Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

World of tanks


Recommended Posts

ja lorraine 40 t sprzedałem jakieś 10 walk po tym jak przeszedł na 9 (wszystko poza batem miałem opracowane i kupione)

Przed paczem kupiłem sobie wszystkie czołgi od 12 t do Lorri 40 t i moim skromnym zdaniem 13 75 jest w tej chwili najlepszym czołgiem z tego drzewka

Link to post
Share on other sites
  • Replies 903
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kupował ktoś z Was czołgi premium/golda via Allegro?

 

Ja zakupiłem gold na allegro już 3 razy, w dużych odstępach czasowych.

 

Znajomy premium czołg kupił i też sobie chwali.

 

Nie wiem jak u innych sprzedawców, ja kupiłem u tego: http://allegro.pl/li...p?us_id=5845113

Mogę tylko chwalić: szybko, bezproblemowo.

 

Znajomi z klanu też tam się zaopatrują. Chyba najbardziej opłacalna opcja 5500 za 51 zł.

 

 

Pozdrawiam

 

Edyta:

 

Co do Lornety: każdy czołg ma swoje wady i zalety, trzeba je tylko umieć wykorzystać.

Ja na swojej mam 63% win ratio i dość przyzwoite osiągnięcia, bardzo przyjemnie się grindowało.

Edited by harasim
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Kupował ktoś z Was czołgi premium/golda via Allegro?

 

i czołg i golda. Czołg Lowe, na 'promocji' (aukcja 24h) nabyłem za 80 zł (normalnie 120 lub via WG 180). Gold np. na tej aukcji: http://allegro.pl/world-of-tanks-7-dni-premium-2000-gold-cdkey-klucz-i2587291674.html

 

Dostajesz 2k golda i czołg M2LT, gdy następnym razem kupujesz dostajesz 2750g, 2000 podstawy i 750 rekompensaty za czołg (o ile masz go w garażu, nie możesz go sprzedać!!!)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Nie patrzcie na penetracje ani obrażenia, to zależy od wielu rzeczy, od drugiego czołgu, od kąta pod jakim dostaje drugi czołg, od załogi itp, tak przynajmniej piszą na forum WoTa.

Riv-mają rację, natomiast takie kombinowanie jest dobre tylko w clanwarsach/plutonach, nie zaś na randomach, gdzie musisz grać w myśl zasady: na mapie jest 29 przeciwników, ale tylko do 14 możesz bezkarnie strzelać ;).

Link to post
Share on other sites

Dima666 nie marudź a hetzer to chyba najlepszy z td IV tieru. Ja muszę grać często AMX13/75(VII ale z działem z VI) vs IX/X tier i czasem idzie lepiej bądź gorzej ale fakt zjechania takiego np. obiekta 704 wynagradza wszystko.

Zabawa francuzami rozpoczyna sie zwykle od 6/7 teru bo wcześniej to tylko frustracja...

Co do dział to jak wyżej penetracja najważniejsza ale ostatnio znajomy z vk2801 co ma haubicę z hetza waląc z odłamkowych zadawał po 60 dmg IS3 więc coś w tym jest...

 

Co do testowego serwa jesli jest tak jak na 8.0 to dostajesz 20k golda i chyba 2mln wolnego expa do wykorzystania. warto sprawdzić czy maszynki do których dążysz sa warte czasu.

Edited by Widmo34
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...