Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Socom Gear - 1911 MEU Pistol VS. 1911 NOVAK neXt


Recommended Posts

Witam, mam zamiar w dalekiej przyszłości (jak uzbieram kasę) zakupić replikę gazową z rodzinki 1911. Zastanawiałem się nad tymi dwoma modelami:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP..._Limited_Editon

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...Limited_Edition

 

Oba mnie interesują tylko, że niezbyt znam się na Socom Gear. Oba pewnie są identyczne w środku, ale interesuje mnie czy firma jest solidna. Tak na prawdę chcę ją sobie kupić aby fajnie wyglądała. NOVAK ma ładne dwu tonowe wykończenie, ale i M.E.U. też nieźle wygląda.

Proszę was o informację dotyczącej tej firmy, oraz jaką replikę powinienem sobie wybrać.

Link to post
Share on other sites

wg mnie obie repliki to praktycznie ta sama giwerka tylko zewnętrznie się różnią lekko , a socom gear to tak jakby WE tylko z oznaczeniami (WE nie zawsze je posiada a jeśli już je ma to cenowo wychodzi podobnie jak SG) i SG ma może lepsze wykonanie i dodatkowe bajery (tłumiki, smycze, ładniejsze pudła/walizy zamiast pudełek ) , na twoim miejscu zapytałbym się o NOVAKA czy jeszcze będzie w ofercie sklepu dostępny jeśli chcesz mieć nadal wybór między tymi dwoma co podałeś (ale marne szanse bo jak napisali "limited edition" czyli możliwe że już ich nie będzie)

 

edit:

co do wyboru kwestia pojemności portfela i estetyki (jak wyżej- to tak naprawde ta sama giwera)

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 7 months later...

Sorry, że odkopie ale tylko krótkie pytanie

 

Czy do socom gear dopłaca sie [w porównaniu do WE] wyłącznie ~ 200zł za te "licencje" czy znajdzie sie tam też lepszy lakier, ZnAl, itp?

Tak klepią je w tej samej fabryce dla Socom Gear...

I nie warto wydawać takiej kasy na lipną replikę, za te pieniądze spokojnie TM znajdziesz.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...