Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tasma Maskujaca - Zdjecia !


Recommended Posts

Ja mam tą miltecową, na początku trochę się lepiła łapiąc kurz i inne takie, potem zaczęła odłazić na krawędziach... pierwsze przeszło samo, drugiemu zaradziłem za pomocą super glue :uśmiech:

Całość całkiem ładnie się maskuje a na dodatek wygodniej się trzyma- nie nagrzewa się jak goły plastik i nie ślizga się od potu

Pozdrawiam, Kuba

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Jeśli pomalujesz farbą NFM to w przyszłości zmyjesz bez większych problemów, dlatego tanie spraye odpadają. Nawet bez oklejania całej repliki powinna dać radę rozbić jej kształt, bo w sumie tylko o to chodzi - ale co kto lubi.

Link to post
Share on other sites

Po odklejeniu taśmy zostaje obleśny klej, także tak se jak na maskowanie-zdejmowane-bez-śladu. Jak wygląda- jest na zdjęciach. Chwyt jest wygodniejszy, nie ślizga się w spoconej łapce, nie błyszczy, ale po jakimś czasie obłazi...

Link to post
Share on other sites

Kontur broni tak czy inaczej pozostaje, lepiej maskować robiąc to z wykorzystaniem siatki maskującej ubranej naturą. Zresztą najlepiej podejrzeć zawodowców. Nie udało mi się jeszcze nigdzie dojrzeć broni snajperskiej oklejonej taśmą, ale mogę się mylić.

Link to post
Share on other sites

Angielscy snajperzy często używają taśmy.

 

Brytyjscy ;)

Właściwie to nie widziałem zdjęcia L96 która by nie była oblepiona taśmą gdzie się da, L115 właściwie też. Oczywiście jak trza to stosują na to maskowanie 3d- siatką, frędzlami.

Link to post
Share on other sites

Brytyjscy ;)

Właściwie to nie widziałem zdjęcia L96 która by nie była oblepiona taśmą gdzie się da, L115 właściwie też. Oczywiście jak trza to stosują na to maskowanie 3d- siatką, frędzlami.

Ok,OK macie rację, zobaczyłem-uwierzyłem :-)

Link to post
Share on other sites

Oj uczepiliście się tego konturu. Po prostu chodziło mi o to, że patrząc z pewnej odległości nie będzie wielkiego poziomego czarnego patyka (:

 

Nie udało mi się jeszcze nigdzie dojrzeć broni snajperskiej oklejonej taśmą, ale mogę się mylić.

ja widziałem oklejoną białą izolką (przynajmniej tak to wyglądało na zdjęciu) w warunkach zimowych. Czy to było 'ostre' zdjęcie to ręki nie dam uciąć. Jak znajdę gdzie to kiedyś widziałem to wrzucę.

Edited by wegorz
Link to post
Share on other sites

...z tym klejem to trochę prawdy jest- zwłaszcza jak słonko mocno przygrzeje to zostają ślady. Rozwiązaniem może być owinięcie "ortalionkiem" w kamuflażu i na nim mocno obkleić dobrą taśmą . Jak się znudzi to ze ściągnięciem nie ma problemu, a replika wygląda jak nówka :D

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem.. Ale klej z takiej taśmy można spokojnie zmyć

 

 

.. a to już zależy od taśmy i materiału repliki. Zmyć oczywiście da radę, ale nie zawsze jest prosto. W zeszłym roku obkleiłem Gosię na jedną strzelankę w sierpniu. 1,5 godziny rozpuszalnikiem zmywałem klej, który wszedł w pory materiału .

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...