Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika Do 100 Zl


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bierz ;)

 

Lepszej repliki nie ma!

 

Serio!

Ostatnio kupiłem sobie 3 takie i mierzyłem zasięg, nie uwierzysz, ale to było 320m !

 

 

Ogólnie wolałbym m4, bo jest dużo bardziej pro!

No i koli dodają, a jak wiadomo taki koli sam kosztuje z 1000zł! Więc okazja jak nic.

 

Przed chwilą zauważyłem "z ultrafioletowym kolimatorem" nie wiem czy wiesz, ale dzięki temu widać przez ściany :D!

Link to post
Share on other sites

Żadna z tych replik nie jest dobra. Powiem więcej - obie są strasznym badziewiem. W tej cenie znajdziesz jedną, świetną replikę (były jeszcze shoty od AGMu, ale póki co ich nie ma).

 

Ten shotgun: http://allegro.pl/smith-wesson-m3000-sawed-off-shotgun-asg-i1228214514.html

 

Nie daj się zwieść wyglądowi. Ta replika ma 3-4 krotnie większy zasięg od zabawek, które Ty podałeś. Nie przesadzam, naprawdę ten zasięg jest aż o tyle większy. Celny na kulkach 0,25g w przypadku shotguna wynosi około 30 metrów, a całkowity oscyluje w okolicach 50, niekiedy nawet przekraczając tą granicę.

 

Zabawki, które Ty podałeś mają około 10-15 metrów zasięgu celnego i nie więcej jak 25 całkowitego.

 

Wytrzyma też gdzieś tak 3-4 razy dłużej ;).

 

Kulki do niej najlepiej 0,25g.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

To co podałeś to jest ZABAWKA a nie replika. Kolega Logan dał moim zdaniem wyczerpującą wypowiedź.

Tak wogle są zupełne pustki w magazynach, a ty kolego jeszcze będziesz wybrzydzał, że chcesz "karabin za 100 zł" ? :wink:

 

Masz stosowną ochronę oczu?

Edited by t0m3k
Link to post
Share on other sites
Jak juz wspomnialem wole karabin niz shotguna.Nie ma zadnego stosownego karabinu do 100 zl?:D

Jak wyżej - nie ma.

 

Masz do wyboru - kup sobie zabawkę taką, jaką wolisz, albo kup sobie dobrą replikę, taką jak my radzimy.

 

Pozdrawiam.

Edited by LogaN
Link to post
Share on other sites

Karabinu nie znajdziesz do 100zł, w ogóle będziesz miał problem. Weź tą stówe gdzieś schowaj i jak będziesz miał za pół roku następną to szukaj czegoś w używkach. Wtedy masz duże prawdopodobieństwo, że coś znajdziesz. Ostatnio sprzedałem Ak74 Cymy za 140 zł. Dozbieraj sobie i kup używkę, ale najlepiej z pomocą kogoś doświadczonego.

Link to post
Share on other sites
Zaleca się stosowanie precyzyjnych kulek 0,12g dostępnych na innych moich aukcjach.
:wink:

kolego drogi, nie popełniaj tak głupiego błędu, nie kupuj tego.

Swoją drogą nawiązując do postu Rosomaka, znajomy kupił cymkę o niewielkim przebiegu (niecałe 10k) od jednego frajera za 50 zł.

Może będzie chętny odsprzedać ją dalej po przystępniejszej dla niego cenie (pewnie gdzieś ze 150zł, bateria nowa by się przydała bo poprzedni właściciel nie umiał się z tym obchodzić).

Link to post
Share on other sites

mówisz, że zasięg do 30m Ci wystarczy - OK

 

Zależy, jednak czy chcesz się bawić na podwórku, strzelając do tarcz, czy na publicznych imprezach Nami. Zabawki do 100zł (w zamyśle KARABINY) to zabawki używające kulek 0,12 - nawet przy strzale z małej odległości (5-8m.) rzadko kto poczuje trafienie, prędzej usłyszą łomot silnika.

 

Ale jeżeli chodzi Ci o opcję nr.1, to nie ma większej różnicy jaki karabin kupisz.

Link to post
Share on other sites

Moge wydac do 150zl ale czy to jest jakas roznica?A i tak btw to nie w pomieszczeniach tylko gdzie w lasach z kolegami oni rowniez zaczynaja swoja przygode z ASG i kupuja do 150zl.Kolega kupuje famasa i mowi ze powinna sie sprawdzic ja napewno nie kupie,moze i ma dobre rezultaty ale wyglad...Najbardziej interesuje sie AK-47 wygald miodzio a rezultaty?Tak do 150 zl.

Link to post
Share on other sites

Kup shota, mówię Ci. Będziesz kosił kolegów aż miło.

 

EDIT

 

Też zaczynałem tak jak Ty, kupując z kumplami z okolicy repliki. Tyle że nikt nie miał okazji nas nakierować na właściwą drogę i...

 

Kupiliśmy AEGi za 150 złotych z kolimatorami, laserami i innymi bajerami.

Zasięg w pierwszych dniach - 15-20m

Zasięg po ok. 500 kulkach - ok.10m

po tysiącu kulek plastikowe gearbox szlag trafił.

 

Na szczęście miałem shotguna, bo zamawiałem na taniemilitaria.pl w czasie promocji, zakupy za ponad 200zł były nagradzane shotem. Wraz z replikąkupiłem kulki sobie i kumplom.

 

Shotgun działa do teraz, mimo tego że trzyletni siostrzeniec uwielbia z niego strzelać (na sucho oczywiście) i robi to niemal bez przerwy, mimo że sam nie potrafi naciągnąć sprężyny :wink:

Edited by LaY
Link to post
Share on other sites

Jak chcesz bawić się tylko z kolegami to kupicie wszyscy to samo kierując się nie osiągami, a wytrzymałością. Równe szanse + długa żywotność= świetny start i nie zapomniana zabawa.

Od biedy możesz kupić jakiś karabin ale nie elektryczny! Mój kumpel kupił na taniebadziwie.pl mp5 za 200zł i koksił przez pierwsze 5 minut... potem ciągłe zwiechy, rozkręcanie i po tygodniu zasięg dwa razy krótszy niż u springa za 50zł. Nie mówiąc już o tym, że prosto leciało tylko 4/5 kulek.

 

PS Ten koleś z twoich aukcji to oszust. Zawyża osiągi.

Edited by Hawk995
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...