Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Reakcja na spust, a szybkostrzelność [AEG]


Recommended Posts

Ziemniak jak masz w DVD dip-switche (bo to pewnie masz na myśli) które wytrzymają 200W to fajne masz DVD i dip-switche na których zarobił byś kupę kasy ;) taka opcja tylko jak ktoś ma mosfet.

 

 

 

nie wiem czy to to co mówisz ( wątpię ) , chodzi to takie małe OKRĄGŁE guziczki ( średnica może z 3mm) które maja czułość praktycznie na dotyk... I UWAGA MAM TO W DVD ZA 120ZŁ.. GŁ*WNO NIE FORTUNA KicpA , chodziło mi o co innego

Edited by Ziemniak
Link to post
Share on other sites

Tak spoko tylko przy 10-20A się stopią. O to chodzi...

 

Jak chodzi o takie impulsowe z okrągłym łepkiem to Micro-switche to są.

 

Tact_Micro_switch.JPG

 

Ich rezystancja jest nawet do 100 razy większa niż rezystancja tranzystorów.

 

BTW, pamiętaj że wykropkowane wulgaryzmy to też wulgaryzmy...

Edited by KicpA
Link to post
Share on other sites

Ziemniak czy ty rozumiesz roznice miedzy sygnalem sterujacym (prad rzedu mA) a przewodem mocowym (prady 40 A - lekko liczac 400-1000 razy wieksze) ?

Mikrostyk zamontowany do gearboxa spali sie podczas pierwszej strzelanki.

Nawet normalne stockowe styki fajnie sie jaraja - mam kilka przepalonych na wylot.

Jedyne przelaczniki ktore moglyby wytrzymac to te do 220 V do wlaczania urzadzen elektrycznych.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Witam, interesuje mnie, czy są jakieś sposoby na poprawę czasu reakcji na spust, jednak nie ingerując w ROFa. Mam na myśli, żeby replika strzelała w możliwie najkrótszym czasie od naciśnięcia spustu, ale z zachowaniem realistycznie długich odstępów między kolejnymi strzałami.

 

Słyszałem o replikach TM (PSG-1?) strzelających z napiętej sprężyny - byłoby to dobre wyjście -ale, czy da się przerobić standardowy Gb. v2/v3 na taki system? Może istnieją jakieś urządzonka czy inne duperele do regulacji odstępów między strzałami? Może jakiś obwód zwiększający napięcie tylko na pierwszy strzał?

 

Lubię dbać o realizm w możliwie największym stopniu. W grę niby wchodzi dobranie odpowiedniej batki, ale wstawiając słabą, aby ROF był niski, mamy też dość wolną reakcję na spust, a to mi w tym nie leży... : /

 

Macie jakieś pomysły?

 

Nowa funkcja cyfrowego mosfetu MERF3 - Smart Trigger:

 

Funkcja pozwala na uzyskanie szybszej reakcji spustu. Współpracuje ona z systemem ROF Control. W czasie trwania pierwszego strzału układ ustawia ROF Control na 100%. Po pierwszym strzale zostaje on przestawiony na uprzednio zaprogramowaną wartość np. 30%. W efekcie pierwszy strzał zostaje oddany z pełną szybkostrzelnością, a kolejne z zmniejszoną. Najlepszy efekt można osiągnąć stosując akumulator o wyższym napięciu niż standardowo. Uzyskamy wtedy szybszą reakcję spustu przy zachowaniu takiej samej szybkostrzelności jak przy akumulatorze standardowym.

 

Więcej info

 

Pozdrawiam:)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...