Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

World of tanks


Recommended Posts

  • Replies 903
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ojej, znowu mogę coś powiedzieć :D Wymaksowanym można ładnie prawie wszystko ze swoich losowań dziabać po kawałku. Szybko traci prędkość na zakrętach. Silnik ma upchany nawet w wieży (sam sie zdziwiłem jak dostałem prosto w bok wieży i mi go urwało :D)

Nawet fajny. Ale niech lepiej wypowie się ktoś tam wyżej kto ma 13 90, pewnie będzie mógł więcej powiedzieć. :)

Swoją drogą chętnie wysłucham opinii o 13 90 właśnie. 13 75 to syf i malaria, nie potrafię tym nic zrobić (działo z 12t - porażka).

Link to post
Share on other sites

Królik, weź nie spamuj w tym temacie. Wcześniej jakieś ambitne "no i?" a teraz swoje mondrości... po co? Gadaj o grze.

Ach, bo "mondrości" może produkować tylko pan Dexter, tak?

Właśnie o grze napisałem, że jak celnie strzelasz i masz duży dmg, to nie narzekasz, że jeden strzał kosztuje 1000 kredytów.

 

 

I powstrzymaj się od wycieczek personalnych, naprawdę dobrze CI radzę...

 

@Królik - bitwa rozegrana kilka minut temu:

Zdobyte kredyty: 27 344

Naprawa: 8721

Amunicja 15 450

Apteczka: 3000

Bilans: 173+

Trafione 14 na 15 strzałów, przebicia 10 (bo T26E4 odbiło 4 razy, za każdym razem celowane w weakspoty).

Ogólna celność na Tygrysku 2: 81%

Więc nie mów mi proszę, że źle strzelam. :icon_smile:

No i gdzie tu widzisz "żarcie kasy na amunicję"?

Norma, od pewnego poziomu jeden strzał to 1000 kredytów (i więcej). Ja tam nie narzekam, gram bez premium i jakoś nie czuję braku kasy.

Poza tym, zarobki - co chyba oczywiste - uzależnione są przede wszystkim od dmg. Mały dmg, małe zarobki - jak będziesz pukał z Cromwella do SP, to gdybyś nawet miał 51/51 i zero uszkodzeń, zarobku nie będzie.

A apteczki, gaśnice i zestawy naprawcze kupuje się w promocji hurtem. Naprawdę, lepiej wydać raz 300K kredytów i kupić po 100 sztuk każdego, niż potem płacić 2x więcej.

Link to post
Share on other sites

ja preshingowi zawsze strzelam w ta "bazooke" na wieży

Królik pograj sobie e100 bez premium ammo z haubicą 150 na randomach :P

5,8 k za pestke premium, ale 330 peny i 750 dmg potrafi każdego ostudzić,ap maja 235 peny co przy X tierze jest troszkę śmieszne :P

mieszając gold/ap/he da się wyjśc na+ o ile nie zginiemy i wygramy

mój najgorszy random ever mam własnie na e100 -jakies 57 k w plecy

Link to post
Share on other sites

Panowie, chyba znalazłem swoje przeznaczenie, a jest nim WZ-131. Śmierć na gąskach, z najmocniejszą 85ką walę wszystko jak chcę nie licząc frontu dziesiątek i dziewiątek. Troll jeszcze lepszy niż T50-2. :D Mordka się cieszy jak człowiek widzi, że jak jesteś 1vs1 to prawie każdy czołg zaczyna spieprzać.

Link to post
Share on other sites

Panowie, chyba znalazłem swoje przeznaczenie, a jest nim WZ-131. Śmierć na gąskach, z najmocniejszą 85ką walę wszystko jak chcę nie licząc frontu dziesiątek i dziewiątek. Troll jeszcze lepszy niż T50-2. :icon_biggrin: Mordka się cieszy jak człowiek widzi, że jak jesteś 1vs1 to prawie każdy czołg zaczyna spieprzać.

M24 Chaffee, dla mnie najlepszy czołg w grze :icon_biggrin:

WZ-131 też spoko, powoli do niego zmierzam ;)

Edited by matheews
Link to post
Share on other sites

Poldecki, sorry, że mnie tak nagle wsysło- komputer mi sie wykrzaczył lekko :D.

 

Dziś zabawna sytuacja. Jadę sobie T49, jeden z moich ulubieńców. Bitwa, zniszczyłem co tam miałem zniszczyć i wynik: 35k kasiory. Myślę sobie, piękny fart, skoro passa trwa to skoczę hellkotem. Tak się szczęśliwie złożyło, że obie bitwy przetrwane, obie wygrane i jeszcze po tyle samo zwycięstw. I... 20k. Nosz kurde, piątka prawie dwa razy więcej kasiory niż szóstką?!

Link to post
Share on other sites

Obsypało mnie medalami jak na Ruska przystało :D

 

Victory!

Battle: Ensk 15 lutego 2013 13:49:08

Vehicle: KV-1

Experience received: 2 806

Credits received: 56 335

Battle Achievements:

Radley-Walters's Medal,

Steel Wall,

Top Gun,

Defender,

Sniper,

Mastery Badge: "Ace Tanker"

Link to post
Share on other sites

Jezusicku. Taką **nią jak IS-3 to nie grałem. Nawet IS był lepszy. Nawet takie gówno jak T-43 lepsze...

Nic to że że działo jest tak celne jak krótkolufowa haubica 105 mm...

Nic to że czołg w max opcji...

Ale kurwa. 11 celnych strzałów w T29 z dystansu trzech długości wozu i sumarycznie zadane 150 dmg. Nie wiem co mnie podkusiło żeby to kupić. Może załoga z 3 - 4 perkami coś zmieni. Ale do momentu wyszkolenia załogi chyba nie wytrzymam.

Link to post
Share on other sites

Miękki ammorack-właściwie w każdym meczu przedział amunicyjny zniszczony, często dwa razy, bo za pierwszym go naprawiam-jedyne co, dopiero raz udało się komuś wysadzić mnie w powietrze, a nie tylko wydłużyć dwukrotnie czas przeladowania. Kierowca-denat w każdej potyczce. Non stop losowania z IX i X tierem, gdzie każdy czołg robi Ci smutek od przodu, boku czy tyłu, nie mówiąc o wieżyczce, która też wpuszcza mnóstwo strzałów. A może po prostu ja mam pecha?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...