Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Li-Po Turnigy


Recommended Posts

Co myślicie o tej Batce :

http://allegro.pl/pakiet-lipo-li-pol-turni...1211647120.html słyszałem że to najlepsza propozycje w tym przedziale cenowym.

I czy będę musiał ją jakoś przerabiać ? ( podobno trzeba lutować inna wtyczkę). Moglibyście od razu mi polecić jakąś dobrą ładowarkę do lipo ?

Czy to mogło by się nadać :

http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?p...851-000152-esky ?

Link to post
Share on other sites

Przeczytane. Co prawda nie dokładnie tylko ctrl + f i jakoś przemknąłem ludzie rożnie wypowiadają się na temat ładowarki. Ale niestety mam budżet ograniczony.

 

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Może jeszcze spróbuje zrobić jakąś "zrzutkę" na ładowarkę to najwyżej zapytam się co sądzicie o droższych ładowarkach. Widziałem że accucel tunigy i imax b6 są tańsze i lepsze

 

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

No właśnie wiem tylko nie jestem pewien czy oni bd skłonni. Chociaż jak ostatnio większość mojej grupy chciała się przerzucić na lipole to może się uda.

 

Dziękuje wszystkim za pomoc. Dalej sobie już poradzę. Widziałem o tych ładowarkach oddzielne tematy. :uśmiech:

 

 

Temat do zamknięcia

Edited by Szabla95
Link to post
Share on other sites

Mam Lipola Tyrnigy 1800mAh 11.1V 30-40 C i powiem wam że jeszcze nie udało mi się go rozładować, co prawda wystrzeliwuje więcej niż 700 bb na jednej strzelance. Ładuje go ESkyiem i nie mam żadnych problemów, niby gościu w sklepie mówił mi że ta ładowarka doładowuje tylko do 1000mAh ale wydaje mi się że to była bujda i chciał żebym kupił lepszą ładowarka. Dlaczego bujda?? Ponieważ lipol o pojemności ok 1000mAh ładuje się ok godziny a mój ładuje się ok 6-8H. Co do samej baterii to powiem że opłaca się ją kupić do replik tuningowanych, gdyż na stoku rof jest niesamowity i ja osobiście bałem się że prędzej czy później coś strzeli w GB

Link to post
Share on other sites

U mnie ma siedzieć z zębatkami 300% elementa i tłokiem (podobno m170 wytrzymuje) do tego borek deep fire i prowadnica łożyskowana i m140 guardera myślę że na pewno pociągnie, a ładowarkę bd miał imaxa b6 lub turnigy b6 podobno prawie to samo. Szczególnie że za 70 zł jako pierwszy li-po to jest dobra cena

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...