Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A może szkielet King Armsa na 8mm kulkach? 53$ z dostawą do domu, co prawda trzeba dłużej poczekać na paczkę ale po mojemu warto. Nawet jak będziesz miał pecha i dowalą ci cło i vat to i tak wychodzi ok.200zł. Prawda jest taka, że ogólnie kiepsko jest z częściami, ceny w chinach rosną i u nas również, więc nawet jak gb się pojawią to będą miały nowe wyższe ceny. Analogia: Ja kupowałem precki promyka za 38$ (509mm) wtedy w asgshopie/specu lufa ta kosztowała 189zł, teraz w chinach kosztują ok 58$ a na specu 269zł. Po postu nie opłaca się im ściągać części bo bedą zbyt drogie dla klientów. Ponadto cena gb JG z 48$ (kompletny) skoczyła na 80$ czyli era tanich i dobrych szkieletów na razie minęła - może jeszcze wróci.

 

P.S Możesz również spróbować tego - klik - wydaje mi się (gdzieś tak chyba wyczytałem) że ich części są podobnej jakości co JG ale może kłamię.

Link to post
Share on other sites

Sklep sprawdzony, rejestrujesz się, składasz zamówienie i płacisz za pośrednictwem paypal'a po ok 7-14 dni masz w domu paczuszkę. Co do paypala: rejestrujesz się, przelewasz z konta bankowego pieniądze na konto paypal (lub powiązujesz z nim kartę płatniczą) i potem przelewasz na ich adres paypal (adres mailowy) który z resztą Ci podadzą (jak nie pomyliłem sklepów to taki :P: fathertactical@gmail.com). I czekasz na wysyłkę.

Edited by Trzmielor
Link to post
Share on other sites

Faktycznie mają jeszcze JG i to w niezłej cenie (klik). Decyzja należy do Ciebie. JG sprawdzony do tego jeszcze potrzebujesz łożysk. AABB może kusić np. 8mm kulkami lepszą kulturą pracy, kwestia czy lubisz nowości i ryzyko oraz czy stać cię na kupno kolejnego szkieletu jak ten cie zawiedzie. Jak nie, to kup sprawdzonego JG.

Edited by Trzmielor
Link to post
Share on other sites

GB v2 JG III gen standardowo ma 6mm łożyska (v3 mają 7mm). Można również kupić kompletne gearboxy JG nowsze z 7mm. Jak nie jesteś pewien jakie ma gb to napisz do sklepu odpisują z reguły w 24h.

 

P.S Dolar ma być amerykański

Edited by Trzmielor
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...