Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AN/PEQ wszelkie kopie.


Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...

Kto robi najładniejszą i najwytrzymalszą wydmuszkę AN/PEQ 16?

Posiadam AN/PEQ 15 produkcji FMA. Jest ładny, ale niestety co strzelankę gubi jakiś element, prawdopodobnie w transporcie. Jedno pokrętło, jeden z tych niebieskich elementów, i przedni obiektyw (który udało mi się jakimś cudem odnaleźć :D) wszystkie odpadają pozostawiając jedynie pustkę i OCD w stanie wiecznego pobudzenia.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Yahalom szukaj starej repliki PEQ 16 produkcji Elementa http://cdn1.evike.com/images/large/ACC_TM_ANPEQ16_BK_lg.jpg zmieścisz kobylastą batkę do niej. Drugi w kolejce jest PEQ2, ale tutaj z replikami jest zazwyczaj lipa-są z cienkiego plastiku, zamykane "na wcisk" i nimh może z łatwością "wyważyć" zamknięcie. Z góry olej wszelkiej maści PEQ15-tam ciężko Li-Po nawet wcisnąć.

Link to post
Share on other sites

Cześć, w budżecie do 1k PLN jaka będzie najlepsza kopia PEQ-16? Czy warto się w ogóle w to pchać bez nokto? Widać ten laser gołym okiem w budynkach? ;)

 

Jeżeli nie, to jaka najlepiej wizualnie wyglądająca kopia?

Edited by Trela
Link to post
Share on other sites

Najlepiej wyglądająca kopia (puszka na batkę) to imho VFC, miałem i kopała tyłek. Z takich funkcyjnych to miałem FMA z zielonym laserem i dało się nim oświetlić cel nawet w letni dzień (albo chociaż z grubsza pokazać, bo promień był dobrze widoczny). Nie sprawdzałem jak współpracuje z noktowizją.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Koledzy, miał ktoś puszkę pq dla biedaków od Elementa? Wizualnie na zdjęciach gunfhurera wygląda, według mnie, zdecydowanie lepiej niż równie biedacka pucha elementa. Pytanie, czy warto dopłacić te parę dyszek do Elementa?

Element http://gunfire.pl/product-pol-1152209989-Replika-modulu-wskaznika-laserowego-LA-5-PEQ.html

FMA http://gunfire.pl/product-pol-1152207457-Replika-AN-PEQ-Upgrade-Version-dark-earth.html

Wiadomo, że najlepszym wyborem byłby dbal GP, ale bieda w oczy patrzy, a puszka jakaś by się przydała

Link to post
Share on other sites

FMA daje całkiem dobrą wiązkę lasera (nie rozproszona), a latarka.... miałem za mało porównania z innymi, aby się wypowiedzieć, ale daje radę przy dłuższym przebywaniu w ciemności.

Przycisk jak i sama puszka sprawiają wrażenie solidnych i mimo 2 lat użytkowania działa jak powinno, czyli nic się nie wyrobi po chwili.

Co do ceny to na allegro masz taniej.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

na wysokości lasera, po środku puszki masz 2 śrubki z płaską główką, jedna jest za pion, druga za poziom

Dziękuję za odpowiedź natomiast wszystkie pokrętła to atrapy, także laser bez żadnej regulacji. Puszkę odesłałem. Muszę poszukać czegoś ciekawszego
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Orientuje się ktoś gdzie można kupić coś podobnego tak aby jakoś to wyglądało?

 

Sorry za post pod postem ale po długich poszukiwaniach identycznej cześci, które spełzły na niczym użyłem zaślepkę do konfirmatów. Wystarczyło lekko podszlifować i po podklejeniu od środka jest nie do ruszenia.

 

1YjHKB5.jpg

Edited by kaijitsu
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...