Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CAMO 2005 - Drugi Międzynarodowy Zlot, Kraków (16-17.04.05)


Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jako ze nocleg jak slyszalem jest na drugim koncu miasta

i nie wiem nic o zapewnieniu transportu przez organizatorow na poligon :?

 

chcialbym znac dokladne warunki jakie beda panowac na miejscu

przed terminem ostatecznej wplaty a nie dowiedziec sie na miejscu

 

i mam pytanie czy mozna nocowac na poligonie

Link to post
Share on other sites

1. Moze spac na poligonie. Nawet jest tam bezpiecznie - cena wpisowego niestety ta sama.

 

2. Z dworca mozna dojechac na nocleg w nastepujacy sposob.

 

129, 501, 502, 511 tymi autobusami do przystanku WIŚLICKA

 

potem nalezy wsiasc w 139, 439 lub 123 i wysiaść na przystanku BIEŃCZYCE

 

3. Zakwaterowanie jest w Akademikach Akademii Rolniczej, w tym samym miejscu co rok temu.

 

4. Warunki w pokoju moze opisza uczestnicy poprzedniej edycji - zeby nie bylo ze jest cos przekolorowane.

Link to post
Share on other sites

Dojazd na poligon w noclegu troche czasu zajmie bo trzeba sie az dwa razy przesiadac ale da sie.

 

139, 439, 123 wracamy do przystanku WIŚLICKA potem w 172 i wysiadamy na przystanku MOTEL KRAK i potem albo 10min z buta lub wsiasc w 238, 248, 258 i wysiadamy na przystanku PASTERNIK

 

 

http://rozklady.mpk.krakow.pl/aktualne/index.php - ROZKLAD jazdy krakowskiego MPK :-) dla tych co to juz sie by chcieli z synchronizowac

Link to post
Share on other sites
co rozumiesz pod pojeciem warunki sanitarne

WODA BIEŻĄCA I KIBEL :!:

rodzaj i ilosc np.: pompa reczna na podworku, lazienka z umywalka, obskurny szalet bez drzwi i sedesu albo zamowiony na te okazje ToiToi sztuk 12 czy w koncu idzta se z saperka do lasu

Link to post
Share on other sites

1. pomysl z saperka bardzo dobry

 

2. wody biezacej brak, na dzien dzisiejszy. na pewno bedzie woda w 5l baniaczkach - do bólu. Ostatnio po zlocie to ta wode pilismy do grudnia.

 

3. Toy toyie powinny byc aczkolwiek nie 12 sztuk :-)

Link to post
Share on other sites

popieram Olo_c ;)

 

niby sobie tam szukałem w necie po jakichś mapkach ale dobrze by było wiedzieć jak się np dostać tam gdzie trzeba z trasy z Warszawy ;)

 

i rozumiem ze to nie są te akademiki na Al.29 Listopada tylko jakieś inne? Bo na tyle co znam Kraków to kojarzyłem ze jakieś Akademia Rolnicza miała akademiki na Avenue 29 ;) ale jak widać mołem się mylić ;)

 

najlepiej podać nam nazwę ulicy, numer(lub gdzie wjechać na teran rzeczonych akademików) i jakieś hinty jak się tam dostać z większych tras wlotowych do Krakowa(np tej z Warszawy ;) )

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...