Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] MASADA/ACR


Guest Mati13k

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

@Manfred

Mógłbyś podać link do tej lufy precyzyjnej? Jak się sprawuje?

 

Kupowałem w asgshopie, teraz już jej tam nie ma. To była najzwyklejsza systema, długości około 39cm.

Generalnie jak to systema: nie ma się do czego przyczepić, wszystko działa jak trzeba :)

Link to post
Share on other sites

Znalazłem dedykowanego KM-Head'a 6.03. Jak będę mógł to kupię :)

Jak na razie udało mi się uporać z hop-upem dzięki temu filmikowi

W skrócie - w dystanser trzeba włożyć coś twardego ( ja użyłem ściętej i przypiłowanej igły ) aby był dociśnięty do kulki. Teraz kręci jak należy :)

Jestem bardzo zadowolony z osiągów Masady, która w stocku niesie na 45- 55 metrów (!) kulkę 0.25. Niestety, nie mam chronografa, aby sprawdzić ile ma FPSów, ale według ASGShopu na 0.20 ma ona 370 FPS.

Link to post
Share on other sites

Po wymianie gumki hop-up na Madbull Shark czerwona replika niesie na 55m.

Na kulkach G&G 0.25 g przy 50m kulkę zaczyna lekko znosić. Test przeprowadzałem przy zmiennym, silnym jak na mój region wietrze, więc przy spokojnej pogodzie powinna lecieć prosto :)

W planach mam wymianę lufy na precyzyjną Prometheusa albo KM-Head, prawdopodobnie 6.03 mm.

Link to post
Share on other sites

Co do gumki hu to polecam g&g zieloną nic wtedy nie trzeba kombinować system hu pracuje wtedy jak na oryginalnej gumce. Przerabiałem problem niewłasciwej pracy układu hu na gómkach systemy, madbulla niebieska, aresa i guardera. Jedynie G&G zielona pracuje jak trzeba

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Podstawowym błędem PTS było stworzenie repliki na bazie wersji Magpul'a, która ma parę wad konstrukcyjnych, wyeliminowanych przez Bushmastera i Remingtona. Jedną tych wad jest lufa, która ma tendencję do chwiania się oraz krzywego ustawienia.

Z Poxiliny ulepiłem bloczek, który następnie wyprofilowałem nożykiem.

Zdjęcia

https://drive.google.com/folderview?id=0Bwl3Qctd8_DCWDM4VVJ2V3Jjb1U&usp=sharing

Link to post
Share on other sites

Podstawowym błędem PTS było stworzenie repliki na bazie wersji Magpul'a, która ma parę wad konstrukcyjnych, wyeliminowanych przez Bushmastera i Remingtona. Jedną tych wad jest lufa, która ma tendencję do chwiania się oraz krzywego ustawienia.

 

U mnie lufa siedziała sztywno i osiowo, więc błędem PTS jest raczej słaba powtarzalność części :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...