Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ja osobiście wziął bym jakiś pakiet o napięciu 7,4V chociaż przyznam że nie jestem fanem "laserowego" ROFa.

Nie wiem jaki silnik siedzi w tym Twoim PJ i jakiego masz springa ale sądzę że jest to jakaś chińska 125.

Pamiętaj że zbyt duże napięcie zastosowane do stosunkowo miękkiej sprężyny nie jest zdrowe dla części GB i może doprowadzić np. do zerwania tłoka.

 

 

 

http://www.nastik.pl/dualsky-1700mah-30c5c-p-3033.html

Ja na podobnym pakiecie do tego (up), SP130 Guardera, silniku G&P120 i przewodach modelarskich mam ROFa którego chętnie bym troszkę zmniejszył :icon_biggrin:

Edited by szczupe
Link to post
Share on other sites

Jeżeli chcesz kupić jakąś w miarę dobrą ładowarkę to przygotuj się na wydatek rzędu 200zł. Od siebie mogę polecić iMaxB6 której używam od ponad roku i nigdy mnie jeszcze nie zawiodła.

Jeśli zdecydujesz się ładować pakiet Li-po zwykłą, tanią shit-ładowarką to radzę przez cały proces ładowania czuwać nad pakietem z kocem gaśniczym w garści. Dlaczego? -->

Edited by szczupe
Link to post
Share on other sites

jesli chodzi o wersje ekonomiczna to pierwsza ladowarka byla ok (e-sky)

jak chcesz cos lepszego to minimum 250-300pln

 

a filmik szkoda komentowac, rownie dobrze mozna nalac benzyny do ropniaka i powiedziec ze ropniak jest zly bo sie zepsul i nie chce jezdzic na bezolowiowej...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Na aukcji nie ma ani słowa o wydajności prądowej tego pakietu więc ciężko ocenić, ale sądząc po tym że jest to pakiet do nadajnika to nie koniecznie będzie duża. Przy takiej pojemności najlepiej gdyby wydajność wynosiła od 15C w górę. Poza tym przewody przy nim wyglądają na dość cienkie więc nie polecam.

Link to post
Share on other sites

zasilacz lub aku 12v potrzebujesz. buzzer nie potrzebny ( przynajmniej ja nie uzywam) ładowarka totalna bieda niestety.

Co takiego strasznego w tej ładowarce?

Ładuję od roku swoje lipo czymś takim i jest ok.

Sprawdzam napięcia miernikiem- balansuje odpowiednio cele, ładuje do odpowiedniej wartości.

 

Do tego jest tania- ładowarkę + zasilacz dla mniej kosztowały mnie ok 60zł ;)

 

to bateria do nadajnika radiowego ma śmieszna wydajność prądową.

Do tego pojemność...

 

Szukaj czegoś 7,4v 1800-2200mah i ok 20-25c

 

 

Jednak przy standardowym silniku rof będzie marny- nieco lepiej niż an 8,4v, godzej niż na 9,6v

 

Ja zobaczyłem różnicę dopiero na silniku guardera hi-speed ;)

 

 

Przy mocniej baterii 11,1v prawdopodobnie bardzo szybko gearbox się posypie...

Edited by 99TOMCAT
Link to post
Share on other sites

Tuptus jeżeli nie masz zmienionych bebechów , i boisz się ze rof będzie za duży a masz miejsce na baterie to proponuje lipo 7,4 V o jak największej pojemności i wydajność od 30C w górę.Np. coś takiego .Używam tego pakietu od około 6 m-cy i jak dla mnie to jest git -jakość do ceny jest odpowiednia. Po wystrzelaniu 2000 szt. ammo pakiet traci 0.10-0,12V na sprężynie 130 rof mam 12k/s a szybkostrzelność nie spada nawet jak walisz serie 200-300 szt.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...