Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftguns.pl


Recommended Posts

Ode mnie zdecydowany + dla airsoftguns.pl. Kupiłem tam m4a1 od JG, przesyłka oczywiście na ich koszt kurierem, doszła po 4 dniach od złożenia zamówienia (zamówiłem w piątek). Wszystko elegancko. Dodatkowo dostałęm 49 pkt, za które mogę dostać ok. 2 paczek kulek extreme.

Niestety nie wiem co z serwisem, ale podejrzewam, że airsoftguns i gunfire mają wspólny, więc może być ok.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • Replies 520
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Plus za obsługę klienta. Za jakość towaru - nie, ale też wiedziały gały co brały i za co płaciły. Dostałem dokłądnie to, czego oczekiwałem.

 

Kupiłem u mnich - przez Allegro - uchwyty do RIS, przesyłka kurierem UPS. Co prawda kurier po drodze zamarudził, ale to już wina UPS'u (wiem, bo dostawałem informacje, że wyszło, że jest w drodze - i na koniec, że doręczono).

Paczka doszła w poniedziałek - zaglądam do środka, a tam rączki nadające się najwyżej do rzucania w przeciwnika. Po RIS'ie jeżdżą jak chcą, krotkie, niewygodne, clokady zadnej nie przewidziano.

Więc od razu, popołudniem, piszę do sklepu - tak i tak, to nie to, co zamawiałem. Po paru godzinach odpowiedź "prosimy o zdjęcia tego, co przyszło".

Wróciłem do domu, cyknłąem dwie fotki, dla pewności dołączyłem fotkę tego, co licytowałem na ich aukcji.

 

Dziś - w czwartek - UPS właśnie dostarczył mi paczkę z nowymi rączkami, dokładnie takimi, jak na aukcji. Żadnych dodatkowych opłat - firma się pomyliła, firma wzięła koszty na siebie.

Nawet nie żądali, by odesłać towar do nich w ramach reklamacji (czego bym nie zrobił, bo koszt takiej operacji byłby porównywalny z ceną samych rączek).

 

Więc nie mam nic przeciko następnym zakupom u nich, jakkolwiek nie pokusze się o zakup czegoś, co mogło by się łatwo popsuć (replika etc). Mam wrażenie, że obsługuje ten sklep ekipa Gunfire, a obsługuje solidnie :).

Link to post
Share on other sites

Nic się nie poprawiło. Zrobiłem duży błąd ponieważ wczoraj zrobiłem u nich zakupy - myśle sobie to tylko kulki co mi tam. No i od tamtej pory żadnego meila z potwierdzeniem ani nic. Wysłałem do nich 2 meile z pytaniem czy w ogóle dostali moje zamówienie. Do tej pory zero odzewu. Powiedzcie mi od której do której oni pracują?! :poddanie:

Towar jeszcze nie przyszedł a mi już się nie podoba ich totalne olewactwo klienta. Mimo że we wrocławiu to chyba nie będzie mój sklep...

Link to post
Share on other sites

Ja również jestem sceptycznie nastawiony do tego sklepu... Kiedyś zamówiłem u nich replikę, czekałem i czekałem na kuriera prawie tydzień, na maile nie odpisywali. Po tygodniu pojawiła się informacja : zamówienie anulowane :???:

Nie wiem jak jest w tym sklepie teraz, od tamtej pory nic u nich nie kupiłem.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja musze dać + Przeczytałem całe te 22 strony tematu i szczerze byłem zadziwiony.Teraz mają duzo replik powyżej 400zł z metalowym GB i te repliki są naprawde swietne jesli chodzi o cene.Raczej nie znalazł bym nic lepszego za te 400zł (pomijając uzywane mp5 allegro).

Kupiłęm tam karabin za 460zł (tylko nie dostalem jeszcze tych pkt...) i sprawuje sie swietnie.

Link to post
Share on other sites
Guest Tatin

Jakupiłem u nich Uzi D-90 Wella, jeśli chodzi o replikę- szkoda gadać. :)

Natomiast obsługa sklepu ma u mnie duży +, kontakt bezproblemowy, szybka wysyłka.

Polecam sklep.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No ogolnie jest tam tanio produkty z "wyższej" półki ok.

 

Ale mam jedną uwage... PUNKTY na AIRSOFTUNS.PL :-F to jeden wielki żal...

Zamówiłem kumplowi M4 i kulki wyszło łacznie cos koło 500zł.. no fakt naliczyli punkty po 3 tygodniach... miałem jeszcze jakieś 6 punktów bo dawano dawno u nich kulki brałem... miałem łącznie 56 ptk. żeby je wykorzystać najpierw trzeba coś zamówic za hajs (chyba powyżej 30zł :-F ) więc tak. zamówiłem glocka za punkty +4000 tys kulek za hajs (0.2g) +4000 za ptk. Przysłali glocka (spodziewałem sie szajsu ale ku mojemu zdziwieniu świetnie wykonany jak na repliczke za 40zł do kabury, po lekkim upgreadzie mial zasieg 35m MIERZONE :mrgreen: wiec byłem mile zaskoczony) przysłali jeszcze 4000 kulek ale o nast. 4000 za punkty nawet sladu nie bylo a punkty mi odliczono :-F . Wysłałem im 2 maile w tej sprawie i brak odzewu... Dałem sobie spokój bo moim zdaniem nie warto tracić nerwów dla 4000k.

Jednak to taka moja "mała" uwaga co do tego sklepu... Nie kierujcie sie tymi punktami bo to jedna wielka ściema:F (no glocka łaskawie wysłali :mrgreen: ).

 

Fakt że gdyby nie ten sklep to pewnie bym nie zaczął przygody z ASG (jakims cudem 2 lata temu trafiłem tam na necie:)) kupiłem sobie moja pierwsza "replike replik" w wieku 15 lat... (na szczescie nikomu krzywdy nie zrobiłem:F) byłem zadowolony... Swoja droga to dobrze że sprzedaja tam w większości "zabawki" bo wiele dzieci by wygladało jak "pirat"z opoaską na oku :-F

Link to post
Share on other sites

Skąd wiesz, że zamówienie z punktami musi być powyżej 30zł? Zamówiłem replikę M4A1 JG. Punkty są.

Następne zamówienie - kulki extreme 0,25g + piersiówka na 800kulek (za punkty) + pasek na ramię za 4,90. Razem z przesyłką kurierem za pobraniem, zapłaciłem tyćkę ponad 19zł.

Kolejny duży + dla sklepu.

Link to post
Share on other sites

Skąd wiesz, że zamówienie z punktami musi być powyżej 30zł? Zamówiłem replikę M4A1 JG. Punkty są.

Następne zamówienie - kulki extreme 0,25g + piersiówka na 800kulek (za punkty) + pasek na ramię za 4,90. Razem z przesyłką kurierem za pobraniem, zapłaciłem tyćkę ponad 19zł.

Kolejny duży + dla sklepu.

To widocznie tylko ja mam takiego pecha ze zawsze jak biore coś za punkty to przysyłają mi jakieś 50% tego co zamówiłem... :-F

Link to post
Share on other sites

Witajcie.

 

Ktoś kiedyś gdzieś dobrze napisał o tym sklepie, że jest to airSHITguns.pl

10 lipca wysłałem im do serwisu replikę (MP001) brata zakupioną u nich jakiś czas temu. Naprawa miała trwać 14 dni roboczych. Do tej pory nie otrzymałem jej z powrotem. Postanowiliśmy napisać do nich maila. Najpierw obiecywali, że ją naprawią, później kazali czekać do końca tygodnia, potem mówili, że jak nie naprawią to przyślą nowy sprzęt. Po miesiącu takiego odwlekania postanowiliśmy z bratem zmienić plan działania.

Napisałem kolejnego już maila (zgubiłem się już w rachubie :P ) powołując się na prawa ochrony konsumenta. Obsmarowałem ich, że nie wywiązują się z zasad reklamacji i nie wyrażają dalszej chęci współpracy itd itp. i zażądałem zwrotu gotówki. Odpisali żeby podać numer konta, swoje dane (które podałem w paczce reklamacyjnej, bo tak wymagali, czyżby jednak nie dostali tej paczki?) i czekam teraz na przelew.

 

Ciekaw jestem czy będę czekał na niego znowu miesiąc? A może dwa? Czy znowu będę musiał pocisnąć po nich konkretnie? A jeśli nic to nie zdziała to zgłaszam się z tym problemem do Rzecznika Ochrony Praw Konsumenta. Niech oni się wezmą profesjonalnie za tą firmę i zrobią z tym porządek. Tak dłużej być nie może, żeby nabijali ludzi w butelkę, a przy okazji swoje kieszenie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Dla tego Sklepu WIELKI MINUS!!!

Zamawiałem tam już parę razy ,

Raz w Pudełku kuki latały na wszystkie strony, Pudełka były porozdzierane.

Zamiast http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-po...t-PROMOCJA.html

Dali mi http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-po...avy-Weight.html

Następna paczka - Napisali ,że dziś wysyłają dopiero za 3 dni dostałem wiadomośc na mailu że paczka została wysłana wiec czekałem aż 6 dni .

Kurier przyniusł paczke , ku mojemu zdziwieniu Kulki bezszwowe 0,20 byly zamienione na 0,12 !!!! W dodatku szwowe !!!! Jedna ,aż była jakby przypalona trszoke ! Nastepną żeczą jest to że zamawiałem test repliki , jednak zauważylem ze kazna replika była zamknieta w szczelnej foli takiej jak sie kupuje nowe , czyli nie ma sladów że ktokowliek to otwierał.

Wystrzegajcie sie tego sklepu , lepiej zapłacić pare złoty wiecej w innym sklepie niż kupić w tym gównianym sklepie.

Moge tez wspomnieć że w duzej ilości zdjecia i opisy na w tym sklepie sa nie zgodne z prawdą!!! Jak by mogli napisali by nawet 400 fps , w karabinie znajperskim za 14,90 , na zdjeciach wydaje sie taki ładny a na realu jest mniejszy niż nóż .

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Też postanowiłem kupić karabin w tym sklepie tak żeby był tani na początek. Zamówiłem w piątek, w poniedziałek dostałem maila że wysłali a we wtorek dostałem paczkę. Dostałem inny, tańszy i gorszy karabin plus karteczka że mi zamienili na ten model ponieważ ten, którego zamieniłem nie mają na składzie, chociaż jak zamawiałem to jeszcze był i pisali, żebym się pośpieszył, ponieważ jest to ostatni model. Powinni to chyba ze mną to ustalić czy się zgadzam na zmianę. Ale postanowiłem że już ten model zostawię ale latarka, która była w komplecie bardzo szybko się popsuła, laser bardzo krzywo świecił i już też się popsuł a rączka RIS mi się połamała, a podczas pociągnięcia w prawo lub w lewo odczepiała się, przez co bardzo łatwo ją zgubić.

Nie polecam tego sklepu!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Cały pic z AirSoftGuns.pl polega na tym, że to mistrzowie (prawie ich podziwiam) balansowania na granicy prawda-kłamstwo. W 95%przypadków nie można im niczego zarzucić. Opisy towaru są tak zredagowane, że wielu ludzi wierzy, że za małą kasę mogą mieć super sprzęt.

Czasem jednak pojawiają się luki w ich "markietingu". Ostatnio, tak dla zabawy (czasem jestem masochistą) i edukacji wziąłem udział w aukcji "allegrowego oddziału" tej samej firmy. W opisie towaru napisali ze zestaw zawiera 2 karabinki snajperskie i "mega pakę" kulek z farbą.

Otrzymałem jeden "karabinek" :wink: i mega pakę zawierającą tak na oko 20 kulek. Pewnie chodziło o mega małą ;-) .

Pomijam oczywiście fakt, że sprzet nie ma absolutnie nic wspólnego z repliką, bo to było wiadomo od początku. Po prostu ostrzegam wszystkich chętnych przed udziałem w tych aukcjach.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

ja natomiast nie mam nic do zarzucenia.

ja i moi znajomi kupowali i tu, i u krakmana, i o dziwo 8O na razie to u krakmana było zamieszanie ze zwrotem przesyłki do nadawcy.

karabinki chodzą jak należy, strzelają tak samo celnie, jak z wyżej wymienionego sklepu.

niestety, zła opinia wzięła się głównie z tego, że:

1. na początku sprzedawali tanie badziewie, czyli rozsypujące się.

2. większość użytkowników wogóle nie wie o czymś takim jak reklamacja.

 

pitoporek:

mi też wymieniali model, ale PO UPRZEDNIM uzgodnieniu ze mną. musiało wyniknąć nieporozumienie...

ten laserek to tani badziew, ale można wyregulować. sam miałem i wiem co mówię. jak sprzedałem, nowy właściciel nie narzekał.

latarka to kolejne cuś, co zwiększa cenę "repliki". Ma ładnie wyglądać.

rączka ris też diabła warta - przecież wszystko to to tani plastik !!

 

szkoda mi sklepu, bo mam na razie dobre wspomnienia. a jak będą złe, to uwierzcie mi, można się dogadać. tam też pracują ludzie.

 

i na koniec: ja mogę polecić. trzeba tylko dokładnie się spytać, i czasami poczytać tu i ówdzie. nie rozumiem, czemu wszyscy spisali ten sklep na straty.

Edited by Phantom55
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja również jak kolega powyżej nie mam nic do zarzucenia airsoftguns.pl . Zamawiałem tam replike i kulki, w sumie zakup za prawie 500zł. Wszystko doszło kurierem bardzo szybko. Towar wysokiej jakosci. Telefon działa bez zarzutu, można sie dodzwonić i pogadać z bardzo miłym gościem od obsługi klienta. Punkty za zamówienie zostały naliczone i mogę za nie zamówić np. 2 paczki kulek gratis:) Ogólnie wielki plus dla sklepu.

Link to post
Share on other sites

A ja kupowałem w airsoftguns 4 razy. I powiem, że już nie kupię więcej:

 

Pierwszy zakup - XM8 z BE za 300 złotych - gnat możecie wierzyć lub nie... Wyglądał na używany conajmniej kilka miesięcy...

 

Drugi zakup - greengas, kamizelka za 100 złotych - wszystko niby okej, ale przesyłka doszła do mnie kurierem po... 9 dniach...

 

Trzeci zakup - Socom STTI za 200 złotych - tym razem wszystko bez zarzutu...

 

Czwarty zakup - 2 paczki kulek XP za 70 złotych - przyszła jedna paczka, do tego rozerwana, a kulki walały się po środku paczki

 

 

Tak więc czysta loteria. Do tej pory tam kupowałem i tak jak Wy nie miałem im nic do zarzucenia, ale teraz doszedłem do wniosku, że w sumie to tylko się tam traci. Aha, a za tzw. "punkty lojalnościowe" możecie brać sobie towar... Ale czy przyjdzie to już inna sprawa. Mojemu kumplowi zabrało 80 pkt (około 80 złotych), a towaru ani widu ani słychu. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja tam niemam nic do zarzucenia im.

Kupowałem już u nich sporo razy:

sobie glocka 18c w prawdzie nie jest to jakaś droga replika a była cała.

Coprawda zepsuła mi się po 3 miesiącach ale czego się spodziewać po replice za tą cenę.

Myślę że z innych sklepów też by nie wytrzymała.

A ten sklep jest jeszcze na tyle w porządku że wymienił mi replikęna nową, co pewnie w innym by się nie zdarzyło.

Pozatym jeszcze kupowaliśmy z kolegami 4 takie same glocki i jednego glocka 23 gazika za 235zł.

A za punkty dodatkowo AK47.

I mogę stwierdzić że ten sklep jest dobry bo żadna z tych replik nie była uszkodzona.

A co do paru usterkach fabrycznych replik (np. jeden z pierwszych postów) to mogę stwierdzić że to niejest wada sklepu tylko fabryki i w każdym sklepie mogło to się przydażyć że dostali wadlwy sprzęt a po zgłoszeniu tej usterki napewno by wymienili na nową.

 

 

Pozdrawiam!!!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...