Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AN/PEQ wszelkie kopie.


Recommended Posts

- Masz porównanie z jakimś innym laserem?

Tak, i to z wieloma. Tak jak pisałem - nie ustępuje mocą większości innych, z którymi miałem do czynienia, i które jako moc mają podane 10-20mW.

 

- Czy są tam gdzieś napisane parametry tego lipo ?

3,7V 200mAh. Jeśli chodzi o wymiary - przypomina złożony na pół listek gumy do żucia. No, może jest nieco szersze.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Właśnie zaczynam robić w pełni działającą replikę DBAL A2. Już trochę osób zna moje "dzieła" więc postęp prac można oglądać na picasa: https://picasaweb.google.com/113638292274676501578/DBALA2?authkey=Gv1sRgCNSrxvvE-qrBgwE# mam nadzieję, że w to maleństwo uda mi się wszystko wstawić tak jak w oryginale.

 

Ze względu na nieużywanie noktowizora w ASG ograniczyłem się do czerwonego i zielonego lasera a nie tak jak w oryginale do lasera IR.

Trzymajcie za mnie kciuki :)

Link to post
Share on other sites
http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail1.php?item=VFC-BTR-PEQ15-02 co sądzicie o tym? Mnie jest potrzebna tylko jako puszka na batkę, nie musi świecić, ma trzymać baterię i nieźle wyglądać ;>. Niestety ebairsoft leci sobie ostro w kulki i trzeci tydzień nie chce mi przysłać tego pq Betaproject którego polecał AnR (pewnie nie mają go nawet na stanie) więc muszę się "ratować" innym :/.
Link to post
Share on other sites

A ja z kolei zapytam się o wytrzymałość kopii AN/PEQ 2 od VFC. Mam aktualnie kopię tego urządzenia od Boyi, a dokładniej najtańszą wersję dodawaną do M16-tek tego producenta i co tu dużo pisać, bardzo szybko się rozpadła :bialaflaga: . Gdyby nie to, że dostałem ją za free od kumpla to byłbym wkurzony. Dlatego też szukam jakiejś wydmuszki, która będzie fajnie wyglądała i będzie wytrzymała. Z tego tematu wynika, że VFC produkuje bardzo ładną kopię, tylko czy jest ona też wytrzymała? Oczywiście nie będę po niej skakał, chciałbym tylko by wytrzymywała np.: lekkie uderzenie o drzewo lub przewrócenie się na nią repliki, czyli innymi słowy ma wytrzymywać zwykłe airsoftowe "obrażenia". Nie interesują mnie żadne puchy z laserami i latarkami, ponieważ mam sporego lipolka i potrzebuję do niego właśnie wydmuszki AN/PEQ2.

 

Oczywiście wiem, że VFC nie produkuje bele czego ale lepiej się zapytać niż wyrzucić w błoto 150zł :wink: . Poza tym po moich przygodach z boyi jestem na tym punkcie przeczulony.

 

A i skoro to temat o kopiach tego typu to ja osobiście nie polecam najtańszych AN/PEQ2 od Boyi, a dokładniej tych wersji gdzie tylni panel nie jest przykręcany śrubką tylko jest mocowany na wcisk. Ta replika rozpada się sama z siebie, np.: te "grzybki" trzymające przednie przesłony odpadają kiedy chcą, guma też szybko się rozwala, a sposób w jaki montaż jest przymocowany do body zakrawa o kpinę. Tą puchę można kupić tylko do zdjęć, ale nie do strzelanek.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...