Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

uvex i-co przyciemniane szybki


Recommended Posts

Witam

Czy może mi powiedzieć ktoś kto korzysta z przyciemnianej szybki do i-vo czy daje ona taki efekt jak w okularach przeciwsłonecznych czy jest tylko trochę ciemniejsza od zwykłej? Posiadam i-vo z błękitną szybką i chcę dokupić przyciemnianą szybkę żeby ich używać poza ASG.

Link to post
Share on other sites

Przyciemnia. To napewno. Ile procent to ci niepowiem ale porównywalnie z rayBanami Police. W pochmurniejsze dni można się też swobodnie poruszć. W budynkach wycina tylko mocno, a nawet bardzo mocno zacienione miejsca.

Możesz swobodnie stosować w warunkach EDC

Link to post
Share on other sites

Zdjęcia na 100% dobrze obrazują kolor szkiełek okularów! Jedne z nich to na pewno podróbki!

 

A na serio powiem Ci tyle, okulary bolle nylsun III (nie jestem pewien nazwy) za 30żł, przyciemniają bardzo mocno w stosunku do innych, zwykłych okularów przeciwsłonecznych, jednak nie miałem problemów z widocznością. W normalnych warunkach, tzn jazda na rowerze, na pewno sprawdzą się wystarczająco dobrze.

Edited by Koszyk
Link to post
Share on other sites

posiadam owe okulary i jestem zadowolony.

Przyciemniają one obraz widziany ale nie tak jak okulary przeciwsłoneczne... można przez nie patrzeć przez chwilę na słońce i nic sie nie działo (dłużej nie prubowałem).

gdy była bardzo słoneczna pogoda i gdy nie dało się patrzeć (aż łzy z oczu leciały) to okulary w 100% spełniały swą rolę , gdy przez nie patrzymy to kolory są ,,żywsze,,

 

na opakowaniu bodajże jest napisane że okulary są przeciwsłoneczne i zawierają jakiś filtr UV.

 

 

Wg. mnie to był dobry zakup

 

EDYTA:

okularki kupiłem od razu z przyciemnianą szybką.

Edited by Pietia888
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Nie było mnie po w domu i dopiero przypomniałem sobie o temacie.

Kupiłem te szkiełka i od razu miałem okazje testować je przez 2 tygodnie. Mieliście racje, nie przyciemniają aż tak mocno jak przeciwsłoneczne ale wystarczająco chociaż mogłoby być troszkę mocniej.

Dzięki za pomoc ;]

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...