Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Thompson - gdzie on jest...


Recommended Posts

Witam

 

Na wiosnę planuje stylizacje na 101 .

Podoba mi się z tamtej epoki karabin Thompson , ale nie mogę go nigdzie znaleźć w Polsce - oczywiście replikę ASG, są tylko na allegro całe plastikowe (a mnie chodzi o wersje ABS+metal) , albo trzeba czekać ok 2 miesięcy na zrealizowanie zamówienie. Pisałem też do paru sklepów kiedy będą mieli ponownie tą replię - nie widzą sami kiedy .Oczywiście jest jeszcze dostępna replika Thompsona Tokio Marui - ale to za 1,500 zł :( .

 

Mam do Was takie pytanko moi mili - czy nie wiecie skąd mogę kupić replikę Thompson np z firmy CG , taką ok 700zł najlepiej nową z jakiegoś sklepu ?

Wygooglowałem chyba już cały świat i nic - zero efektu.

Mam poważne plany sprowadzenie w przyszłym miesiącu konwersji drewnianej do Thompsona - ale jak ją zamontować jak zwykłego Tomka nie mam :icon_confused:

 

Proszę Was serdecznie o pomoc i podesłanie mi pomocnych linków.

Edited by TheCrow
Link to post
Share on other sites

Zacznijmy szanowny Kruku od tego, że Thomson to nie Karabin a pistolet maszynowy, ale to tak na marginesie na przyszłość

 

Odnośnie twojego pytania to nie da się uukryć, żeostatnimi czasy jest z nimi problem z jednej prostej przyczyny a mianowicie pozamykali parę fabryk i temat padł.

Na chwilę obecną nie pozostaje nic innego jak cierpliwie szukać na Allezło lub

Cierpliwych zazwyczaj czeka nagroda i można zdobyć czasami full metal tomka za śmieszną kkasę, aletrzeba się pomęczyć szukaniem lub liczyć na tto, żektoś z szanownego towarzystwa ci znajdzie i podeśle linka :D

Sam już parę razy miałem taką mmożliwość, żedawałem namiary jak tylko coś mi się trafiło na oczy i chłopaki kupowali bez zastanowienia.

Jak tylko coś się pojawi to nie omieszkam ci podesłać linka.

Pozdrawiam Ahmed

Ps. TM jest zawsze wart swej ceny i może nie ma 450Fps a tylko 260-280 ale jest godny uwagi - swojego mam już ładnych parę lat i chodzi jak ta lala.

PSS. Mam nadzieję, że uda ci się z projektem 101 - trzymam kciuki :D

Edited by Ahmed
Link to post
Share on other sites

Skoro chcesz zmienić ABS na drewno to może weż to: http://allegro.pl/asg-pm-thompson-m1a1-drum-cg-magazynek-bebnowy-i1262358157.html

Jest to Cyber Gun tyle, że chyba ktoś w firmie dla fantazji dał czarny ABS i bębnowy magazynek. I kosztuje tylko 469 :smile:

Jeśli chodzi o sklepy to w Zbrojowni ma być dostawa CG pod koniec pażdziernika: http://zbrojownia.com.pl/

Edited by MICHAL
Link to post
Share on other sites

Ogólnie cały czarny ten Thompson z magazynkiem bębnowym :huh:

 

Pisałem do chłopaków ze Zbrojowni - narazie nie wiedzą kiedy będą mieć dostawę Thompsonów :icon_cry:

 

Ale i tak dzięki że się odezwałeś z pomocą :wink:

Edited by TheCrow
Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/asg-thompson-m1a1-acm-380fps-perfekcja-i1235189985.html

 

Proszę bardzo może troszkę cena u nich przesadzona ale nawet się opłaca no i oczywiście oni jeszcze mają.

Ja dałem se spokój z chinolem i kupiłem TM.

I wieeelka różnica.

 

Dodając swojego Tomka od TM wyrwałem po licytacji za 500zł śmieszna kasa , wrażenia z działania niezapomnianeXD.

Edited by SPAWACZ85
Link to post
Share on other sites

Widziałem tą licytacje - cena jest faktycznie wygórowana , i jeszcze czekanie tyle na towar - raczej ta licytacja na aledrogo będzie moją ostatecznością .

Tomek z TM fajny - ale cena ... ehh - nie na moją kieszeń - chyba że by ktoś używanego Tomka sprzedawał z TM :) ale też nie wiadomo za jaką cene... :huh:

Link to post
Share on other sites

Swoją drogą ten thompson z czarnymi okładzinami i bębnem nie jest złym rozwiązaniem. Magazynki są dostępne w cenie 25zł Low cap http://sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152193515-Magazynek-M1A1-110RDS.html i jest ich na sklepie chyba 18 sztuk (ostatnio jak składałem zamówienie było 22) tak więc z tym nie ma problemu. A drewno to już sobie załatwisz. Przy okazji polecam zmienić baterię na 9.6

Link to post
Share on other sites

Jak by to były tylko czarne okładziny - to nie było by problemu. On ma też raczej czarne też body.

Replika wykonana została z ABS-u i elementów metalowych - tylko z jakich ...

Może body nie jest nawet metalowe..

Edited by TheCrow
Link to post
Share on other sites

Popatrz na wagę tego czarnego: Waga: 1900 g (sama replika) , a tu waga tego innego tylko że metal body (CG): Waga: 2800 g (sama replika) .

 

Czyli tamten czarny ma body z ABS - a mnie chodziło o body z metalu...

 

Dzięki serdeczne Wam , że odzywacie się w mojej sprawie :wink:

Link to post
Share on other sites

Mówiąc szczerze nie wiem skąd taka różnica w wadze. Nie sadzę aby CG robił inne body specjalnie dla "czarnego" skoro nawet wersja M1928 ma takie same jak M1A1 (oprócz lufy i przedniego chwytu). Zadaj pytanie sprzedającemu - możliwe, że jest to jakiś błąd w opisie (jakich czasem wiele na allegro).

Link to post
Share on other sites

http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail1.php?search_From=searchItem&item=TM-AEG-M1A1&search=searchItem&rs=thompson&catid=&cat=

 

ściągnij sobie stąd porządnego od TM. Mam takiego i jest rewelacyjny. Nie sugeruj się ilością fps-ów bo to o niczym nie świadczy. Komora HU TM jest najlepsza na rynku i kręci lepiej jak nie jeden z 400fps i do tego skupienie dobre. A co do druma w tommim i 101st... ciekawe;)

Link to post
Share on other sites

Dużo by taniej wyszło niż kupić u nas - tylko ciekawe jakie koszty wysyłki itp..

Narazie szukam coś w okolicach 700zł -ale ta oferta co podałeś - jest do rozważenia :biggrin:

 

Co do druma w Tommym - to nie myślałem o nim nawet - chłopaki linka podrzucili akurat z takim magiem , jakby nawet by ten czarny Tom miał metalowe body - to drum by i tak poszedł w odstawkę ma rzecz zwykłych magów :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

No tak się składa ze mam do sprzedania Thompsona z firmy Cyber Gun w sumie rok z nim latałem a od ponad roku po prostu leży . Odszedłem od asg zająłem się rekonstrukcją 101 Air borne mam teraz M1 carabine . Stwierdziłem ze szkoda żeby się tak marnował bo ja już do asg raczej nie wrócę wiec trzeba go w dobre ręce oddać - sprzedać :icon_smile: Trochę mi go szkoda opychać bo mam do niego sentyment a nigdy w boju mnie nie zawiódł ale forsa mi potrzebna bo reko wciąga jak chodzenie po bagnach i koszty rosną . mam tez org ładownice do niego pięcio komorową . Zainteresowani pisać pod GG 34540022 lub dzwońcie pod nr tel 791 582 757 dogadamy szczegóły .

Edited by Natał
Link to post
Share on other sites

No tak się składa ze mam do sprzedania Thompsona z firmy Cyber Gun w sumie rok z nim latałem a od ponad roku po prostu leży . Odszedłem od asg zająłem się rekonstrukcją 101 Air borne mam teraz M1 carabine . Stwierdziłem ze szkoda żeby się tak marnował bo ja już do asg raczej nie wrócę wiec trzeba go w dobre ręce oddać - sprzedać :icon_smile: Trochę mi go szkoda opychać bo mam do niego sentyment a nigdy w boju mnie nie zawiódł ale forsa mi potrzebna bo reko wciąga jak chodzenie po bagnach i koszty rosną . mam tez org ładownice do niego pięcio komorową . Zainteresowani pisać pod GG 34540022 lub dzwońcie pod nr tel 791 582 757 dogadamy szczegóły .

Człowieku, to było 2 lata temu...

Link to post
Share on other sites

Do wczoraj był na allegro tommy do sprzedania na allegro ze stajni CyberGun za 400zł (praktycznie nieużywany)

 

Sam jestem szczęśliwym posiadaczem tommiego z tej firmy i jest niezawodny, nie trzeba nic grzebać w bebechach żeby mieć dobrą replikę na las. Bardzo celny

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...