Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] MASADA/ACR


Guest Mati13k

Recommended Posts

Guest Mati13k

Noo, Masada już w sprzedaży za granicą - odezwijcie się jak ktoś zakupi. Szczerze mówiąc to jestem BAAAARRDDZOOO zainteresowany. :-P Mam tylko nadzieję, że bebechy będą okej, bo 450 USD to mała kasa nie jest. Szkoda, że poskąpili z tą kolbą. Mogli dać składaną, ale naciąganie musi być. Trzymajmy kciuki, niech PTS się rozwija.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gdzie ta replika jest już dostępna? Pojawiła się niedawno w zapowiedziach Airsoft GI (z eta pre-orderów 29.10.2010) oraz WGC Shopu (daty brak), cena 450USD jak obszył. Teraz może nieco konkretów:

-Upper receiver wykonany z aluminium na maszynie CNC.

-Lower receiver wykonany z tworzywa (Dupont reinforced polymer).

-GB v2 niestandardowy.

-330-350 FPS.

-System szybkiej wymiany sprężyny, bez potrzeby rozbierania repliki.

-Proste rozkładanie repliki.

-Pełna kompatybilność z akcesoriami Magpula (kolby, chwyty przednie).

-W zestawie z repliką midcap Mag na 120 kulek.

-Bebechy ponoć Aresowskie (plota wyczytana na YT).

Ciekawi mnie jaka cena będzie u nas.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Pojawienie się repliki w Polsce to tylko kwestia czasu, a informacje i plotki napływają z coraz szybszym nurtem, więc postanowiłem, że temat już można założyć.

 

 

 

Hmm, wykonanie zewnętrzne tak jak ostra Masada. Trzymajmy tylko kciuki za bebechy. Szkoda, że Magpul nie nawiązał współpracy na przykład z G&P, bo kto zna się na eMkach i GB v2 tak jak oni. Oczywiście porównywanie Masady do eMki to bluźnierstwo, ale jednak Masada to ulepszona eMka. ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

U mnie też. Zarejestrować pewnie sie trzeba.

 

A, te masady od magpula są już na wgc- w trzech kolorach ( Czarny, FG, DE ), z frontem MOE i kolbą stałą, o regulowanej długości.

 

Ciekawi mnie sprawa części- dokładnie dyszy i komory. Chodzi mi głównie o standardowość części.

 

No i z niecierpliwością czekam(y) na wersję CQB (lufa 10,5 cala, frontgrip RIS, kolba składana, o regulowanej dł (jak w A&K).

 

 

Uap. Nie doczytałem postu Nath'a. Czyli niestandardowy GB. v.2. Może GB a'la ICS lub ARES ( jak w najnowszej giecie )?

Edited by MatriX482
Link to post
Share on other sites

Ta, super. Już się rejestruję :D

Macie filmik z RedWolfa, jak ktoś jeszcze nie widział: http://www.youtube.com/user/redwolfairsoft#p/u/0/NeOB___jDsI

A, te masady od magpula są już na wgc- w trzech kolorach ( Czarny, FG, DE )

Są już w większości poważnych azjatyckich sklepów, acz cena zaporowa - 450 baksów - skutecznie odstrasza.

Doliczcie przesyłkę, cło i VAT.

Za taka kasę na razie dzięki.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Za granicą nie kupię, bo nie wiadomo jak z awaryjnością - wolę mieć tą gwarancję na pewniaka. Oby było w środku jak najlepiej i oby części były, bo jest na co zbierać i co schrupać. :D Póki co na rynku ACR'owi pod względem ergonomii jedynie SCAR może dorównać, a ceny markowych SCAR'ów też małe nie są.

Link to post
Share on other sites

I nie są za rewelacyjne te markowe SCARy. Z miesiąc temu miałem okazję pobawić się SCARem-L od VFC. I powiem, że za te 1,5tyś, to nie jest cudo. Porównując do starego SCARa boyia ( kopia CA ), to oczywiście, brakuje mu do VFC, ale nie jest to ogromna przepaść. Na prawdę nie rzucił mnie na kolana. Ale to moje osobiste zdanie o tej/tych replikach, i każdy może mieć własne.

 

I czekamy na więcej info o ACR'ach, no i na wersję CQB!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zaczeły się pojawiać uszczelnione dysze do Masady A&K i tak bardzo pożądane wymienne lufy w krótkiej wersji...

ciekawe czy będą pasować do oryginału... bo jak nie to w niezłym momencie się pojawiły, ludziska się będą zastanawiać czy nie lepiej kupić sobie A&K i się nie martwić o dyszę a jak będą mogli sobie dodatkowo wymienić lufę to i pewnie zapomną o tej łamanej kolbie która ponoć jest dupowata...

Link to post
Share on other sites

Uap. Nie doczytałem postu Nath'a. Czyli niestandardowy GB. v.2. Może GB a'la ICS lub ARES ( jak w najnowszej giecie )?

Same flaki GB mają być V2, jedyne co to łączenie GB z silnikiem ma mieć jakiś wihajster, który będzie dbał o idealne ułożenie tych dwóch elementów w jednej linii. Mówi o tym serwisant z Airsoft GI w którymś ich filmiku na YT.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

Ja dziś zanabyłem swoją Masadę w sklepie Patrol Base [uK] w cenie 399.99 funta.

I powiem Wam jedno - warta jest każdego grosza !

 

masada.jpg

 

Wykonanie na najwyższym poziomie,

Rozbiera się i składa jak ostry odpowiednik

Wersja na rynek angielski jest ze sprężyną dającą 330fps [1J]

 

Organoleptycznie sprawdzone pasują midy MAG'a

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Panowie przez czytanie na temat Masady dostaje na głowe :D Jestem zakochany w tym karabinie...

Mam zamiar kupić Masede ze sklepu ASG Shop jest tam za niecałe 2000 zł. Dziś znalazłem na Gunfire.pl Masade z A&K za niecałę 1000zł.

Ta różnica w cenie tj 1tyś. strasznie mnie ciekawi. Dlaczego taka różnica ?

Sam osobiście chce kupić z ASGShop ponieważ mam zaufanie do tego sklepu i wiec ze "kiczu" nie sprzedaje.

 

Prosiłbym o jakieś opinie i porady.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...