Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4/M16 [G&P]


Recommended Posts

Przynajmniej u mnie - M4 EOD, ROF jest (bardzo) wystarczający na 8.4 V, nie wyobrażam sobie mojej repliki z 9.6, zresztą przy takiej prędkości napierdzielania tłoka itp. nie potrafiłbym zaufać, czy zaraz coś nie pierdzielnie (tak wiem, porządna firma ... ).

No, i ja mam obowiązkowo problem z magazynkiem, na szczęście przerzuciłem się na BOYi i (o dziwo) jest dużo lepiej. A to, że ci wypadł to najprawdopodobniej wina nie do końca dociśnięcia go, czasem też mi się zdażało na początku ;]

 

P.S. Witam :P

P.S.2 Aa.. i nie pisz w dwóch tematach tego samego posta, tylko czekaj cierpliwie na odpoiwedź. Tak to się śmieci robią.

P.S.2 Aa.. i nie pisz w dwóch tematach tego samego posta, tylko czekaj cierpliwie na odpoiwedź. Tak to się śmieci robią.

 

wiem wybaczcie ;/ pomyliłem tematy a nie dało sie juz usunąć ;/

Link to post
Share on other sites
  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

słuchajcie jaka w na stocku jest lufa ? ponoc 6.05 ? tylko ze nie zabardzow wiem jaka jest lepsza czy 6.04 np czy 6.05 bo chce wymienić na lepsza a nie wiem jaka dobra do tego modelu i długość 363mm tak ? :)

Edited by yery
Link to post
Share on other sites

Weź też pod uwagę to, że im węższa lufa, tym bardziej podatna na zacięcia i wymaga lepszych kulek. Nie chcemy oczywiście, żeby kulka nie mogła wogóle wejść do lufy ;]

Długość lufy, z racji obszerności różnych typów M4 podczepionych do tematu, zależy od wersji (np. EOD ma ~250 mm) - wersja podstawowa M4A1 - 363mm.

Link to post
Share on other sites

Witam,

Panowie, przepraszam z góry, że o to pytam, bo pewnie temat już sie w tym wątku pojawił, ale proszę mi uwierzyć, że nie mam czasu przewalać 100 stron. Będę bardzo wdzięczny jeśli pomożecie z wyborem magazynków metalowych mid cap. Słyszałem, gdzieś nawet wyczytałem, że oryginały G&P są dobre, nie zacinają się etc. Później znów słyszę, że to kupa jakich mało. Jakie metalowe mid capy polecicie? Jest tutaj dużo wątków starych, którymi nie chciałbym się sugerować, bo pewnie producenci polepszają jakość swoich magów. Będę wdzięczny za każda pomoc!

 

PZDR

M.

Link to post
Share on other sites

mam magi różnych firm

 

mag - działa super

ca- bez problemu

g&p - no kto by pomyślał ale są czasami problemy z podawaniem

pj - kijem przez szmate nie tykać

boyi - nie jest źle do momentu aż się nie urwie bolec trzymający bebech w metalowej kopercie - wtedy jesst masakra

 

[stosuj wielkie litery.]

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...