Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

World of tanks


Recommended Posts

  • Replies 903
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szczytem jest kiedy z kolegą we dwójkę utrzymujemy całą jedną stronę mapy w szachu przez 5 minut a reszta drużyny zamiast agresywnie pojechać drugą stroną daje się po kolei złoić... Dlatego lubię ciężkie czołgi. Bo każdy jeden potrafi zrobić różnicę. A jak jest dwu mądrych czołgistów w ciężkich wozach to średniak nie potańcuje naokoło nienadążającego wozu. Oczywiście zakładam, że ja i mój kolega jesteśmy z grubsza mądrymi czołgistami ;-) .

Link to post
Share on other sites

No to właśnie przypomniałeś mi jak na kole podbiegunowym (tak to się chyba nazywa w polskiej wersji?) w 3 średniaki z dolnej połowy tabeli zatrzymaliśmy w wąskim przejściu na górze mapy 11 czołgów (wszystko zniszczone przez nas). Nie wiem jak nam to wyszło, ale jednak. Oczywiście na czacie momentalnie pojawiły się teksty typu: hax hax hax, cziterZ, banned, reported! A za to na El Halluf, też w 3, ale już ósemki, wybiliśmy 14 czołgów :D Pieknie nam medali powpadało za ta jedną bitwę.

Link to post
Share on other sites

ktoś kiedyś fajne napisał

jaka jest przewaga lolka nad mausem ?

gdy grasz lolkiem to niższe tiery Cie nie zjadą ;)

a co do grania 8+ to chyba najprzyjemniejszym czołgiem z miałem do czynienia jest wymaxowany E75 i e50 (tego drugiego nie opracowałem ale grałem nim u znajomego-świetna zabawka)

Link to post
Share on other sites

http://worldoftanks.eu/community/accounts/500138213-beryl303/

 

Aktualnie pykam sobie pierwszotierowym Renault NC-31 z założonym KM. Chwilę się też bawiłem pierwszym brytolem z KM, ubaw po pachy, bo ma w magazynku chyba 40 pocisków, więc można spacyfikować wszystko co wyjedzie, a potem trzeba się chować i udawać, że to nie my. I widać na tych bitwach trochę osób które mają kilka k bitew i grają loltraktorami dla zabawy, ale pełno jest też gówniarzy grających pierwszy raz i napieprzających swoim w plecy. Nigdzie nie ma tyle TK co na tier1.

Link to post
Share on other sites

mi się najlepiej pogrywa tierami 5-7, niżej za dużo gimbusów, a wyżej tieru 8 to już katorga i straty ogromne na kasie.

Strasznie giftshop pokopał grę - teraz każdy może sobie jeździć dowolnym czołgiem, mama da kasę i już druga bitwa jest E100 lub premiumkach KW5 lub T34 ;/

Link to post
Share on other sites

Ale przecież e100 nie jest za kasę...

Często z kolei można się przejechać z góry zakładając, ze kierowca czołgu premium jest cieniasem ;-) . Mam trzy i nie powiem bym dostawał w nich jakiś tęgi łomot. Wiadomo, zdarzają się gorsze i lepsze bitwy ale ogólnie nie narzekam.

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Polałbym Ci za to wódki ale, że wyglądasz na nieletniego to niestety... :-P

To tak jak kiedy drużyna przegrywa zaraz sypią się teksty typu "noobs, fuckin idiots teeam, noob team" i podobne. Każdego od razu zgłaszam i sie nie certolę. To tylko gra. Do tego darmowa. Nikt jej ludziom nie wciskał, żeby aż tak się męczyli i nikt ich nie zmusza do wkurzania się na innych. Wystarczy wyłączyć.

 

Mi trochę szkoda by było ze wzgledu na wpakowaną kasę chociaż... Typa 59 dostałem na urodziny od brata :-P .

 

Sam mam na Typie 59 ledwie 48% zwycięstw. I CO Z TEGO? W nosie to mam tak długo jak długo dobrze się bawię. Miewałem porażki takie, że wymiatałem i dostawałem grubo ponad 100k srebrników i jakoś nie uważam tych bitew za złe czy cokolwiek. Bywały tęgie porażki ze zwyczajnym łomotem ale za to jakąś ładną sytuacją i też dawały frajdę.

 

To TYLKO gra.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...