Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

 

Mam pewien problem z KSC USP.45 Standard ( Japan Version).

 

A więc normalnie lądujemy maga gazem kuleczki itp itd przeładowujemy i strzelamy - bach syfon gazy z maga cały w twarz.

 

Klamka nasmarowana, czysta - praktycznie nowa - może raz na manewrach.

 

Zwróciłem uwagę że gdy wsadzam maga to zamek przechodzi tak z 1-2 mm w tył -nie wiem czy to normalny objaw, gdy mam zamek to mag nie chce wejść.

 

Miał ktoś podobny problem z usp ( ten zamek + sysfon). ?

 

Nadmienię że gdy klamka jest do góry nogami to jakoś strzela 3 strzały zamek się zacina .

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Gaz w magazynku jest ciekły. Jak strzelasz do góry nogami to on pluje tym ciekłym gazem zamiast oparami. To akurat normalne i żaden gaziak nie strzela do góry nogami.

 

Srawdź czy: cylinderek nie jest pęknięty, zawór się nie sklepał (podobny problem jak u kolegi gdzieś poniżej, zawór "wystaje" za bardzo z magazynka) lub czy czasem nie ładujesz magazynka na siłę do pełna.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

w klamkach ksc czasami trzeba nasmarować uszczelke tłoka - jak nie jest nasmarowana to blokuje cylinder i klamka syfonuje bądź puszcza spore ilości gazu przy wystrzale , żeby się do tego dostać zdejmujesz zamek , wyciągasz lufe i spręzyne, odwraczasz zamek do góry nogami i odciągasz dysze/cylinder ręcznie na max do przodu guna (w strone wylotu lufy), odsłonią Ci się wewn. części systemu blowbacku i bedziesz widział tłoczek z uszczelką i to właśnie ją trzeba ciutke nasmarować (psiknąć olejem sylikonowym lub czymś podobnym) , czasami też luzują się sprężynki powrotne cylindra - np jedna się odczepia i blokuje cylinder i klamka nie działa poprawnie, trzeba ją spowrotem zaczepić (bez rozbierania zamka i systemu bb się nie obejdzie w tym wypadku więc lepiej żeby zrobił to jakiś serwisant lub doświadczony ziomek),w zasadzie usp ksc nie rozbierałem jeszcze ale miałem kilka klamek tej firmy i wszystkie bebechy były podobne więc tylko zakładam że tak to będzie wyglądać :P

na te chwile nic innego nie przychodzi mi do głowy

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...