Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CAMO 2005 - Drugi Międzynarodowy Zlot, Kraków (16-17.04.05)


Recommended Posts

2. sztabowka nie potrzebna ta mapa jest ok :-) http://camo.civ.pl/zlot/pasternik/index.htm

 

z calym szacunkiem - ale taka mape to mozna w rulon zwinac i umiescic w jelicie grubym :twisted: :twisted:

 

zycze powodzenia w poslugiwaniu sie tym zdjeciem :) na grzyby strach sie z nia wybrac :)

 

 

i cieszy, ze organizatorzy wymieszaja sklady - latwiej sie dogadac z Wegrem czy Szwedem niz z narabanym 'ziomalem' :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z calym szacunkiem przywiez sobie sztabowke a ta zwiniemy i wtykniemy ci w  .....  

 

Co do ziomali to fakt :-)  

 

Doprawdy ciezko zgubic sie na pasterniku wiec raczej bez histerii prosze w kwesti map :-)

 

Frugo, zadna inna ignorancja nie doruwnuje Twojej :)

 

jesli uzywasz mapy TYLKO i wylacznie, aby sie nie zgubic to wojsko z Ciebie nie lada i wszyscy jak jeden z uklonem w pas, przyjdziemy prosic o nauke :D

 

a tak wogole, to moze organizator zacznie byc mily dla uczestnikow-klientow??? Przeciez to komercyjny zlot i kazdy ma prawo grymasic ile mu dusza zapragnie. Pan placi i wymaga. A tu kurde jakbysmy na jakas impreze "z prezentacja" jechali... :P

Link to post
Share on other sites

Frugo: niestrasz ze na obiad bedzie styropian :lol:

 

kurcze jeszcze mi wytlumaczcie co to jest menazka i sztabowka, bo tych slow akurat nieznam. :|

 

c.d. zlamana noga, u nas jeden chlopak zlamal reke, no i tez chcial wiedziec czy moze liczyc na zwrot czy nie. nawet zdjecia wrzucil na internet http://www.wargames.sk/modules.php?name=co...cat=10177&pos=1

 

http://www.wargames.sk/modules.php?name=co...cat=10177&pos=0

Link to post
Share on other sites

OKI Czyli rozumiem Frugo, że ignorowanie moich pytań o parking oznacza, że takowego nie ma czy też żadnemu z was niechce się tyłka ruszyć i tego dopilnować ?

Bądź łaskaw odpowiedzieć bo jeśli parking przyszpitalny jest niestrzeżony, albo przejebanie drogi to są na tyle uczynni ludzie w Nowej Hucie, którzy popilnują aut mojej ekipy - natomiast wolałbym kwestie które POWINNY być załatwione przez organizatorów właśnie im zostawić.

Nawet nie licze na luksus tego że to organizator zapewni parking w cenie zlotu, ale bedę wymagał informacji.

Link to post
Share on other sites

Panowie! Albo mapa będzie potrzebna albo nie... Zdecydujcie się, bo tego na stronie zlotu nigdy nie nazwałbym mapą. Jeżeli to przerasta możliwości organizatorów, to może ktoś ma taką sztabówkę i mógłby gdzieś tutaj rzucić? A co z dalszymi informacjami na temat noclegów (jakie pokoje, jak daleko do kbla itd), nie wspomnę o powyższych pytaniach Szczepa, co ze scenariuszami, jaki podział armii (przecież uczestników znacie od dwóch tygodni),itd itp.

Link to post
Share on other sites

WILK: bedzie mozna, reszta prosze na priv.

 

Co do mapy: mapa nie bedzie potrzebna ani w toku scenariuszy ani jakby sie ktos zgubil.

* Mapy Krukow nie bedziemy dublowac w sensie robienia tego samego.

Sztabowki nie posiadamy tego terenu.

 

Parking jest strzezony ten przy szpitalu. Cena okolo 25zl za dobe. Negocjujemy. jesli ktos ma kogos kto mu przypilnuje samochodu na Hucie to po co pyta o parking.

 

Ci co przyjada w sobote tez maja nocleg jesli sa zapisani na zlot i wplacili kase.

 

Odpowiedzi na maile o to czy kasa przyszla sa w toku, co robi juz inna osoba, nie bylo do tej pory odpowiedzi bo im server padl.

 

 

*Co do odpowiedzi do Hargina to byl to czysty zart o czym Hargin wie, tez z rozmowy telefonicznej - zostawmy to.

 

 

*Frugo to nie sklep CAMO :-) i ... potencjalni klienci nie sa moimi klientami.

Link to post
Share on other sites

człek który odpisywał na maile na temat platnosci mowi ze odpisal na wszystko co bylo.

 

jesli by ktos zostal pominiety Camos Brados prosza o przypomnienie sie. Jednak jesli nie dostal nikt zwrotu z banku to pieniadze winny przejsc bez problemu.

Link to post
Share on other sites
Informuje tu wszystkich połamanych etc:

Dzwoniłem do skarbnika i nie ma możliwości zwrotu kase ponieważ już cała kasa poszła na koszulki, naszywki, nagrody, żarcie etc.

 

 

wez wystaw to "miejsce" w komisie WMASG - moze, ktos sie spoznil z wplata i bedzie chcial pojechac

Link to post
Share on other sites
 

*Co do odpowiedzi do Hargina to byl to czysty zart o czym Hargin wie, tez z rozmowy telefonicznej - zostawmy to.

 

*Frugo to nie sklep CAMO :-) i ... potencjalni klienci nie sa moimi klientami.

 

no oczywiscie, ze to byl ZART ;) i tak zostal odebrany :) tak naprawde Frugo zalatwil mi zestaw map sztabowych calego Krakowa i okolic w skali 1:10000 na pergaminie :D jako wyrownanie strat moralnych :D

 

a co do:

 

*Frugo to nie sklep CAMO :-) i ... potencjalni klienci nie sa moimi klientami.

 

wiemy, wiemy - i dlatego u Frugo nikt, nic nie kupuje - nalezy obsmarowac go w podforum SKLEPY :twisted:

 

 

ps. post powstal z wyraznej inicjatywy winowajcy :D

Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Mam 5 pytań do organizatorów.

 

1) Co z pomocą medyczną? Przewidujecie karetke, lub przynajmniej

punkt pierwszej pomocy z przeszkolonym personelem? To ponad 400

osób coś zawsze może się stać.

 

2) Czy organizatorzy mają przewidziany jakiś sposób na

wyeliminowanie "oszołomów" przed rozpoczęciem strzelania. Pod

nazwą "oszołomy" rozumiem osoby które zatraciły poczucie

rzeczywistośi lub/i zdrowego rozsądku(Mam na myśli naprawde

przesadzoną broń, czytaj przebijającą powszechnie używane gogle,

naganne zachowania mogące zaszkodzić zdrowiu

innych uczestników zabawy jak i zachowania urągające poszechnie

przyjętym normom zachowania).

 

3) Jak wygląda sprawa ochrony uczestników zlotu? Czy teren imprezy

bedzie zabezpieczony przed wtargnięciem osób trzecich? Jak wygląda

ochrona uczestników i ich mienia w noclegowni?

 

4) Czy jest przewidziany punkt w którym przez cały czas trwania imprezy

bedzię można skontaktować się osobiście z organizatorami? Czy jest

zagwarantowana możliwośc 24h telefonicznego skontaktowania sie z

organizatorami?

 

5) Czy przewidziany jest na poligonie punkt w którym będzie można

doładować baterie?

 

Pozdrowienia Mathajas

Link to post
Share on other sites

ehhh od razu czuć greenhornem :wink:

1) nie wiem czy camo zapewniło lekarza ale Wrocław ma 2 wykwalifikowanych medyków,

 

2) bedzie powołany "trybunał kolejkowy", który wyłapie w/w oszołomów,

 

3) teren zlotu to poligon wojskowy, wiec spoko luzik mamy ochrone z 6bdsz, noclegownia to akademiki studenckie standardowo posiadające zamki w drzwiach i Panie uzbrojone w ściery na "cieciowni",

 

4) to pytanie to już komedia sory pominę milczeniem

 

5) i może w oponkę pierdnąć?? baterie ładujesz we własnym zakresie za pomoca osobistej ładowarki tudzież przez wykorzystanie znajomych lub nie :twisted:

 

nadmienić chciałem, że organizatorem nie jestem a powyższych odpowiedzi udzieliłem na zasadzie zdroworozsądkowej i używania głowy do myślenia, tudzież kierując się bogatym :wink: doświadczeniem zlotowym, jeśli jakaś odbiega od prawdy to proszę o poprawienie mnie :lol:

Link to post
Share on other sites

Dziękuję Ci Brymer, bardzo mnie cieszy twoja odpowiedz oparta na doświadczeniach z innych zlotów i domysłach dotyczących omawianego.

 

Jednak podtrzymuje pytania skierowane do Organizatorów gdyż chciałbym opierać swoją wiedze informacjach dotyczących tego konkretnego zlotu i pochodzących od Organizatorów. Rozbuduje pytania by uniknąć pomyłek:

 

3) Pytam czy Organizatorzy mają przewidziane środki i ludzi do zdyscyplinowania/usunięcia uczestników nie przestrzegających regulaminu, potocznie zwaną ochronę, czy też egzekwowanie regulaminu i ustaleń będzie należeć do "tłumu uczestników"?

 

4) Czy są przewidziane osoby służące pomocą/informacja w poruszaniu się po obcym mieście w przypadkach kontuzji itp.? Czy do dyspozycji uczestników zabawy Organizatorzy przewidzieli osoby służące pomocą przy kontaktach z administracją akademików/poligonu(zwłaszcza dla obcokrajowców)?

 

5) Czy na terenie poligonu będzie dostęp do prądu?(gniazdka sieciowego).

 

 

Domysły moje i innych uczestników poparte logiką czy też doświadczeniem nie są wiążące, stąd te pytania dotyczące rzeczy, wydawało by się oczywistych.

Link to post
Share on other sites

eh, mathjas :-) brymer dobrze mowi ale ja powtorze jeszcze:

 

1. Jakbys doczytal info to na zlocie bedzie pokaz pierwszej pomocy, czyli juz jednego minimum medyka masz, brymer przywozi dwoch wiec jest to tez dogadane, we wlasnym zakresie mamy jednego swojego plus JA (z racji wyksztalcenia), oraz jeszcze pare ekip na maila zadeklarowalo posiadanie takowego. Poza tym jest to teren wojskowy z dyzurka (duza) i istnieje mozliwosc wezwania karetki i opatrzenia ew. rannych. KROPKA

 

2. Tak jak w punkcie pierwszym, czyli jest to teren wojskowy i mozemy wywalic kazdego co tez swoi w regulaminie. Poza tym wojsko ma mozliwosc tez wyrzucenia na nasza prosbe kazdego. Jest tez policja (jak jest to kazdy wie), ale jest.

 

3. Teren imprezy to teren wojskowy. !! KROPKA

 

4. eh... A komorki to niby co :-) ;-) tak jest mozliwosc, ale czy odbiore telefon o np. 2.30 am to raczej watpie, ale mozliwosc jest. Punktem o ktorym piszesz bedzie biuro zlotu czyli stolik prezesa z dwiema hostessami (a na powaznie - biuro takowe bedzie, musimy was przeciez zarejestrowac)

 

5. Przewidziany nie jest takowy punkt i musisz sobie baterie naladowac. Byc moze jednak wojsko nam udostepni pare gniazdek. Ale nastawic sie ze nie bedzie.

 

6. CYBUL: ostatnio byla posciel ,teraz tez bedzie. Jak ktos brzydliwy to niech wezmie swoja ;-)

 

 

add drugiego zestawu pytan:

 

ad. 3: organizatorzy sa wstanie wywalic kazdego! lacznie z uzyciem sily. Nie wiem co jeszcze mam tu napisac. czy chcecie zebysmy zatrudnili ekipe kiboli ??

 

ad. 4: No za kazdym to chodzic nie mam zamiaru, wkoncu to asg nie PRZEDSZKOLE, jak sie zgubi to sie znajdzie ;-)

W akademikach beda dwie osoby na czas rejestracji i beda jej tez dokonywac.

 

ad. 5. NIE!!!

 

 

Azghar dobrze prawi :-) ;-)

 

 

*** Ad. pkt 5 (na smieszno) Niestety w trakcie zlotu organizatorzy nie beda obecni na poligonie :-) wszelkie sprawy wtedy prosimy na maila.

Link to post
Share on other sites

Płatności płatnościami i pytania o nie swoja droga ale ......

 

 

 

ale .... chcielibyśby WYRÓŻNIĆ jedna osobę i sposób opisu wpłaty

(super ułatwia szukanie po liście wpłat)

a tą osobą jest niejaki MARVIN który oprócz nazwiska nicku w nazwie przelewu dodal nawet numer na liscie uczestnikow zlotu.

:-)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...