Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

STURM- warto?


Recommended Posts

Produktów Sturma jest masa, o co dokładnie Ci chodzi ?

 

Tak na szybko:

 

bluza 43 - ok

spodnie m43 - ok

trzewiki - ok ale trzeba o nie mocno dbać bo mają tendencje do rozpadania się :roll:

wszelkie bluzy i spodnie zimowe - syf

płaszcze m40 - ok

feldmutze m43 - ok

bluza i spodnie w dot44 - total syf

skarpetki ;-) - ok

bagnet z bakelitową okładziną - syf

babnet z drewnianą okładziną - może być ale po małych przeróbkach

żabka do bagnetu - ok

pokrowiec na saperke - ok

kabury na P08 i P38 - ok

ładownice do mausera - odradzam, mają złą fakture

 

Co przeoczyłem , pewnie sporo :roll:. Jakby co to pytaj .

Edited by Nanteris
Link to post
Share on other sites

Cholera. Akurat się składa, że na składzie mam bluzę groszkową (dot44), ze Sturma i powiem, że rzeczywiście jest z nią... "coś nie tak";p Zastanawiałem się by ją sprzedać, ale konkurencyjna cena z atthefront.com (150USD) jest delikatnie za duża(wliczając dodatkowo koszta przesyłki).

Postanowiłem więc ją podrasować, ale najpierw chciałbym się Was zapytać, co proponowalibyście z nią zrobić?

 

... Czy jednak lepiej dać sobie spokój, sprzedać ją i poszukać lepszej firmy o podobnej cenie(Jeśli takowe są)?

Link to post
Share on other sites

Groszkowi ze sturma brakuje jednego koloru. Szkoda kasy na podrasowywanie , bo nigdy nie będzie dobrze wyglądał.

 

 

 

Hmm co do produktu który zapodałeś to muszę się poradzić kolegów "specjalistów od plamek" na moje oko wygląda to nieźle, ale na razie się tym nie sugeruj ;-) . Dzisiaj dam więcej info .

Link to post
Share on other sites

Ok , jest to groszek produkcji chińskiej , ale mimo tego wygląda naprawde bardzo dobrze. Do tego sprzedawca tego groszka kłamie w żywe oczy mówiąc o pochodzeniu z USA. U innego sprzedawcy ten groch jest po 120$ za komplet.

 

 

http://cgi.ebay.com/WWII-German-Elite-HBT-...DefaultDomain_0

 

 

 

Powiem Ci , że sam chyba go kupie :twisted: .

Edited by Nanteris
Link to post
Share on other sites

Haha:D Ciesze się, że z takiego obrotu sytuacji:D

OK, kupie tego chinczyka, o którym mówisz, ale pewnie w późniejszym terminie niż Ty:D Jakbyś miał ten komplecik już, mógłbyś napisać jakie wrażenia są?

Przy okazji, jakbyś znał kogoś, kto chce kupić groszek Sturma to zapraszam:D

 

Ok... lecę do pracy zginać blaszki -_-...

Link to post
Share on other sites

Niestety, ale w kręgach w których się obracam do groszka ze sturma nikt nawet się nie zbliża ;-) .

 

Co do tego grocha to są lekkie zastrzeżenia co do grubości splotu, jest troche za cienki. Nie wiem czy dla Ciebie jest to jakąś przeszkodą .

Edited by Nanteris
Link to post
Share on other sites

Groch z Czech jest bardzo dobry. Ma bardzo dobry kolor "późnych" grochów i gruby wytrzymały materiał. Produkt sprawdzony i polecany. Jest on w sumie dużo lepszy od tego co było wcześniej w linku, przynajmniej wiadomo, że się nie spierze i nie rozleci. Oczywiście nie twierdze że ten groch chiśnki jest zły, po prostu to jakiś nowy produkt. O drelichach z Pantherstore również słyszałem bardzo pozytywne opinie, ogólnie rzecz biorąc produkty czeskie to dobra liga.

Edited by Nanteris
Link to post
Share on other sites

Niewiem jak mundury kamuflażowe od Czechów ale mam od nich taką oto bluze drelichową :

 

http://www.panther-store.cz/katalog/cz/zbo...-rakosova-zelen

 

dzięki Koledze Oli_32.

 

I jest to naprawde produkt pierwsza klasa polecam Wszystkim ich produkty.

Są bardzo dobrze uszyte(nie prują się) kolor nici(ideał) a jakość materiału jest bardzo bardzo dobra.No i super wykonane tekturowe guziki na kołnierzu.

Jednym słowem LUX.

 

a co do Struma no coment ......... :wink:

 

Pozdrawiam HerGuli :mrgreen:

Edited by HerGuliwer
Link to post
Share on other sites

Grochy z Czech, a konkretnie z Panther-store są rewelacyjne. Materiał jest super, bardzo poprawny wzór kamuflażu, no i jakość szycia - niesamowita :). Moim zdaniem najlepsza opcja jakość/cena. Nie ma co kombinować tylko jak jest okazja zamawiać z P-S. Co do grochów ze Sturma to wydaje mi się, że oprócz braku jednego z kolorów to szwankuje tam układ całego kamuflażu - jak dla mnie to jest radosna twórczość Sturma. Jeszcze o drelichach z P-S. kiedyś to jest w roku 2007 ich drelich był jeszcze bardziej poprawny. Miał specyficzną wewnętrzną fakturę drelichu, której już nie mają obecnie produkowane mundury drelichowe, ale mimo wszystko jest to bardzo wysokiej klasy produkt. Porównując go np; z wyrobami z USA (ATF) to mam jedną uwagę. Materiał z USA jest też super ( a w pewnych przypadku np: - bluzy M-40 jest jeszcze lepszy niż ten z jakiego szyje P-S ), ale szycie woła o pomstę do nieba ( bardzo niedbałe, byle jakie ). A wszystko to za ciężką kasę.

Link to post
Share on other sites

Zdecydowałem się na Czechów:D Dzięki wszystkim za pomoc!

Zastanawiam się czy przy większej ilości zamówień, będzie możliwy rabat- napiszę do nich.

Jeśli macie w planach coś kupić z PS, to dobrym rozwiązaniem może okazać się jedno wielkie wspólne zamówienie z rabatem. Co myślicie takiej opcji?

Link to post
Share on other sites

Otrzymałem odpowiedź z PS.

Powiedzieli, że rabatu udzielają w zamówieniach powyżej 1000 Euro. Ja będę zamawiał Bluzę M43 SS Red Green, Spodnie Dot44 i bluzę Dot44. W sumie z przesyłką będę płacił 290Euro(278 bez przesyłki). Jak wasze zamówienie?

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Chciałem przy okazji zapytać o produkty Sturma. Interesuje mnie Feldbluse M44 i ewentualnie do tego Feldhose M43. Jak z jakością tychże produktów?

 

Bluza M44 Sturma jest dość słabym produktem , nie polecam . Spodnie jak najbardziej ok.

Edited by Nanteris
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...