Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

A&K kopia SYSTEMY


Recommended Posts

Ciekawi mnie mocno kiedy Systema produkcji A&K pojawi się na rynku. Krakman ma z nimi chyba najlepsze kontakty - zatem obstawiam że tam się to może pojawić w sprzedaży. Co do ceny to stawiam na mniej więcej dwukrotność ceny M4 fullmetal prod. A&K/P&J - zatem minimum ok. 1500 - 1700 PLN - co do dostępności: zakładam że byłoby to przed końcem roku - na tradycyjny boom zakupowy.

To oczywiście tylko moje dywagacje a czas pokaże co z tego będzie. Inna sprawa to wykonanie - A&K jest jedną z lepszych jakościowo chińskich firm i dobrze że to oni wzięli systemę na warsztat - a nie np AGM...

Jeśli A&K spisze się technicznie to może to zagrozić nie tyle Systemie (bo ta nie ma konkurencji głównie w samym prestiżu marki) ile CTW - które też jest kopią (wysokiej jakości ale jednak...).

Mam nadzieję że nie będzie to porażka jaką były chińskie gazówki będące kopią systemu WA - a które bez tuningu przekraczającego kilkukrotnie wartośc samej repliki - nadawały się tylko do celów demonstracyjnych.

Link to post
Share on other sites

...Nie wydaje mi się - nic takiego nie twierdzę - wręcz przeciwnie piszę w swoim poście że PTW jest poza konkurencją (bo tak jest w istocie). Po prostu jestem ciekaw co im z tego wyjdzie...

 

- Jakość chińskich produktów jest powszechnie znana - mimo potężnego skoku jaki w ciągu ostatnich 3-4 lat dokonali - przy tych kosztach i kulturze technicznej wciąż wiele im brakuje do "pierwszej ligi". Najdobitniej widziałem to właśnie w gazówkach (miałem jednocześnie M4 Western Armsa oraz M4 i SCAR WE - dla porównania nabyłem kopię WA produkcji AGMa - technicznie była to całkowita porażka - mimo pozornie skopiowania całego systemu WA)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Nie koniecznie, po prostu gość z głową na karku, który wie ,że SWD jest przełomem w produkcji "pseudo snajperek" i że można na nim zarobić, i którego produkcja jest tania w stosunku do kopii PDW. Poza tym już raz próbowali skopiować PTW, Celsius no i wiadomo co z tego wyszło.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...