Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

World of tanks


Recommended Posts

Niestety pod wzgledem optymalizacji gra nadal ssie pałę.

I to solidnie.

Mam dość mocny komputer stacjonarny, metro 2033 przeszedłem w pełnych detalach i jedyne spadki płynności miałem w "D6" kiedy atakowały jakieś świecące bloby.

W czołgi grać mogę tylko na najniższych detalach.

I dlatego nie gram.

Gra ssie pałę.

 

A dziesiate i dziewiąte tiery się kurzą...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 903
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tam nie mam problemów z pocinaniem w gierki na niższych detalach. Zależy mi przede wszystkim na fabule/akcji i czerpaniu przyjemności z zawartości. Niekoniecznie w cudownej oprawie pełnej zapierających dech w piersiach efektów. Kupowanie nowego komputera, który po roku traci 80% wartości uznaje za zbędny wydatek. Zamiast tego wolę poczekać jakiś czas i złożyć solidne podzespoły za grosze w porównaniu do ceny obowiązującej przy ich premierze. Z drugiej strony pojmuje rozgoryczenie kiedy nowoczesne cudeńko i tak nie daje rady z jakichś powodów.

 

Także mnie na 2x 2.7Ghz i rebrandzie 9600GT 512MB oraz 4GB PC6400 (WinXP) wciąż WoT działa na tyle płynnie, że nie narzekam. Nie tylko z resztą WoT, dla wielu gier do 2012 to więcej niż trzeba. A zanim będę miał czas pograć choćby w 10% z tych, które mam na oku to będę już miał nowy komputer.

 

W samym wocie poza rysowaniem na średni dystans i dodatkami jak płomień z lufy, dym z silnika oraz tego typu efektami wszystko mam na minimum. Do tego zmienione dźwięki i bardzo miło się gra, w przedziale od 30 do 50 fps.

Tak czy tak wolę WoTa bo War Thunder pomimo powiewu świeżości nie zachwyciło mnie na tyle bym miał ochotę grindować blisko 20 czołgów by dojść do Panthery Zwei. Aczkolwiek ich samoloty są o wiele lepiej zrealizowane niż taki WoWp - sterowanie tak nie intuicyjne, że idzie cholery dostać zanim się we wszystkim połapiesz.

Link to post
Share on other sites

No 7 fpsów to jakiś koszmar. Rzeczywiście chyba nowy system to najlepsze rozwiązanie. Musiało się już nawarstwić dużo śmieci i multum kolidacji w sterownikach. Zalecam też po zainstalowaniu już samego wota do końca, zdefragmentować dysk, najlepiej od razu z optymalizacją. O wiele szybciej się wszystko wgrywa. Wiele gier bez tego ledwie działa, zwłaszcza, że teraz to są tysiące plików i odniesień o łącznej wielkości ponad 5GB przynajmniej.

Edited by Fedajkin
Link to post
Share on other sites

A ja myślę, że nie potrzebuję rad w sprawie czyszczenia komputera ;-) .

 

Już sobie poradziłem. Teraz mam 35-55 fps w poprawionej grafice i średnich ustawieniach z dużym zasięgiem rysowania.

Komputer był "troszkę" zakurzony w środku a i pasty termoprzewodzące bardzo zużyte.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Fedajkin radziłbym ci zmienić system na Windows 7, bo XP od kwietnia jest pozbawiony wsparcia technicznego i jeszcze złapiesz jakiegoś syfa. Co się tyczy głównego wątku, ja w WoT grałem na netbook'u 11.6" i jakoś chodził ... przycinał oczywiście, zbierałem baty, później się całkowicie wysypał, jednak trochę tych czołgów zniszczyłem ;-)

Link to post
Share on other sites

Weź idź Ty Maćku pisać gdzie indziej bo na tym forum wypisujesz chyba same głupoty. Nie wiem jakie jest powiązanie między brakiem wsparcia technicznego, a złapaniem "syfa". W innym temacie pisałeś, że w grach widok z boku to widok izometryczny. Otóż nie Panie Kolego. Widok izometryczny jest tak jakby lekko z boku i z góry jednocześnie. Symuluje 3D, a widok z boku to widok z boku. W innych tematach też nie nie wykazałeś się wiedzą merytoryczną. Więc albo wypowiadaj się tam gdzie się znasz (serio się znasz, a nie tylko myślisz, że się znasz) albo zamilcz i sobie wstydu oszczędź.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • 4 weeks later...

Konto zarejestrowane w 2011 roku, a nadal nie mam nawet 4000 bitew :D Mam jakiś tam premium tank Lowe którym zarabiam, ale jestem leniem któremu się nic nie chce. 3200 bitew a najwyższy tier to stockowa 9 :D Gra generalnie bez premium jest męcząca, bez czołgu premium 8 poziomu brutalnie okrutnie nudna (bo trzeba farmić 5/6 tierem) a premium jest cholernie drogie. Niestety, ale przez mikropłatności grywam w nią max raz w tygodniu. Jakby ktoś chciał pograć to nick w grze taki jak na forum ;)

Link to post
Share on other sites

Konto od 08.02.2012 , bodajże 2960 bitew , 8xVIII tier ( is3,is6,lowe,rhm-b.wt,t69,t34, t26e4 superpershing, 8.8 cm jagdtiger) nick w grze : Sir_Meko , jak ktoś chętny do gry to zapraszać :D

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edited by Olciunio
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

ponad 38k bitew, konto od CBT (chyba wrzesień 2010). Gram 4fun a w garażu trzymam tylko to, czym mi się fajnie jeździ. Nie lubię spiny na CW, parcia na gold, albo kostki w SH.

 

 

Wysłane z mojego PMT5002_Wi przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

ponad 38k bitew, konto od CBT (chyba wrzesień 2010). Gram 4fun a w garażu trzymam tylko to, czym mi się fajnie jeździ. Nie lubię spiny na CW, parcia na gold, albo kostki w SH.

 

 

Wysłane z mojego PMT5002_Wi przy użyciu Tapatalka

 

... a Foka jeździ chyba jeszcze dłużej :P

 

Heh to ja weteran. Teraz mam przerwę (plecy niedomagają). Jakieś 30k bitew. Chyba ze 20 X tier. Wedle xvm jestem zielony. Niedawno jeszcze fiolecik:). Wolny strzelec:)

 

 

Wysłane z mojego PMT5002_Wi przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Kalarepa - akurat WoT nie jest żadnym fenomenem. Na mistrzostwach świata w kwietniu była mała ilość osób, jedynie na finale było słychać jakikolwiek doping - wiem, bo byłem... w sektorze VIP siedziałem koło Deda, Multiego i Dyabla :P Gra jest moim zdaniem spoko jeśli chodzi o rozgrywkę, tylko to jak bardzo grę ułatwia premium a jak drogie jest - przyprawia o zawrót głowy. Również debile z matchmakingu bolą strasznie mój winning ratio, który i tak jest tragicznie niski (47,40). Tak czy inaczej - na EU gra niezbyt wiele osób porównując grę do LoLa, czy CS:GO

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Grałem w Wota 3 lata, przy czym juz od prawie 3 lat nie pogrywam, bo wkurzyły mnie spore odchyły od historii i śmieszne balansowanie... ale nie o tym chciałem.

Zawsze uwielbiałem niszczyciele czołgów, zwłaszcza radzieckie. Wiele, bardzo wiele bitew rozegrałem na SU-152 i ISU-152. Ostatnio trafiłem w miejscowości Dukla, na egzemplarz ISU. Stan zachowania taki sobie, ale jest moc!

 

d8dff69fc1f20439.jpg

 

0717964ad0d9450d.jpg

 

2cfe7c1892a5f92c.jpg

 

7b028f8939ac06d4.jpg

 

13095ffbb7e171be.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...