Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

STALKER-Zona Nysa III


Recommended Posts

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Warto zabrać ze sobą w Strefę jakąś gazetkę. Będzie co poczytać a po wszystkim można spożytkować inaczej ;-)

Alternatywą do okopywania się przed załatwieniem potrzeb, jest pomalowanie tyłka w barwy maskujące :lol:

Poza tym proponuję nie zagłębiać się w ten temat za bardzo, bo można zabłądzić w jelitach :-P

Link to post
Share on other sites

Warto zabrać ze sobą w Strefę jakąś gazetkę. Będzie co poczytać a po wszystkim można spożytkować inaczej ;-)

Od takich rzeczy jest lokalnie wydawane czasopismo POPROMIENNIK - do kupienia na terenie całej Zony.

 

Co jak co ale macie rację, "miny poślizgowe" to jedno wielu zagrożeń czyhających w krzakach na nieostrożnych stalkerów :-F

Link to post
Share on other sites

Masakra.. o czym wy tu rozmawiacie.! xD

 

Ja się nie umiem doczekać, aż z ostrzem w ręku ruszę w szarży na bandę jakichś niespodziewających się niczego stalkerów.. Jak świr to świr.! :D Będę dla was gorszy niż mutanty w ciemnych katakumbach i kule wojskowych podczas defekacji w krzakach.!! :wink:

Link to post
Share on other sites

Ja się nie umiem doczekać, aż z ostrzem w ręku ruszę w szarży na bandę jakichś niespodziewających się niczego stalkerów.. Jak świr to świr.! :D Będę dla was gorszy niż mutanty w ciemnych katakumbach i kule wojskowych podczas defekacji w krzakach.!! :wink:

 

chłopie nie jedz tyle przed snem bo te koszmary cię zamęczą :wink:

Link to post
Share on other sites

Karty amunicji ograniczają ilość strzałów każdej posiadanej broni ASG bez względu na jej rodzaj i ilość. Dla przykładu: masz dwie karty, czyli 2 x 50 strzałów, możesz je oddać wszystkie z broni głównej lub z broni bocznej. Albo 50 z głównej i 50 z bocznej lub jakkolwiek inaczej.

 

To jest trochę oczywiste, karta symbolizuje ilość posiadanej amunicji do wszelkich posiadanych broni. Czytałeś mechanikę?

Link to post
Share on other sites

Karty amunicji ograniczają ilość strzałów każdej posiadanej broni ASG bez względu na jej rodzaj i ilość. Dla przykładu: masz dwie karty, czyli 2 x 50 strzałów, możesz je oddać wszystkie z broni głównej lub z broni bocznej. Albo 50 z głównej i 50 z bocznej lub jakkolwiek inaczej.

 

To jest trochę oczywiste, karta symbolizuje ilość posiadanej amunicji do wszelkich posiadanych broni. Czytałeś mechanikę?

 

 

sprawa jasna, dzięki temu inikniemy bezsenswonej nawalanki, tylko jedno pytanie jak to będą orgowie kontrolować, bo wiesz może się znaleźć narwaniec jakiś lub zestresowany.

Link to post
Share on other sites

Zakładamy taką możliwość ale wierzymy w Waszą uczciwość i wczucie się w klimat gry :wink: Poza tym jest dość dużo postaci NPC, jeżeli zauważymy taką sytuację będziemy oczywiście interweniować.

 

Ważna sprawa! Już kilka osób pisało do mnie z pytaniami o wolne miejsca i rejestrację. Ja osobiście się tym nie zajmuję a ostatnio Siwy ma utrudniony dostęp do neta więc jak ktoś ma problemy to proszę o info (PW do mnie). Podam Wam bezpośredni kontakt do Siwego (nr. tel).

 

Trochę może spóźnione ale muszę o tym wspomnieć. Przy tworzeniu stylizacji zwracajcie uwagę po której stronie gracie. Ostatnio były czasem problemy z odróżnieniem np. Wojaka od Stalkera.

 

Nie zwróciłem na to uwagi ale Kolega wyżej pytał jeszcze o te noże. Oczywiście, możesz takie wykonać o ile uważasz że będą bezpieczne. I tu ważna uwaga, każdy gracz ma obowiązek podczas rejestracji w barze pokazać przygotowaną replikę broni białej. O tym czy zostanie ona dopuszczona do gry decyduje organizator. Każda taka broń dopuszczona do rozgrywki otrzyma skromną naklejkę z logiem imprezy i potwierdzeniem bezpieczeństwa.

 

Kolejna rzecz. Było już trochę pytań odnośnie mechaniki, rekwizytów itp. Planujemy około godz. 9.00 tuż po rejestracji wojska i mutantów zrobić mały tutorial/pokaz rekwizytów oraz przedstawić ich funkcjonowanie. Przy tej okazji rozwiążemy ostatecznie niektóre nurtujące Was kwestie.

Link to post
Share on other sites

Nie miałeś nigdy takiej potrzeby wyżycia się w dość destrukcyjny sposób.? :wink: Naprawdę fajna zabawa :wink:

 

Pójśc do lasu (Rudego), przepchać łeb przez dziuplę i zdzierać płuca. Niestety braciszkowie z Zakonu Ciszy związani ślubem milczenia nie mogą korzystać z tego skutecznego sposobu "wyżywania się". Religia im tego zabrania ;) Dlatego destrukcyjne tendencje manifestują w inny sposób. Czasem perfidny (to ponoć wpływ mnisiej nalewki pędzonej na skażonych jagodach), ale generalnie zasługują na zaufanie.

 

Przy okazji: wie kto, gdzie na nowym forum można zmienić podpis w postach?

Edited by jw801
Link to post
Share on other sites

No, strój w pełni gotowy. Opancerzenie w pełni mobilne. Zasilanie aktywnego pancerza działa. Hydro działa. Kamuflarz zrobiony. System oddechowy działa. Systemy wentylacyjne i chłodzące sprawne. Wizjer działa. Waga całego stroju około 15 kg. :wink: ale dobrze bo przynajmniej będzie ciepło. :wink: :wink: :wink: :wink:

 

Panowie i panie bardzo bym prosił o ostateczne zgłoszenie chęci nabycia koszulki max do poniedziałku (20.09.2010), a przelewy ostatecznie do środy (22.09.2010). Potem możemy nie zdążyć zrobić koszulek. Prosze wziąć pod uwagę, że kolega Sławomir ma też inne zlecenia. Tak więc proszę nie czekać do odtatniej chwili.

Link to post
Share on other sites

Moja postać:

 

27867f2b5a2328b2m.jpg 7967163207a75c5dm.jpg

 

Towarzysz Soldat

 

Podróżnik, poszukiwacz, marzyciel, stalker-weteran, jeden z pierwszych, którzy we wczesnych latach trafili do Zony. Były wojskowy, z wykształcenia inżynier-pirotechnik. W cywilu pracował jako strzałowy w kopalni niklu - stąd smykałka do materiałów wybuchowych. Po latach pracy, obrzydzony i znudzony już monotonnym życiem zaczął szukać ucieczki od szarego świata. Po długiej tułaczce w końcu Zona dała mu to czego pragnął.

W strefie zaczynał jak każdy. Lecz dzięki swym liberalnym i anarchistycznym poglądom oraz przyjaznemu nastawieniu zyskał sobie zaufanie członków ?Wolności?. Po kilku latach efektem tego było objęcie stanowiska dowódcy grupy. Niestety po pewnym czasie, z niejasnych jak dotąd powodów został wydalony z frakcji. Obecnie jest wolnym stalkerem szukającym przygód, rzadkich artefaktów i ciekawych opowieści. Chętnie współpracuje z naukowcami co nie przeszkadza mu w odkrywaniu tajemnic Zony na własną rękę.

 

 

 

Oraz mój brat i zarazem kompan:

 

003ba89136a80fb9m.jpg a391b0de0a0e4417m.jpg

 

Gregorij

 

Redaktor naczelny a zarazem dystrybutor lokalnego periodyku informacyjno-rozrywkowego o wpadającej w ucho nazwie ?Popromiennik?. Z pochodzenia Brytyjczyk, jego dziadek zaś jest rodowitym Ukraińcem. Zagorzały przeciwnik rządów demokratycznych oraz kultury zachodnioeuropejskiej. Z powodu swoich osobistych przekonań politycznych nie mógł się odnaleźć w swoim rodzimym kraju. Wyruszył więc na wschód aby tam szukać spokojnej ziemi dla siebie oraz poznać ludzi, o których sporo już wcześniej słyszał. W Zonie stara się realizować swoje idee i przekonania propagując pismo ?Popromiennik?. Z zasady opanowany i chłodno myślący, jednak przy odpowiedniej namowie skłonny do współuczestnictwa lub prowadzenia spontanicznych akcji. Do życia i ludzi podchodzi z lekkim dystansem.

Link to post
Share on other sites

Nie miałeś nigdy takiej potrzeby wyżycia się w dość destrukcyjny sposób.? :wink: Naprawdę fajna zabawa :wink:

 

Będe trzymał jeden świstek karty amunicji specjalnie na Ciebie :) a nawet jak mi go zabraknie to zanim do mnie dobiegniesz potraktuje Cie deszczem jokerów.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...