Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Osobiście obecnie jadę na GB od Deep Fire przy M140 i cichej głowicy żyje. Na asgshop'ie stoi te 109zł. Więc mogę polecić, ale uprzednio poszukajcie sobie tematów o tym szkielecie żeby nie było problemów.

A co do kwestii głowicy tłoka to panowie radze wymienić te stokowe na przyjemniejsze dla GB, nawet na takie ciche, bo po co walić głową w gołą ścianę jak można w mięciutką z izolatki :D Co oczywiście ma się do zmniejszenia podatności szkieletu na pękanie.

Link to post
Share on other sites

Elementa warto ale za 16$ (tyle kosztował w detalu w chinach) mój działa bez problemu na m135 PDI (z bore up CA) i full auta, nawet toto ładnie chodzi, ogólnie czytałem że są świetne lub beznadziejne - więc jak to z chińczykami loteria. Chyba 150zł bym nie zapłacił. Ja brałbym VFC bo nie jestem przekonany do DF'a

 

Edit: Poprawka - ściągnął bym G&P za 50$ od dawna w Polsce nie opłaca się nic kupować.

Edited by Trzmielor
Link to post
Share on other sites

lukas22 - Szkielet G&P na 8mm łożyskach kosztuję obecnie 47$ na WGC, do tego musisz doliczyć koszt przesyłki, podatek i cło. Posłużyłem się jednym ze wzorów zamieszczonym w zamówienia zbiorowych i po dodaniu wszystkiego, na dzień dzisiejszy zapłaciłbyś 221 złotych. Za tą cenę na Twoim miejscu kupiłbym szkielet KWA ( LINK - http://www.serwis-asg.pl/product_info.php?products_id=231 ), te szkielety przystosowane są do lipo o napięciu nieprzekraczającym 11,1 V oraz posiadają niezniszczalne 9mm łożyska.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...