwigni przeładowania. To tak jakby był odlew nie równo wykonany, no chyba, że jest jak mówi Nath, ma być blisko oryginału...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Powiem Wam tylko, że się mi wydaje, że ten skopany korpus przekłada się na działanie całej reszty, problemy ze szczelnością, w jaki sposób dysza włazi do komory. W moim wypadku nie widać by to było wszystko choć dobrze spasowane. Ostatnio jak zdejmowałem górną część i popatrzyłem na dyszę to widać, ewidentnie ze jest wytarta od góry, jak by obcierała. W zasadzie obtarcie jest od zawsze, jak pamiętam. Możliwe, że ten zjebany korpus ma wpływ na prace pozostałych elementów.

Link to post
Share on other sites

Śmiem wątpić, to raczej wynika z ogólnego konceptu jak są repliki m4 zaprojektowane.

Zwróć uwagę że w M4 nawet wsadzenie magazynka potrafi rozwalić osiowość i na niektórych magach masz więcej fps, a na innych mniej. Jeśli nie ustabilizujesz komory HU dobrze w lufie zewnętrznej/nie dociska pewnie do czoła gb to zawsze będziesz miał problemy z osiowością.

Ja tak miałem w dwóch replikach KA-plastikowe dysze "ogryzione" przez komorę HU, bo nie było pełnej osiowości, większy docisk załatwił sprawę i problem się rozwiązał.

Dopiero jak na dobre zacząłem sam grzebać w swoich karabinkach to dotarło do mnie, że AK jest brzydkie, śmierdzi, ergonomia leży, ale konstrukcyjnie repliki są znacznie lepsze-łatwo w nich osiągnąć perfekcyjną osiowość, ergo szczelność na linii dysza-komora, a co za tym idzie znacznie podnosi to stabilność strzałów. No i nie masz problemu z gatunku "czy to magazynek mi odsuwa komorę, czy coś innego się wali na linii dysza-komora".

Link to post
Share on other sites

Ostatnio mnie urzeka jakość korpusów G&G, fakt faktem nie mają powłoki jak G&P, bardziej się świeci G&G, ale jeśli chodzi o spasowanie górnej części z dolną to nawet kartki papieru nie wsunę między połówki ! Do tego nic się nie gibie i nie rusza.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...